Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку ја обожавате розовата боја?

+12
Page
*UnIqUe*
Mary Jane
Наташа
Рокси
The Breaking Dawn
Punk
Ane
комшивка
Џајко
kojgode
RoTkViCa
16 posters

Go down

Колку ја обожавате розовата боја? Empty Колку ја обожавате розовата боја?

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 23, 2009 9:32 pm

Хм, јасно и гласно.....дали сметате дека розовата боја на машко е педерска, или на женско е многу принцеска или шмизлеста?

Мене многу ми се секси машки во розово, а и на мене не носам ретко....
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Колку ја обожавате розовата боја? Empty Re: Колку ја обожавате розовата боја?

Пишување by kojgode Вто Јун 23, 2009 10:05 pm

Jас многу носам маици во розева боја.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку ја обожавате розовата боја? Empty Re: Колку ја обожавате розовата боја?

Пишување by Џајко Вто Јун 23, 2009 10:12 pm

Јас иам една маица розева и едни чорапчиња делумно розеви.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Колку ја обожавате розовата боја? Empty Re: Колку ја обожавате розовата боја?

Пишување by комшивка Вто Јун 23, 2009 10:59 pm

Не ја обожавам многу, ама имам доста работи розови... И сакам машки со розови маици. Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Колку ја обожавате розовата боја? Empty Re: Колку ја обожавате розовата боја?

Пишување by Ane Сре Јун 24, 2009 12:50 am

Не ја обожавам многу, ама имам мн розеви заеднички работи со сестрами ама само заради неа..
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Колку ја обожавате розовата боја? Empty Re: Колку ја обожавате розовата боја?

Пишување by Punk Сре Јун 24, 2009 1:13 am

се наоѓат по нешчо иначе ногу не ја обожавам
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Колку ја обожавате розовата боја? Empty Re: Колку ја обожавате розовата боја?

Пишување by The Breaking Dawn Сре Јун 24, 2009 1:50 am

мн глупо ми стојт розова боја па освен пиџами, ништо немам розово, а на машки ми е баш симпатично ама не можам да сфатам која шема се терат со џишка розови мајци машкиве. чак и еден професор видов. аман!
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Колку ја обожавате розовата боја? Empty Re: Колку ја обожавате розовата боја?

Пишување by Рокси Сре Јун 24, 2009 1:20 pm

Грда боја е бе розова, ногу е вештачка (барем јас така ја глеам).
До трето одделение сите алишта ми беа розови, значит сум се изнаносела розово за цел живот... така да, нема шанси сега нешто такво да облечам (освен за ремер, се разбира), а машки со розови маички и кошулки ми се ептен фенси и геј... така да, АУТ.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Колку ја обожавате розовата боја? Empty Re: Колку ја обожавате розовата боја?

Пишување by Наташа Нед Јун 28, 2009 11:22 pm

Ијам неколку мајци, ама не ми е нешо омилена розовава.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Колку ја обожавате розовата боја? Empty Re: Колку ја обожавате розовата боја?

Пишување by Mary Jane Вто Jул 07, 2009 10:51 pm

Па таа е една од ретките бои шо убо ми стоет, и си сакам розево бе, зш да не, ама не толку за да сум шмизла.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Колку ја обожавате розовата боја? Empty Re: Колку ја обожавате розовата боја?

Пишување by *UnIqUe* Сре Jул 08, 2009 2:05 am

Онака ... ко боја Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Колку ја обожавате розовата боја? Empty Re: Колку ја обожавате розовата боја?

Пишување by Page Сре Jул 08, 2009 7:03 am

Претерано многу ја сакам розевата боја. Дури планирам и патикиве одоздола да си ги исфарбам розеви
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку ја обожавате розовата боја? Empty Re: Колку ја обожавате розовата боја?

Пишување by Angelic Пон Aвг 31, 2009 4:59 pm

Page напиша:Претерано многу ја сакам розевата боја. Дури планирам и патикиве одоздола да си ги исфарбам розеви

Падре ме изнасмеа! Ти и розова бојаааа Cool
*

Имам само една розова маица и само за низ дома ја носам. Така да не ја обожавам.
А да, розевата боја некако е и синоним за шмизлести/принцески девојки, а воедно и "педерски'' момчиња. Јас лично ич нејќам машко во розева маица.

Колку ја обожавате розовата боја? Pinkrugbykit
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Колку ја обожавате розовата боја? Empty Re: Колку ја обожавате розовата боја?

Пишување by tHeJunKy Нед Сеп 27, 2009 2:53 pm

Поќе од онај на сликана над мене. хаха
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Колку ја обожавате розовата боја? Empty Re: Колку ја обожавате розовата боја?

Пишување by Lastojca Вто Окт 13, 2009 3:10 pm

сакам розево бе шо му фалит ...сеа не да е некој селско смрдено ама имам по нешо розево и носам често...а мшки...зависит од стилот може некоја нежна боја како пример би ја зеа ретро кабаре маицата на трендсетерот и член на форумов џајко Колку ја обожавате розовата боја? Icon_smile
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Колку ја обожавате розовата боја? Empty Re: Колку ја обожавате розовата боја?

Пишување by grgrgr Вто Окт 13, 2009 5:23 pm

epten e trenseterska taa maicka

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Колку ја обожавате розовата боја? Empty Re: Колку ја обожавате розовата боја?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот