Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

+20
Рокси
PhiLL * E
METALBOY
STIFLER
sokol
TONI
Болиглава
The Breaking Dawn
zzz
nance
мирАл
Bleak
корун
twilight
bojan_acm
Gallowsraven
Lastojca
Punk
REGINA
dzole
24 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) - Page 2 Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by REGINA Пет Мар 13, 2009 2:48 am

Did it hurt when you fell out of heaven?

Do you have a girlfriend? No? Want one?

There is nothing wrong with my eyes, I just can't take them off you!

и овие ми беше кејф да ги стам:
B.I.T.C.H - Babe In Total Control of Herself

Bitch Is My Middle Name…Sorry Did I Steal Yours?

Does This Look Like A Face That Cares?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) - Page 2 Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by TONI Пет Мар 13, 2009 12:43 pm

дај нешто заебанции на македонски,ако се можеSmile
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) - Page 2 Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by REGINA Пет Мар 13, 2009 1:32 pm

Македонски ев некој по барање на TONI.

Леватанога и рече на десната меѓу нас е свршено!

Жените вкревет се само една силно раширена појава.

Невина сум, рече курвата на суд.

Човекот е наше најголемо богатство. Рече човекојадецот.

Минерите,падобранците и девиците грешат само еднаш.

Никогаш не пијам освен кога сум сам или во друштво.

Оваа планета е очигледен доказ дека господ има смисла за хумор.

Вадија раката од моите гаќи, бројам до 100000000!

(типичен двосмислен машки топик)
Мењам цимер што грчи за цимерка што пуши.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) - Page 2 Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by Bleak Пет Мар 13, 2009 1:51 pm

Ако го оставате алкохолот, остајте го кај мене! Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) - Page 2 Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by Bleak Пет Мар 13, 2009 1:53 pm

Don't hate cuzz i'm beautiful, hate cuzz your boyfriend thinks so. (типичен женски топик) Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) - Page 2 Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by Bleak Пет Мар 13, 2009 1:57 pm

taa ljubov moze da se ostvari preku ljubovta. Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) - Page 2 Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by sokol Пет Мар 13, 2009 2:12 pm

disaster
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) - Page 2 Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by STIFLER Пет Мар 13, 2009 7:45 pm

Јебо Не Јебо Курцу време пролазиSmile
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) - Page 2 Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by Bleak Саб Мар 14, 2009 11:01 pm

Моментално го имам на емесен... и така... Smile

Ангелите немаат имиња, само се убави. А ти? Ти имаш име ама си поубава од било кој ангел
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) - Page 2 Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by METALBOY Нед Мар 15, 2009 2:10 pm

ПОСЛЕ ДОЛГОТРАЈНА ГЊАВАЖА СО ТУРБО ФОЛК, СЕ РЕХАБИЛИТИРАМ СО ХЕВИ МЕТАЛ
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) - Page 2 Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by dzole Нед Мар 15, 2009 3:05 pm

Praviot fraer *nikad* ne priznava deka e fraer,,, *ja*na primer [ne sum fraer
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) - Page 2 Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by PhiLL * E Нед Мар 15, 2009 4:09 pm

скопје хез а сани деј !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) - Page 2 Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by Рокси Нед Мар 15, 2009 4:33 pm

Моментално топик ми е „Don't eat the yellow snow.“
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) - Page 2 Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 15, 2009 7:51 pm

Во борбата со самата себе секогаш излегувам како победик !!!
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) - Page 2 Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by Џими Пет Мар 20, 2009 8:52 pm

sokol напиша:disaster
Овој топик го прочитав пред неколку минути и многу ми беше интересен.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) - Page 2 Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by Bleak Пет Мар 20, 2009 9:11 pm

Moja ти си гитара...Ах да беше моја...Две гитари иам тебе те немам...Па јас ништо немам Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) - Page 2 Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by Џими Сре Мар 25, 2009 11:42 pm

Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) - Page 2 Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by kojgode Чет Мар 26, 2009 12:24 am

најCOOL
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) - Page 2 Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by Bleak Чет Мар 26, 2009 2:48 am

Сакам да ми плови душата во галаксијата... а јас да сум било каде само не на Земјава... Во твоето срце засолнет да сум... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) - Page 2 Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by Џими Чет Мар 26, 2009 7:30 pm

Bleak напиша:Сакам да ми плови душата во галаксијата... а јас да сум било каде само не на Земјава... Во твоето срце засолнет да сум... Very Happy
Многу поетски топици бе Neutral
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) - Page 2 Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by Angelic Пет Апр 10, 2009 3:54 pm

*a friend in need is a friend indeed.

*I know the words you long to hear.


*I can get another you baby, can you get another me?

*... koga zivotot ti nosi limoni... pobaraj tekila i sol i baraj me!

*Be careful what you wish for because you might get it ...

*Ova seuste ne e kraj... Ne e duri ni pocetok na krajot.. No mozno e da bide kraj na pocetokot...
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) - Page 2 Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот