Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

+22
Ivana
Angelic
p4eli4ka
Џими
METALBOY
pankerishte
zzz
fairy
lela
корун
nance
мирАл
The Breaking Dawn
Gallowsraven
malina
Bleak
Odyssey
REGINA
hollow
kojgode
Lastojca
RoTkViCa
26 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by zzz Вто Мар 10, 2009 1:03 pm

сега почнаф на аеробик само три пати беф хух
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 10, 2009 3:07 pm

zzz напиша:сега почнаф на аеробик само три пати беф хух


ајдеее само напред и не се откажви :D
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by zzz Вто Мар 10, 2009 3:12 pm

RoTkViCa напиша:
zzz напиша:сега почнаф на аеробик само три пати беф хух


ајдеее само напред и не се откажви :D

никако. ама искршена сум све ме болит
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by pankerishte Пет Мар 13, 2009 2:56 am

Не се замарам повеќе со вежбање.Дури играв ракомет бев активен,вежбав,трчав секој ден.
Сега не можам до 5ти спрат да се качам со тоа стомакот Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by malina Саб Мар 14, 2009 2:51 am

и јас во последно време вежбам јадење,спиење и пиење така да за негде 2-3 месеци стока ке сум,ак продолжам вака
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 14, 2009 3:20 pm

malina напиша:и јас во последно време вежбам јадење,спиење и пиење така да за негде 2-3 месеци стока ке сум,ак продолжам вака

heheheheh aj ke vidime :D ke stajs slika :D (nemam mak font Sad )
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by Bleak Саб Мар 14, 2009 4:40 pm

Лее морат да поминит серијава од пијани викенди бе... иначе денес на
тренинг на 200 м личен пак а цела недела не беф појден... нз шо ми е Rolling Eyes
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 14, 2009 6:15 pm

Bleak напиша:Лее морат да поминит серијава од пијани викенди бе... иначе денес на
тренинг на 200 м личен пак а цела недела не беф појден... нз шо ми е Rolling Eyes


браво браво секоја чест хехе
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by Bleak Саб Мар 14, 2009 8:22 pm

RoTkViCa напиша:
Bleak напиша:Лее морат да поминит серијава од пијани викенди бе... иначе денес на
тренинг на 200 м личен пак а цела недела не беф појден... нз шо ми е Rolling Eyes


браво браво секоја чест хехе

Фала фала моментално иам 10 серии по 5 тортици му навалиф на благо дома хех... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by мирАл Саб Мар 14, 2009 8:31 pm

Да вежбам прсно, мн сум јак Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 14, 2009 8:31 pm

Bleak напиша:
RoTkViCa напиша:
Bleak напиша:Лее морат да поминит серијава од пијани викенди бе... иначе денес на
тренинг на 200 м личен пак а цела недела не беф појден... нз шо ми е Rolling Eyes


браво браво секоја чест хехе

Фала фала моментално иам 10 серии по 5 тортици му навалиф на благо дома хех... Laughing


хехехех јас се откажав од благо...готово хехе
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by Bleak Саб Мар 14, 2009 8:36 pm

Јас неам проблем со благо солено и општо јадење... си јадам колку сакам а не се прам стока... стомак немат шанса да пуштам некогаш... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by METALBOY Вто Мар 17, 2009 9:51 pm

Се заборавам да јадам. Наместо сало, мускуливе ме прает дебел (демек) Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by Џими Пет Мар 20, 2009 8:46 pm

Јадам благо...
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мар 20, 2009 9:00 pm

вежбам некојпат од инает tongue tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by kojgode Пет Мар 20, 2009 9:15 pm

Некојпат од кладење.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by METALBOY Пет Мар 20, 2009 9:20 pm

вежбам турска гимнастика (легвам, ги затворам очиве и гледам како вежбам)(малку да се насмејме) lol!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by p4eli4ka Саб Мар 21, 2009 8:27 pm

мн е убо да вежбаш и мн е здраво јас од ко знам за мене вршам некој такви работи физишчки да речиме и мн убо се чувствувам така да да продолжиш да си вежбаш..

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by Џими Саб Мар 21, 2009 8:42 pm

p4eli4ka напиша:мн е убо да вежбаш и мн е здраво јас од ко знам за мене вршам некој такви работи физишчки да речиме и мн убо се чувствувам така да да продолжиш да си вежбаш..
Ќе вежбам... Фала на советов I love you
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by p4eli4ka Чет Мар 26, 2009 8:56 pm

ништо повели и др пат

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by METALBOY Чет Мар 26, 2009 9:02 pm

Шала настрана. Јас иначе одам на веслачко веке 7 години и супер си сум. Од ко почнав да тренирам за една година многу извишив. Многу поубо е ко ќе си во форма...
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 31, 2009 12:01 pm

од денес свечено ветувам дека повеќе нема да јадам благо ни леб, зато што почна летното сметање на времето и редно е да се спремаме за лето Very Happy Very Happy а да,...и ќе вежбам напорно Cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by kojgode Вто Мар 31, 2009 12:11 pm

Јас ќе прам пивски стоам за на лето.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 31, 2009 12:16 pm

kojgode напиша:Јас ќе прам пивски стоам за на лето.

хммм....ќе ти стојт(пресметав)
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 31, 2009 1:50 pm

RoTkViCa напиша:од денес свечено ветувам дека повеќе нема да јадам благо ни леб, зато што почна летното сметање на времето и редно е да се спремаме за лето Very Happy Very Happy а да,...и ќе вежбам напорно Cool

јас леб не ни јадам мн ама од благо не се откажвам Twisted Evil tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 2 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот