Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Љубовни пораки

+14
Наташа
Џими
Рокси
Болиглава
Џајко
petar
мирАл
Mary Jane
noviot
PhiLL * E
Master
kojgode
The Breaking Dawn
Odyssey
18 posters

Go down

Љубовни пораки Empty Љубовни пораки

Пишување by Odyssey Пет Фед 13, 2009 9:40 pm

Знам некој Трифун ќе го славет ама сите останати напишите по некое јако пораче...
еве јас почвам оваја планирам да ја написам.. еве јас планирам оваја да ја пратам:

Кога ти душо не си тука, не ми се сите офци на број..
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни пораки Empty Re: Љубовни пораки

Пишување by The Breaking Dawn Пет Фед 13, 2009 9:43 pm

хаха мислам дек за вакви работи глупо е да напишиш порака шо ке ја најш на интернет и единствениот напор шо ке го напрајш е да ја препишиш....за вакви работи од срце работи се пишет ак сакат и трескања нек се ама појке се ценет ....според мене...Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни пораки Empty Re: Љубовни пораки

Пишување by Odyssey Пет Фед 13, 2009 9:44 pm

Имам замислено една, ама ќе ја напишам на форумов од ко ќе ја пратам....
ако?
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни пораки Empty Re: Љубовни пораки

Пишување by The Breaking Dawn Пет Фед 13, 2009 9:47 pm

Odyssey напиша:Имам замислено една, ама ќе ја напишам на форумов од ко ќе ја пратам....
ако?

немат проблемс Very Happy
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни пораки Empty Re: Љубовни пораки

Пишување by kojgode Пет Фед 13, 2009 10:04 pm

Абе кој од срце и од интернет клавајте.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни пораки Empty Re: Љубовни пораки

Пишување by Master Саб Фед 14, 2009 3:19 am

Море марш у пичку матер!!!!!
фаќу (шо би рекол Болиглава)
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни пораки Empty Re: Љубовни пораки

Пишување by PhiLL * E Саб Фед 14, 2009 3:27 am

шта ти могу сад кад си такав гад!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни пораки Empty Re: Љубовни пораки

Пишување by noviot Саб Фед 14, 2009 3:36 am

"Знам дек не те интересират поракава не тук се прај дек ја читаш отварајго поклонот"
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни пораки Empty Re: Љубовни пораки

Пишување by Mary Jane Саб Фед 14, 2009 8:04 pm

Јас не го славам св. Валентин, јас ја славам св. Наша Љубов.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни пораки Empty Re: Љубовни пораки

Пишување by мирАл Чет Апр 02, 2009 11:13 pm

Толку те сакам што би ти го подарил.....
Smile Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни пораки Empty Re: Љубовни пораки

Пишување by petar Чет Апр 30, 2009 4:07 pm

jas niso ne pisam

petar
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 13

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни пораки Empty Re: Љубовни пораки

Пишување by Џајко Чет Апр 30, 2009 6:37 pm

те сакам
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни пораки Empty Re: Љубовни пораки

Пишување by Болиглава Чет Апр 30, 2009 6:45 pm

И јас будалче мое.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни пораки Empty Re: Љубовни пораки

Пишување by Рокси Чет Апр 30, 2009 6:49 pm

сериозни сте? scratch
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни пораки Empty Re: Љубовни пораки

Пишување by Џими Чет Апр 30, 2009 7:15 pm

Utre e 1vi maj.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни пораки Empty Re: Љубовни пораки

Пишување by Џајко Чет Апр 30, 2009 7:43 pm

Јас сакам портокали
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни пораки Empty Re: Љубовни пораки

Пишување by Наташа Пон Мај 04, 2009 6:07 pm

Се збодев в око.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни пораки Empty Re: Љубовни пораки

Пишување by Лејди ин ред Саб Мај 09, 2009 7:07 pm

Vol. 1
Незнам што сакам да ти кажам... ти што сакаш да чуеш, м?

Денови, недели, месеци... па и години, брзо минуваат... и самата ми го
пиша и кажа тоа... расправиите што ни беа периодов како да не'
направиле позависни еден од друг... растеме...? - претпоставувам... Љубовни пораки Icon_biggrin

Фала ти за изминатиов период... убаво беше... се надевам на уште вакви периоди...
И едно ќе ти речам, знам дека го знаеш... иако не сум го изговорил, но го покажував... тоа е дека ми значиш... Љубовни пораки Love058

На крај повлекувам една мала вертикална цртка во мојот notepad
распознаен под името ubavi_nesta.txt , која претпоставувам знаеш што
значи. Љубовни пораки Iconflowerhr4

Vol. 2
Дозволи ми да те викам пиле, тоа би било доволно за мене. Дозволи да бидеш ти мојот Том, а јас твојот Џери.

П.с. ти го сакам мешетоооо.

By maestro reactive89.
Лејди ин ред
Лејди ин ред
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 17
Хоби(работа) : Ебиветрење.
Забавен? : Ногу сум забавна.

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни пораки Empty Re: Љубовни пораки

Пишување by Angelic Вто Јун 09, 2009 9:34 pm

Не ги сакам класичните љубовни пораки од Тин Шема и шо знам јас.

Јас лично го пишам она шо го мислам и баш онака како шо е. =)

љуб
љуб
љуб
I love you
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни пораки Empty Re: Љубовни пораки

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 09, 2009 10:29 pm

Rainbow прочитај над тебе за мешето хахахахах
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни пораки Empty Re: Љубовни пораки

Пишување by Angelic Сре Јун 10, 2009 2:35 am

RoTkViCa напиша:Rainbow прочитај над тебе за мешето хахахахах

не ме издавај бееее хахаха... добро ај ќе си кажам дека слабост ми се пивски мешиња кај машки.. нормално не огромни.. ама.. јас си знам Embarassed
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни пораки Empty Re: Љубовни пораки

Пишување by METALBOY Сре Јун 10, 2009 10:55 am

ТЕ САКАМ!!!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Љубовни пораки Empty Re: Љубовни пораки

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот