Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Каква боја на очи преферирате

+34
s...
Батерфлај
REGINA
p4eli4ka
METALBOY
blesava008
pankerishte
malina
twilight
folder
Bleak
KaTeRiNcE
lela
мирАл
Punk
ноунејм
PhiLL * E
hollow
комшивка
Gallowsraven
Наташа
Џајко
Lastojca
fairy
RoTkViCa
zzz
TONI
suzana
mitan
корун
The Breaking Dawn
Болиглава
kojgode
Marej
38 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Каква боја на очи преферирате

Пишување by Marej Вто Мар 10, 2009 12:56 am

Ммм?
Мене иако естетски ми се поубај светли очи, гледано уназад мислам дек сите шо ми се свиѓале имале темни очи Neutral
Едит - излеа требеше во Мода и убајна да ојт ова.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by kojgode Вто Мар 10, 2009 1:01 am

Ќе биит префрлено. Иначе не глеам многу очи ама најногу сакам зелени очи.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Болиглава Вто Мар 10, 2009 1:13 am

Црни или зелени. Крупни по можност.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 10, 2009 1:16 am

појке сакам темни очи ...зависит од чоекот
имет некои преубај очи а не им стоет
до погледот е појке Razz:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by корун Вто Мар 10, 2009 1:18 am

Да бирам за мене ваљда би одбрал зелени, а кај женско плави, мада и црни имат ептен јаки... И ич не сакам ептен светли очи, одбивност ми стварет некако...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Marej Вто Мар 10, 2009 1:19 am

А мојте да кажвите и за вас какви сакате да имате. Јас на пример не си ги сакам очиве, сакам да иам катран црни.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by mitan Вто Мар 10, 2009 1:25 am

овие шо го иам убај ми сеSmile
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 10, 2009 1:30 am

јас иам темно зелени со некои работи внатре чудни
сакам да имав посветли
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by kojgode Вто Мар 10, 2009 1:31 am

Јас сакам да имаф позелени.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by suzana Вто Мар 10, 2009 2:46 am

ja imam plave a super su mi zelene i sive.... Smile

suzana
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 14

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by TONI Вто Мар 10, 2009 11:21 am

Јас имам темно зелени ама шо е важно...ретко некој да ги заприметит од косава Rolling Eyes
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by zzz Вто Мар 10, 2009 11:48 am

зелено кафеави
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 10, 2009 12:32 pm

за мојве не се жалам(зелени).....ама би сакала и плави да имав...иако ми викет појако изгледет зелени хехе .....а за машко....па ако имат темен тен јако ќе е зелени...а не е ни плави на одмет.....иако ако гледаме реално....сите на крај ќе останиме со некој шо имат скрос поинакви очо од то шо сме планирале хехе
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by fairy Вто Мар 10, 2009 12:47 pm

јас сакам машко со црни, темни очи, и за мене такви сакам, темни...а имам кафеави ама светли, накај зелено..
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Lastojca Вто Мар 10, 2009 1:19 pm

јас иам плави очи ама не ги сакам зш ми се мн мали ..сакам крупни очи...а кј мшко ич нејкам плави очи ..можит зелени ако имат темна коса а иначе сакам со катран црни
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Џајко Вто Мар 10, 2009 1:29 pm

Јас преферирам безбојни, незнам зошто но одсекогаш ме привлекувале
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Lastojca Вто Мар 10, 2009 1:31 pm

Џајко напиша:Јас преферирам безбојни, незнам зошто но одсекогаш ме привлекувале

мх мх
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 10, 2009 3:09 pm

Џајко напиша:Јас преферирам безбојни, незнам зошто но одсекогаш ме привлекувале

хахахахахаха Букичон имат безбојни хехехе
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Наташа Вто Мар 10, 2009 3:42 pm

Иам вакви

Каква боја на очи преферирате Sunny-eyes-012b

А сакам плави, ко шо ми биле ко сум се родила.
Кај другиве не глеам ногу боја, само поглед и форма.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Gallowsraven Вто Мар 10, 2009 6:05 pm

Иам кафеави, ама обожавам темно зелени... Најубај.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by комшивка Сре Мар 11, 2009 12:00 am

и јас би сакала поголеми очи да имам.. инаку имам кафеави, така не многу светли.. а кај машкиве сакам многу темни дефинитивно.. црни.. иако имат добри исклучоци Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by hollow Сре Мар 11, 2009 12:08 am

Gallowsraven напиша:Иам кафеави, ама обожавам темно зелени... Најубај.
Исто...
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by PhiLL * E Сре Мар 11, 2009 12:29 am

Плави
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by ноунејм Сре Мар 11, 2009 12:32 am

PhiLL * E напиша:Плави

е сеа ако другите ствари се ок туриму кур на очите
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by TONI Сре Мар 11, 2009 1:54 pm

hollow напиша:
Gallowsraven напиша:Иам кафеави, ама обожавам темно зелени... Најубај.
Исто...
Епа од сега ќе ја тргам косава и нема наочари да носам дури и ко ќе врнит чим толку сте сакале такви очи tongue
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Каква боја на очи преферирате Empty Re: Каква боја на очи преферирате

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот