Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

+22
Ivana
Angelic
p4eli4ka
Џими
METALBOY
pankerishte
zzz
fairy
lela
корун
nance
мирАл
The Breaking Dawn
Gallowsraven
malina
Bleak
Odyssey
REGINA
hollow
kojgode
Lastojca
RoTkViCa
26 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 06, 2009 8:15 pm

хехе јас во последно време се опседнав со ова вежбањево ама баш ме интересират шо мислење имате?? дали требит дали не да се вежбат и да се одржават телото или мислите дека сето то е глупости и губење време.....сепак ВО ЗДРАВО ТЕЛО,ЗДРАВ ДУХ! .........чекам коментари !! Razz
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by Lastojca Пет Мар 06, 2009 8:26 pm

требит многу е важно да се вежбат пред се за здравје ...јас вежбав до пред некое време и се осеќав убо бев фит бев здрава сеа не сум ништо од то
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 06, 2009 8:35 pm

абе најубо е вежбање само некој не сфаќат и то е....викет на крај : Шо се стегаш? хехе така сите машки од класон мој....ама ке му дојт умот...после касно ке е ;D
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by kojgode Пет Мар 06, 2009 9:26 pm

Jaс мислев на вежбање ради друго ојш. Иначе јас одев 2 месеци не баш редовно ама се трудеф па ме смрзе и после то уш еден месец во кој ојдоф сзамо 8 пати и то е то. Дома понекоаш ме фаќет сили прам по некој склек ама то ретко се дешават.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by hollow Пет Мар 06, 2009 9:32 pm

Одам 2 месеци и не планирам да прекинам до влето
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 06, 2009 10:04 pm

kojgode напиша:Jaс мислев на вежбање ради друго ојш. Иначе јас одев 2 месеци не баш редовно ама се трудеф па ме смрзе и после то уш еден месец во кој ојдоф сзамо 8 пати и то е то. Дома понекоаш ме фаќет сили прам по некој склек ама то ретко се дешават.
за друго/??? за шо друго??? ај искажи се....хехе то шо мислиш не
е.....ај да не кажвам сеа овде пред сите хехех.....пак ке речам : ВО
ЗДРАВО ТЕЛО ЗДРАВ ДУХ :D

јас да се пофалам сега овај месец напрајв 1 година од ко одам....и не планирам да престанам...бар за сега хехе
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by REGINA Пет Мар 06, 2009 10:55 pm

вежбам вежбав и то редовно... незнам за натака. сметам дек е доволно
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by Odyssey Саб Мар 07, 2009 2:20 am

Вежбам одприлика 9 години, или тука така ....
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 07, 2009 2:58 am

Odyssey напиша:Вежбам одприлика 9 години, или тука така ....

хехе секоја чест What a Face
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by Bleak Саб Мар 07, 2009 3:41 am

Па 6 и пол години редовно атлетика тренирам... ендо ради здравје, правилно држење на рбетниот столб и зш отсекогаш атлетиката страст ми била...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by malina Саб Мар 07, 2009 1:34 pm

АК СЕ РАЧУНАТ НА ФИЗИЧКО ЕДНАШ ГОДИШНО ТОГАШ ВЕЖБАМ,ИНАЧЕ МНОГУ ПЕШАЧАМ,НАЛЕТО ПЛИВАМ И ВОЗАМ ТОЧАК И СЕКОЈ ДЕН ПО СКАЛИВЕ ВЕЖБАМ КО ШО ЖИВЕЕАМ НА 5 СПРАТ И ТАКА СИ ЈА ОДРЖУВАМ СВОЈАТА ЛИНИЈА И СВОЕТО ЗДРАВО ТЕЛО
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by Gallowsraven Саб Мар 07, 2009 2:23 pm

Само на Физичко... Друго не, мрза сум голема.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 07, 2009 3:36 pm

Bleak напиша:Па 6 и пол години редовно атлетика тренирам... ендо ради здравје, правилно држење на рбетниот столб и зш отсекогаш атлетиката страст ми била...


бравооооооооооо Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мар 07, 2009 7:36 pm

јас се трудам нешто да вежбам демек ама никако да се решам редовно Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by Bleak Саб Мар 07, 2009 8:03 pm

Една недела немаф тренинг и денес така личен резултат на 400 м извајф ама тетивава кинит... Sad
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 08, 2009 2:19 pm

ај ќе поминит...врати се во форма Very Happy Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by мирАл Нед Мар 08, 2009 6:23 pm

Убо е да се ојш на вежбање една дефиниција на телото да си дајш!!! А да пукат све на мене не сакам мн!!! (немат ни шо да пукнит) Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 08, 2009 6:37 pm

хехехехе јас сакам да пукаттттттттт Embarassed Embarassed Embarassed Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by nance Нед Мар 08, 2009 8:52 pm

Вежбам дома секој ден и одам на тренинг. Многу будала а ?
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by корун Нед Мар 08, 2009 9:46 pm

Бо бо, сите вежбачи еј, просто без зборој ме остајвте, имат резултати или на зборој појаки сте?

Инаку јас ретко вежбам дома, едино на тренинг последниве 2 недели, чат пат фудбалче, физичко и то.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 08, 2009 11:21 pm

[quote="корун"]Бо бо, сите вежбачи еј, просто без зборој ме остајвте, имат резултати или на зборој појаки сте?

хехехехеех епа да ми извиниш ама имат....бар кај мене....зш ако не вежбав до сеа торба ке бев ко шо си јадам да ми е на здравје хехе
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by lela Нед Мар 08, 2009 11:34 pm

Вежбам за да останам во форма и тоа најчесто фитнес вежби, а и зошто во голема мера од тоа зависам, но вежбам и за да ја почувствувам енергијата после вежбање -а е супер!

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by hollow Нед Мар 08, 2009 11:42 pm

Нанче не си нормален
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 08, 2009 11:44 pm

nance напиша:Вежбам дома секој ден и одам на тренинг. Многу будала а ?


слабо будала хехехехе
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by fairy Вто Мар 10, 2009 12:56 pm

вежбав, одев на аеробик 2 месеци и престанав....а иначе тренирам ама зимава забушавам :D ...и после каква било физичка активност се осеќам многу убо, немам вишок енергија, и ако сум била нервозна и сл, се поминало, зато и сакам да имам некаква активност, се ослободвам од негативните чувства шо се во мене Razz
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот