Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали се трудите да ја следите модата или си терате по свое?

+21
METALBOY
Рокси
pankerishte
Ivana
Marej
The Breaking Dawn
malina
корун
Mary Jane
hollow
Obibos
Fantom
мирАл
misticnata
Lastojca
folder
комшивка
Bleak
PhiLL * E
Punk
Master
25 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Дали се трудите да ја следите модата или си терате по свое? - Page 2 Empty Re: Дали се трудите да ја следите модата или си терате по свое?

Пишување by Marej Нед Мар 15, 2009 2:19 pm

Bleak напиша:Не следам мода... си го следам мојот сон... долга коса излегвит од мода ама јас не ја шишам си редам убетчиња на левово уше, си слушам музика шо одамна излегла од мода ама аку... мене да ми е убо... Razz
Таква музика никогаш не излегвит од мода.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали се трудите да ја следите модата или си терате по свое? - Page 2 Empty Re: Дали се трудите да ја следите модата или си терате по свое?

Пишување by METALBOY Нед Мар 15, 2009 4:50 pm

Не следам мода ама се трудам да изгледам убаво, шо значи си терам по мое. geek
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали се трудите да ја следите модата или си терате по свое? - Page 2 Empty Re: Дали се трудите да ја следите модата или си терате по свое?

Пишување by ноунејм Нед Мар 15, 2009 5:11 pm

глеам да ми стојт убаво.. и да е шо могукје поуникатно.. да не сум ист со сите..тоа ме нервира
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Дали се трудите да ја следите модата или си терате по свое? - Page 2 Empty Re: Дали се трудите да ја следите модата или си терате по свое?

Пишување by blesava008 Нед Мар 15, 2009 5:13 pm

Неможам да следам мода ....една сукња... друга сукња... дење... ноќе...лето... зима .... си терам по свое!! flower
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Дали се трудите да ја следите модата или си терате по свое? - Page 2 Empty Re: Дали се трудите да ја следите модата или си терате по свое?

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 15, 2009 7:55 pm

METALBOY напиша:Не следам мода ама се трудам да изгледам убаво, шо значи си терам по мое. geek


д сејм Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали се трудите да ја следите модата или си терате по свое? - Page 2 Empty Re: Дали се трудите да ја следите модата или си терате по свое?

Пишување by s... Вто Мај 26, 2009 4:11 pm

ја следам ама сепак до некои граници,зш неможам ради модата да носам нешто во шо изглеам никако..а обично сакам да си имам и мој стил она да сум поразлична од другите...
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Дали се трудите да ја следите модата или си терате по свое? - Page 2 Empty Re: Дали се трудите да ја следите модата или си терате по свое?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот