Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

+20
Рокси
PhiLL * E
METALBOY
STIFLER
sokol
TONI
Болиглава
The Breaking Dawn
zzz
nance
мирАл
Bleak
корун
twilight
bojan_acm
Gallowsraven
Lastojca
Punk
REGINA
dzole
24 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by dzole Сре Мар 11, 2009 10:44 pm

еве некој можда не се најкул ама ете.. а и ме мрзит да одбирам и да копирам сеа...

And you'll know and you'll see just how sweet it can be If you'll trust me, love me, let me...maybe...

Постојат два типа на жени: едните ме сакаат мене, а другите немаат вкус!

Како женска чека секс? Како да чека снег: нит знае колку cm ќе биде, нит знае колку ќе трае ама битно ќе биде лизгаво...

Ако ти срце застане,и јако те боли,во гради те стегне,пред очи ти се стемни,тоа не е љубов...тоа е ИНФРАКТ

Избањај се,ичешлај се,дотерај се,вечерва ќе дојдам да те земам.ГОСПОД

every1 wants to go in heaven but no1 wants to die

Sta rade pilici u kafani? Piju piju piju piju...

ај сеа вие .. моооораф на латиница нешо
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by REGINA Сре Мар 11, 2009 10:47 pm

First God Created Man…Then He Had A Better Idea! hah

иам 50 документи во ворд напраено, со топици ак изразит некој желба за некаков можам да му кажам.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by Punk Сре Мар 11, 2009 11:02 pm

ево јас изразвам Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by REGINA Сре Мар 11, 2009 11:20 pm

Денес е се потешко да си глупак. Конкуренцијата е се поголема.

Diamonts are pretty and so are pearls, but nothing compares to macedonian girls!

Ко ќе се заколнам во мајка ми можда и лажам. Ама ко ќе се заколнам во татко ми, не лажам жими мајка!

Moja lijeva noga je Božić a desna Nova Godina. Navrati malo između praznika!

Би ја купила твојата љубов но прости ми немам ситно.

As I Said Before...I Never Repeat Myself!

такви некој заебанции се англиски, српски, македонски вакви такви... па љубовни, пријателски, зезање, пуваторски... секакви се незнаев шо да стам сеа.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by Lastojca Сре Мар 11, 2009 11:22 pm

хаха вториов добар е!
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by REGINA Сре Мар 11, 2009 11:23 pm

и вистинит хаха
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by Gallowsraven Чет Мар 12, 2009 4:05 pm

Јас само те свиѓам, нека те сакат мајка ти...
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by bojan_acm Чет Мар 12, 2009 6:14 pm

Nisam zgodan, ali sam malo nezgodan
bojan_acm
bojan_acm
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by bojan_acm Чет Мар 12, 2009 6:16 pm

Koj последен се смее..... не го сфатил вицот.
bojan_acm
bojan_acm
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by bojan_acm Чет Мар 12, 2009 6:17 pm

"Животот е река која тече пополека....живеам од ден за ден и што ли утре ме чека"
bojan_acm
bojan_acm
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by twilight Чет Мар 12, 2009 7:33 pm

"Seems like everyone sleepwalk into their wake state and wakewalk into their dreams" овај топик дефинитивно нај јак ми е Smile
twilight
twilight
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 25

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by корун Чет Мар 12, 2009 9:28 pm

Во овај свет сите се луди, а јас, јас не сум со сите.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by Bleak Чет Мар 12, 2009 9:56 pm

Јас сум уникат ништо не повторвам 2 пати. Како? Јас сум уникат ништо не повторвам 2 пати. Smile ова кј мене ме биват за бисери... Smile

За некое прашање мојш да добијаш или бокс или бакнеж... ама верви дека нишо не губиш, само добиваш... Smile и овај кј мене значит... најтазе
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by мирАл Чет Мар 12, 2009 11:27 pm

Don't Hate Me For Being Fabeolus Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by nance Пет Мар 13, 2009 12:11 am

Pimp - Player in the management provision.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by zzz Пет Мар 13, 2009 12:20 am

look left-----------------> LEFT! moron
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by REGINA Пет Мар 13, 2009 12:27 am

мирАл напиша:Don't Hate Me For Being Fabeolus Smile

грешно спелувано, fabulous е точно. Razz Razz Razz морав сори, професионална деформација ми е Wink
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by Lastojca Пет Мар 13, 2009 1:49 am

јас веќе искористив еден топик мислам од реџина дека бешеЧД
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by REGINA Пет Мар 13, 2009 1:59 am

Smile кажете од шо жанр топик сакате немат да ме мрзит да прам копи пејст ко ќе имам време Smile ги имам секакви.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мар 13, 2009 2:00 am

шо жанрој имат?Razz:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by REGINA Пет Мар 13, 2009 2:09 am

хехе ги иам спомнато негде... љубовни, пријателски, заебани, шмекерски, пуваторски, реденденски, глупи, вакви такви, секакви де Laughing
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by Болиглава Пет Мар 13, 2009 2:09 am

REGINA напиша:Smile кажете од шо жанр топик сакате немат да ме мрзит да прам копи пејст ко ќе имам време Smile ги имам секакви.
Дај трилер.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by Lastojca Пет Мар 13, 2009 2:11 am

хахха
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by REGINA Пет Мар 13, 2009 2:22 am

Болиглава напиша:
REGINA напиша:Smile кажете од шо жанр топик сакате немат да ме мрзит да прам копи пејст ко ќе имам време Smile ги имам секакви.
Дај трилер.

еј бе пак ти Very Happy неам страшни.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мар 13, 2009 2:35 am

REGINA напиша:хехе ги иам спомнато негде... љубовни, пријателски, заебани, шмекерски, пуваторски, реденденски, глупи, вакви такви, секакви де Laughing

вакви Laughing
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :) Empty Re: Нaj "COOl" топик шо сте го виделе/имале на емесен :)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот