Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Каква боја на очи преферирате

+34
s...
Батерфлај
REGINA
p4eli4ka
METALBOY
blesava008
pankerishte
malina
twilight
folder
Bleak
KaTeRiNcE
lela
мирАл
Punk
ноунејм
PhiLL * E
hollow
комшивка
Gallowsraven
Наташа
Џајко
Lastojca
fairy
RoTkViCa
zzz
TONI
suzana
mitan
корун
The Breaking Dawn
Болиглава
kojgode
Marej
38 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 3 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by METALBOY Сре Апр 29, 2009 8:15 pm

малку ко неприродно ми делувет плави и зелени, можда зато шо се реткост... Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 3 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by The Breaking Dawn Сре Апр 29, 2009 9:41 pm

кај нас се ретки.
иначе дур сме на муабетов викет дек луѓето со зелени очи се неверни.хах
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 3 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Fantom Сре Апр 29, 2009 10:49 pm

The Breaking Dawn напиша:кај нас се ретки.
иначе дур сме на муабетов викет дек луѓето со зелени очи се неверни.хах

Хах.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 3 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Marej Сре Апр 29, 2009 10:58 pm

Хах. Јас незнам дал имам плави или зелени.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 3 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Punk Сре Апр 29, 2009 11:02 pm

Денес видов една типка не знам од кј беше ама имаше најчудни и најубај зелени очи. А јас сеа моментално иам сино-зелени да дојт летово и сини ќе ми се напрает
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 3 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Jordison Сре Апр 29, 2009 11:17 pm

The Breaking Dawn напиша:кај нас се ретки.
иначе дур сме на муабетов викет дек луѓето со зелени очи се неверни.хах

Муабети се то Razz
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 3 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Master Чет Апр 30, 2009 4:01 am

Кафеави ама шо мавет кон црвено такви најмногу сакам. Иначе преферирам темни, ама појќе обрнувам внимание на формата отколку на бојата.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 3 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by RoTkViCa Чет Апр 30, 2009 10:48 am

The Breaking Dawn напиша:кај нас се ретки.
иначе дур сме на муабетов викет дек луѓето со зелени очи се неверни.хах

ич да не те мамет....јас имам ачик зелени и НИКОГАШ не сум била неверна а нема ни да бидам....јас имам слушнато дека плавите очи се нежни, кафеавите добри а зелените злобни...ама ни то не е точно....аамаааааааааан Sad
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 3 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by RoTkViCa Чет Апр 30, 2009 10:49 am

REGINA напиша:мразам... ама мразам плави и зелени очи, ми изглеет преварантски некако. преферирам кафеави или црни, ми делувет поискрено Smile

зш бе д мразиииш па шо ви е на ситееее Crying or Very sad
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 3 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Page Чет Апр 30, 2009 12:32 pm

Боја - шарена, без поминат рок
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 3 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мај 01, 2009 9:41 pm

RoTkViCa напиша:
The Breaking Dawn напиша:кај нас се ретки.
иначе дур сме на муабетов викет дек луѓето со зелени очи се неверни.хах

ич да не те мамет....јас имам ачик зелени и НИКОГАШ не сум била неверна а нема ни да бидам....јас имам слушнато дека плавите очи се нежни, кафеавите добри а зелените злобни...ама ни то не е точно....аамаааааааааан Sad

и јас иам некои ко темни зелени и не сум неверна pirat
зш бе нишо позитивно немет зелени очи?
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 3 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by s... Пет Мај 01, 2009 9:43 pm

абе со врска имат ,како не очи се то...демек биле неверни хах... нема врска..
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 3 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот