Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој ви е најдобар другар/ка?

+28
Наташа
folder
nance
корун
мирАл
REGINA
METALBOY
p4eli4ka
blesava008
RoTkViCa
Болиглава
nice
*Rhythm Divine*
Џими
smogre
lost girl
Џајко
A GiRL
Master
STIFLER
Mary Jane
Obibos
The Breaking Dawn
malina
Punk
Bleak
комшивка
kojgode
32 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? - Page 3 Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by sweet Пет Апр 03, 2009 6:44 pm

леле не можам да се одлучам...па мојт да се другари машко и женско...понекогаш , јас се на брачед ми можам да му кажам...и имам две најдобри другарки со кој практично не се разделвиме Laughing

sweet
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 27
Хоби(работа) : чашитлама и исфрлање нервоза
Забавен? : пренајмногу

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? - Page 3 Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by Angelic Саб Апр 04, 2009 3:56 am

Ротквица + Кате Smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? - Page 3 Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by Bleak Саб Апр 04, 2009 4:02 pm

KaTeRiNcE напиша:Со сите се дружам и на сите им се довервам иако не требит така ,еднаш една најдобра шо ми беше другарка ме заеба,сеа требит изглеа пак некоја да ме заебит или некој за да ми текнит дек не требит на сите да им вревам толку,а иначе она другарка над сите,шо и во 4 сабајле би избегала од дома за мене и јас за неа и шо знајт се од а до ш за мене е ивана,ја користам оваа прилика да ја поздравам,а другиве знат за мене од а до џ.
Иначе и јас мислам дек мшко и женско не мојт да се другари зш во таквото "другарство" секоаш имат нешо поќе...

Даа ама барем машкиве помала веројатност е да те зезнет... и не может да ти го преземет дечкото... и не се дотолку подли во тој поглед....

П.С. Општо е кажано ова...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? - Page 3 Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот