Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СМС пораки

+16
malina
METALBOY
PhiLL * E
Lastojca
REGINA
folder
Bleak
мирАл
Џајко
Болиглава
sokol
grgrgr
tHeJunKy
Master
psycho
kojgode
20 posters

Go down

СМС пораки Empty СМС пораки

Пишување by kojgode Вто Јан 20, 2009 2:23 am

Постирајте некои интересни пораки, љубовни, комични или некој што ептен ви значат. итн.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by psycho Пет Јан 23, 2009 8:40 pm

"Еј брат ќе излегвиме?"
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by Master Сре Јан 28, 2009 7:22 pm

За 15 мин пред болница.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by tHeJunKy Сре Јан 28, 2009 7:53 pm

„Јас сум шмекер.“

порака од дудан до јанче
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by grgrgr Чет Јан 29, 2009 9:01 pm

Кај си?

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by sokol Чет Јан 29, 2009 9:50 pm

ок.
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by Болиглава Пет Јан 30, 2009 2:15 am

kojgode напиша:Постирајте некои интересни пораки, љубовни, комични или некој што ептен ви значат. итн.
grgrgr напиша:Кај си?

sokol напиша:ок.

Сигурно овие пораки се љубовни, комични и многу ви значат.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by psycho Сре Фед 04, 2009 7:18 pm

Секако. "Aј кај жижи:
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by Џајко Сре Фед 04, 2009 8:02 pm

denes mi stigna "usb-to"
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by мирАл Сре Фед 04, 2009 9:49 pm

Take of ure clothes,
relax on ure bed,
close ure eyes,
open ure legs as much as u can
becouse it's time for
PAMPERS!!!
cheers
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by Bleak Вто Мар 03, 2009 2:08 am

Не се замарат никој да ми пуштит смс мене ...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by Bleak Вто Мар 03, 2009 2:14 am

[quote="Болиглава"]
kojgode напиша:Постирајте некои интересни пораки, љубовни, комични или некој што ептен ви значат. итн.

Уствари од Космофон бе ми пуштет пораки заборајф јас... (морет да ми пуштет...) :

Вашата досегашна сметка за тековниот месец изнесува приближно 0 МКД,не вклучувајќи ја месечната претплата. ми значит поракава многу Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by Bleak Вто Мар 03, 2009 2:15 am

Еј ај пиши ми го кодот за WIN XP SP 2 PO SMS ете некој форматирвит компјутери нашкола... в 20 мин 5 пати истава порака ми ја прати Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by folder Вто Мар 03, 2009 11:40 am

Само Алмир се имат придржано на темава... Suspect
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by REGINA Чет Мар 05, 2009 10:52 pm

смс-рецепт за торта:

потребен материјал:
-две нозе
-две весели очи
-една тврда банана
-две свежи јајца
-еден сад за толчење
-две ќеси млеко
------- начин на подготвување:
Раширете ги нозете, гледај во веселите очи и нежно масирајте ги двете ќеси млеко додека садот не се загрее и навлажни, потоа во загреаниот сад турнете ја бананата и покријте ја со свежите јајца.
------- нека се пече на повисока температура со непрекинато мешање.
------- напомена. Тортата е готова кога бананата ќе омекне и пушти сок.
ПРИЈАТЕН АПЕТИТ.

(од ко ја прочитав поракава тоаш на времето, нејќев да слушнам за овошна торта ууу грозно)
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by Lastojca Чет Мар 05, 2009 11:00 pm

и сега сакаш и ние да замразиме овошна торта?
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by REGINA Чет Мар 05, 2009 11:01 pm

не бе сејси мирен. хехех
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by PhiLL * E Чет Мар 05, 2009 11:23 pm

REGINA напиша:не бе сејси мирен. хехех
женско е ластојцава !
немат инбокс на Н73 така да неам пораки
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by METALBOY Вто Мар 17, 2009 10:51 pm

уште еден начин како да потрошиме пари. ххх (море само за трошење пари зборвам)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by malina Пон Мар 23, 2009 10:35 pm

па најчесто ја пишам ова порака (еј алек ќе идаш вечер famous)
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by Jordison Вто Јун 09, 2009 7:54 pm

malina напиша:па најчесто ја пишам ова порака (еј алек ќе идаш вечер famous)

Уште ја пишиш или во Портал смена сеа?
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by Angelic Вто Јун 09, 2009 9:27 pm

засега имам инбокс 550 пораки.. и доста се зафрканции ама имат некој шо претерано мн мн мн ми значат. Smile Very Happy

" Не ѕвони на врата - влези в децка."
^ вакви секој викенд ми стигвет од Кате Razz Razz Razz
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 09, 2009 9:56 pm

^ и мојте пораки ко имав бесплатнии и она со Шефон од Кате хахах
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by Рокси Вто Јун 09, 2009 10:12 pm

Мразам да чувам пораки во инбокс и зато ги бришам.
И ретко добивам пошо ретко го употребувам телефонов за смс, најчесто се јавувам.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by Angelic Сре Јун 10, 2009 2:39 am

RoTkViCa напиша:^ и мојте пораки ко имав бесплатнии и она со Шефон од Кате хахах

ооооо тие секогаш ќе ги чувам cheers I love you
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

СМС пораки Empty Re: СМС пораки

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот