Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој ви е најдобар другар/ка?

+28
Наташа
folder
nance
корун
мирАл
REGINA
METALBOY
p4eli4ka
blesava008
RoTkViCa
Болиглава
nice
*Rhythm Divine*
Џими
smogre
lost girl
Џајко
A GiRL
Master
STIFLER
Mary Jane
Obibos
The Breaking Dawn
malina
Punk
Bleak
комшивка
kojgode
32 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by kojgode Чет Фед 26, 2009 9:53 pm

Дали имат најдобар другар? Или повеќе свои другари еднакво ги почитувате и сакате? Кажите име/имиња ако не ви страв дан повдредите некој.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by комшивка Чет Фед 26, 2009 9:56 pm

ова во кој дел од темава влегвит? љубов или секс? ок еве плавушана... (не значит другиве не ги љубам Smile )
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by kojgode Чет Фед 26, 2009 9:57 pm

Па љубовта кон другарите зато е во љубов и секс. Ама вие женскиве само ова секс го читате зато ви е нелогично.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by Bleak Чет Фед 26, 2009 9:59 pm

kojgode напиша:Па љубовта кон другарите зато е во љубов и секс. Ама вие женскиве само ова секс го читате зато ви е нелогично.

И после машкиве само на секс мислеле... Laughing Да не се љутет иам многу личности шо ми се драги не можам најдобар другар да одделам...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by Punk Чет Фед 26, 2009 10:01 pm

јас си иам брачед од скандинавија и зш е од таму ми е најдобар другар и зато го сакам најмногу на светов.. и само него можам да го издвојам шо ми е над сиве
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by комшивка Чет Фед 26, 2009 10:03 pm

kojgode напиша:Па љубовта кон другарите зато е во љубов и секс. Ама вие женскиве само ова секс го читате зато ви е нелогично.

вистина, ги гледам подтемиве во оваја тема, сите шо се за секс од женски се отворени..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by Punk Чет Фед 26, 2009 10:05 pm

поубо речи од тара =))
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by malina Чет Фед 26, 2009 10:07 pm

Јас можам да издвојам појќе луѓе шо ги сметам за другари,ама најголем другар ми е дечко ми и мајка ми
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Фед 27, 2009 12:09 am

најдобри другари и другарки мн тешко се најдвет...и ко ке се најдет те забевет на крај...јас престанав да глеам така на работиве
сеа со сите се дружам WinkRazz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by Obibos Пет Фед 27, 2009 12:51 am

Jordison И James bobm вака ко најспорски другари ми се и голуб самоубица да не го заборам
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by Mary Jane Пет Фед 27, 2009 2:48 am

Имам неколку другарки и другари кои ми се најдоверливи, нив се можам да им кажам и сигурна сум дека тајната ќе остане во потполна дискреција или ќе добијам добар совет. Не се голем број личности, но фала му на Бога што ги имам.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by STIFLER Саб Фед 28, 2009 1:03 pm

Се најгвит по некој
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by Master Саб Фед 28, 2009 1:31 pm

Хаха темава.............Дејан.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by A GiRL Саб Фед 28, 2009 4:48 pm

Master напиша:Хаха темава.............Дејан.

Хахаххаха овај Дејан,Деки наш дан е? Very Happy Razz
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by Џајко Саб Фед 28, 2009 5:01 pm

Master напиша:Хаха темава.............Дејан.
шо е смешното во темава многу ме интересират... Question
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by lost girl Саб Фед 28, 2009 5:04 pm

на прво место -мама ми е најдобра другарка,а после имат појке личности на кој му се довервам ама најчесто на машко му се довервам зш појке доверба имам во машкиве од колку во женскиве ...иако сум женско Very Happy
lost girl
lost girl
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 49

http://www.myspace.com/monikathefreak

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by smogre Саб Фед 28, 2009 5:12 pm

najdobar drugar mi e niki tuntev bad boy

smogre
Адаптер4е

Age : 27
Број на мислења : 3

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Фед 28, 2009 8:02 pm

lost girl напиша:на прво место -мама ми е најдобра другарка,а после имат појке личности на кој му се довервам ама најчесто на машко му се довервам зш појке доверба имам во машкиве од колку во женскиве ...иако сум женско Very Happy

и јас иам искрено појке доверба во машкиве...веке ак се решам да кажам нешто на некој ке бидит на другар
Very Happy
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by A GiRL Саб Фед 28, 2009 9:19 pm

The Breaking Dawn напиша:
lost girl напиша:на прво место -мама ми е најдобра другарка,а после имат појке личности на кој му се довервам ама најчесто на машко му се довервам зш појке доверба имам во машкиве од колку во женскиве ...иако сум женско Very Happy

и јас иам искрено појке доверба во машкиве...веке ак се решам да кажам нешто на некој ке бидит на другар
Very Happy

Исто alien
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by Џими Нед Мар 01, 2009 8:50 pm

Димитар, зато шо е администратор овде!
Позз најак си!
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by *Rhythm Divine* Сре Мар 04, 2009 7:39 pm

За најдобари другари си имам двајца... баш во секоја мисла најдобри.. секогаш можам да им кажам све и да знам дека то нема да излези од нивна уста.
За нај нај најдобра другарка имам една..
(но имам и уште неколку на кои можам се да им кажам..)
*Rhythm Divine*
*Rhythm Divine*
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by nice Чет Мар 05, 2009 10:31 pm

najdobar drugar/ka iskreno nemat i nitu ke imat. to e samo kolku t.e kako formalnost ( demek ona mi e najdobra drugarka) postoi samo DObaR drugar....imam poveke drugarki koi mi se dobri i koi mn gi pocituvam a od site niv mozam da izdvojam edna koja mn si ja sakam...inaku od sekoja od drugarkite bi ocekuvala nesto neubo pozz do site

nice
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by Болиглава Пет Мар 06, 2009 12:10 am

Џими напиша:Димитар, зато шо е администратор овде!
Позз најак си!
Позз и ти не си лош.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by Џими Пет Мар 06, 2009 2:08 pm

Болиглава напиша:
Џими напиша:Димитар, зато шо е администратор овде!
Позз најак си!
Позз и ти не си лош.
Фала, не те мислев за ваков.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by Болиглава Пет Мар 06, 2009 2:19 pm

Џими напиша:Фала, не те мислев за ваков.
Многу ми си чуден во последно време. Neutral
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кој ви е најдобар другар/ка? Empty Re: Кој ви е најдобар другар/ка?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот