Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Каква боја на очи преферирате

+34
s...
Батерфлај
REGINA
p4eli4ka
METALBOY
blesava008
pankerishte
malina
twilight
folder
Bleak
KaTeRiNcE
lela
мирАл
Punk
ноунејм
PhiLL * E
hollow
комшивка
Gallowsraven
Наташа
Џајко
Lastojca
fairy
RoTkViCa
zzz
TONI
suzana
mitan
корун
The Breaking Dawn
Болиглава
kojgode
Marej
38 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by RoTkViCa Сре Мар 11, 2009 2:09 pm

TONI напиша:
hollow напиша:
Gallowsraven напиша:Иам кафеави, ама обожавам темно зелени... Најубај.
Исто...
Епа од сега ќе ја тргам косава и нема наочари да носам дури и ко ќе врнит чим толку сте сакале такви очи tongue

убо ко ти текна Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by The Breaking Dawn Сре Мар 11, 2009 5:47 pm

TONI напиша:
hollow напиша:
Gallowsraven напиша:Иам кафеави, ама обожавам темно зелени... Најубај.
Исто...
Епа од сега ќе ја тргам косава и нема наочари да носам дури и ко ќе врнит чим толку сте сакале такви очи tongue

да бе и јас иам темни зелени и не ми ги забележвите ни со коса ни без коса Sad
tongue tongue tongue tongue тони јас ти ги иам сумено очите... flower
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Punk Сре Мар 11, 2009 8:52 pm

јас само мојве ги сакам.. се заебавам.. темно кафеави кај мшки а кј женски од мареј немет конкуренција
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by мирАл Сре Мар 11, 2009 9:36 pm

Кај женско мн ми се јаки зелени очи, обожавам!!!
Сино да не зборвиме Smile
(мн ве интересирашеRazz)
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by lela Сре Мар 11, 2009 11:02 pm

Јас имам темно кафеави скоро црни и многу крупни и што знам ...ми се свиѓаат и моиве иако сакав да имам зелени Smile

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by KaTeRiNcE Сре Мар 11, 2009 11:25 pm

Незнам...најпоќе ме привлеквет темно кафеави,а исто така секси се и зелени :D
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Bleak Чет Мар 12, 2009 1:44 am

KaTeRiNcE напиша:Незнам...најпоќе ме привлеквет темно кафеави,а исто така секси се и зелени :D

Jас иам темно кафеави јее... Very Happy А иначе кј женско најмногу ми се свиѓет кафеави (светли или темни) и зелени али пред се во погледот да имат харизма и сјај не ми се дотолку битни оччите шо боја се... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Џајко Чет Мар 12, 2009 2:04 am

Шознам мене не ми се мн битно очи, ама најјаки шо го иам видено се од една типка од ск. Темно плави и во белкана од очине имат ко точки нафрљани сини многу. Невероватно али истинито...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by folder Чет Мар 12, 2009 1:32 pm

RoTkViCa напиша:
Џајко напиша:Јас преферирам безбојни, незнам зошто но одсекогаш ме привлекувале

хахахахахаха Букичон имат безбојни хехехе
Најзаљубена во Букуч Twisted Evil Razz
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by ноунејм Чет Мар 12, 2009 3:21 pm

Џајко напиша:Јас преферирам безбојни, незнам зошто но одсекогаш ме привлекувале

дај дефинирајте какви се овије безбојни?
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Џајко Чет Мар 12, 2009 3:24 pm

ноунејм напиша:
Џајко напиша:Јас преферирам безбојни, незнам зошто но одсекогаш ме привлекувале

дај дефинирајте какви се овије безбојни?
Јас се зезав а заљубенава мојт да ти ги опишит пошо ги знајт изглеа :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by twilight Чет Мар 12, 2009 7:34 pm

Најмногу сакам плави или зелени очи Smile
twilight
twilight
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 25

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by malina Чет Мар 12, 2009 9:34 pm

имам зелени очи и можда и поради то сакам машки со зелени очи ама и со кафеави сакам
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by pankerishte Пет Мар 13, 2009 2:42 am

Зависит.што знам какви сакам.
Ваљда како и седат на физиономијата на личноста.
Има луѓе со добри црни и крупни очи,некои пак се подобри со кафеави а трети со зелени и сини.
Не знам,не пребирвам мн мн.
Иам кафеави и си ги сакам! Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 14, 2009 3:23 pm

folder напиша:
RoTkViCa напиша:
Џајко напиша:Јас преферирам безбојни, незнам зошто но одсекогаш ме привлекувале

хахахахахаха Букичон имат безбојни хехехе
Најзаљубена во Букуч Twisted Evil Razz


DEBILLLLL!!!!!..... dadadda mn go sakam... nenormalno....kako pogodi??? dan si gatacka ?:D

mrs tamu nekoj stvarno ke pomislit :D ( nemam Mak font Smile
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Bleak Саб Мар 14, 2009 4:24 pm

Јас сакам убави очи... Smile иначе кафеави или зелени или кафеаво зелени во различни светлини темнини Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by blesava008 Пон Мар 16, 2009 9:07 pm

хммм... би рекла дека обожавам кафеави очи најмногу ме кркет flower
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Болиглава Пон Мар 16, 2009 9:10 pm

blesava008 напиша:хммм... би рекла дека обожавам кафеави очи најмногу ме кркет flower
Епа глеај ме мене, не ќе морат да јајш 2 дена.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by blesava008 Вто Мар 17, 2009 5:44 pm

Болиглава напиша:
blesava008 напиша:хммм... би рекла дека обожавам кафеави очи најмногу ме кркет flower
Епа глеај ме мене, не ќе морат да јајш 2 дена.

хаххахахаххахаха Laughing
леле се оправ од смеење хаха штета шо не те знам pirat
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Џајко Вто Мар 17, 2009 5:50 pm

Болиглава напиша:
blesava008 напиша:хммм... би рекла дека обожавам кафеави очи најмногу ме кркет flower
Епа глеај ме мене, не ќе морат да јајш 2 дена.
Право будаличиште си
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 6:12 pm

преферирам светли а и ништо немам против темни
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by p4eli4ka Нед Мар 22, 2009 6:50 pm

јас си ги сакам мојве очи плаво зелени...а ина4е сакам секакви очи само да му одговарет на чоекот....(а можда појке да сакам светли )хаха

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by REGINA Сре Апр 15, 2009 9:32 pm

мразам... ама мразам плави и зелени очи, ми изглеет преварантски некако. преферирам кафеави или црни, ми делувет поискрено Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Батерфлај Пон Апр 27, 2009 6:03 pm

Кафеави или плави....појќе внимание обрнувам на формата Smile
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by s... Сре Апр 29, 2009 7:28 pm

многу сакам плави и црни..а иначе имам кафеави Very Happy .. ама пак и нив си ги сакам ако се кафеави хехехех
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате - Page 2 Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот