Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

+22
Ivana
Angelic
p4eli4ka
Џими
METALBOY
pankerishte
zzz
fairy
lela
корун
nance
мирАл
The Breaking Dawn
Gallowsraven
malina
Bleak
Odyssey
REGINA
hollow
kojgode
Lastojca
RoTkViCa
26 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 3 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 31, 2009 2:31 pm

The Breaking Dawn напиша:
RoTkViCa напиша:од денес свечено ветувам дека повеќе нема да јадам благо ни леб, зато што почна летното сметање на времето и редно е да се спремаме за лето Very Happy Very Happy а да,...и ќе вежбам напорно Cool

јас леб не ни јадам мн ама од благо не се откажвам Twisted Evil tongue

ахаха бе јас мислев со благо (малце) нишо не ми е....ама ми е хахах
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 3 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by Angelic Чет Апр 02, 2009 10:05 pm

Ротквицава е опседната со вежбање =))

Јас ја држев 4 месеци на аеробик, ама сега прекинав поради то шо не ми одговараа вежбите ......

а пешачам мн.. и без да сакам 7 км ги прам.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 3 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by Ivana Вто Апр 21, 2009 12:31 pm

Бежбам секој втор ден на орбитрек и + за викенд на тенис, пред се за здравје зш со цигариве се убивам, второ заради ослободвење од негативна енергија , трето за да сум малце од малце фит. И после тренинг или вежбање ми мн убо и сум вери расположена...
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 3 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by KaTeRiNcE Вто Апр 21, 2009 12:36 pm

Заради се а и мн помагат во исфрлајне негативна енергија,од дома им одговарат шо се запишав на аеробик и фитнес зш подолго не сум дома и не им се раздеравам ко ќе сум нервозна,хахах,за се,онака убо ми е ,освен за пуважаSmile
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 3 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by Ane Вто Апр 21, 2009 12:45 pm

аеробик и фитнес
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 3 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by комшивка Вто Апр 21, 2009 2:26 pm

јас од денес ќе почнам поинтензивно со вежбање... математика... за годишната писмена
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 3 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by REGINA Сре Апр 22, 2009 6:44 pm

не требаше да се откажам од карате. Sad сега ме фаќет кризи за физичка активност... и морам на трчање да одам зш збесвам.
ми се чинит флегма ќе постанам. а ретко некој да се нафатит за трчање, а не ми се ојт сама така да... комшиве имет лудак меѓу нив, т.е јас кимоното на мене и вдвор, ката, борба (со воздухон хе), елементи... колку е само релаксирачки. лудача не?
само нека поминит матурава и back to training.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 3 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by RoTkViCa Сре Апр 22, 2009 6:59 pm

REGINA напиша:не требаше да се откажам од карате. Sad сега ме фаќет кризи за физичка активност... и морам на трчање да одам зш збесвам.
ми се чинит флегма ќе постанам. а ретко некој да се нафатит за трчање, а не ми се ојт сама така да... комшиве имет лудак меѓу нив, т.е јас кимоното на мене и вдвор, ката, борба (со воздухон хе), елементи... колку е само релаксирачки. лудача не?
само нека поминит матурава и back to training.

јас идам на трчањеееееееее Razz
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 3 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by Mary Jane Сре Апр 22, 2009 9:36 pm

Јас искрено не жалам шо се откажав од карате, добро можда малце, ама сега имам многу повеќе време за себе, да си го трошам ко шо сакам, а со каратево имав многу набиен распоред.
Сеа за викенди со другарки кошарка играме, се возиме со точаци, со ролери и то ми е позабавно.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не? - Page 3 Empty Re: Дали вежбате нешто......ако да зошто? Aко не, зошто не?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот