Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш?

+10
мирАл
Mary Jane
misticnata
The Breaking Dawn
L S D
T&T
Master
комшивка
Stefk0
Bleak
14 posters

Go down

Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш? Empty Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш?

Пишување by Bleak Вто Фед 03, 2009 12:12 am

Се трудам максимално, секогаш гледам да напрам некоја специфична будалија за да останам запамтен и така Smile

ак ми текнит нешо ќе допишам
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш? Empty Re: Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш?

Пишување by Stefk0 Вто Фед 03, 2009 12:16 am

Се трудам околу
|-----------------------------|
Појќе поретко.
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш? Empty Re: Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш?

Пишување by комшивка Вто Фед 03, 2009 12:17 am

Ги носам на кушање од марифетите, и си мислам дали е среда или сабота или сум го утнала денот
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш? Empty Re: Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш?

Пишување by Master Вто Фед 03, 2009 12:24 am

Ич.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш? Empty Re: Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш?

Пишување by T&T Вто Фед 03, 2009 2:05 am

Јас не се трудам, само ми идат. Чоекот ми е муза и откривам мои нови аспирации шо не сум знаела дека постоет. Ама постоет само за него.. абе заљубена сум
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш? Empty Re: Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш?

Пишување by L S D Вто Фед 03, 2009 2:10 am

комшивка напиша:Ги носам на кушање од марифетите, и си мислам дали е среда или сабота или сум го утнала денот
имаше една пешчани шо кушаше.. ама умре... hhhhh
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш? Empty Re: Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Фед 03, 2009 5:13 pm

ич не покажвам...се срамам Wink
ко ќе ми се свиѓат некој најчесто не мојт тој да заприметит Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш? Empty Re: Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш?

Пишување by misticnata Вто Фед 03, 2009 5:46 pm

марифети не се потребни зато шо ако некој ве свиѓат нема потреба да употребвит марифети според мене марифети употребвет подли луѓе и начесто женски за да заведат точно дека треба да се трудиме да успејме ама јас лично не користам марифети
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш? Empty Re: Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш?

Пишување by комшивка Вто Фед 03, 2009 11:41 pm

L S D напиша:
комшивка напиша:Ги носам на кушање од марифетите, и си мислам дали е среда или сабота или сум го утнала денот
имаше една пешчани шо кушаше.. ама умре... hhhhh

ќе побарам друга. дан останам без дечко аман не ме плаши Laughing Laughing
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш? Empty Re: Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш?

Пишување by Mary Jane Вто Фед 03, 2009 11:50 pm

Вуду магија употребувам...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш? Empty Re: Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш?

Пишување by мирАл Вто Фед 03, 2009 11:52 pm

Јас не се замарам со кушења и вуду и муду. Јас ја користам мојата Шармантност Razz
(ама шармантност) No
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш? Empty Re: Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш?

Пишување by Болиглава Сре Фед 04, 2009 1:29 am

мирАл напиша:Јас не се замарам со кушења и вуду и муду. Јас ја користам мојата Шармантност Razz
(ама шармантност) No
Јас пак го викам Хари Потер да ме маѓепсат и одам во поход. Оохх шега.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш? Empty Re: Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш?

Пишување by grgrgr Сре Фед 04, 2009 1:45 am

јас најчесто гледам да се снабдам од влакно од косата од тој со ми се свигат,потоа одам кај гатачка која ми дава најразличнии напитоци а некогаш изработувам и вуду кукли

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш? Empty Re: Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш?

Пишување by Џајко Сре Фед 04, 2009 1:46 am

grgrgr напиша:јас најчесто гледам да се снабдам од влакно од косата од тој со ми се свигат,потоа одам кај гатачка која ми дава најразличнии напитоци а некогаш изработувам и вуду кукли
слушнав дека ова успевало и со нокт на саканиот.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш? Empty Re: Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш?

Пишување by grgrgr Сре Фед 04, 2009 1:48 am

ама то е потешко за земање

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш? Empty Re: Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш?

Пишување by Mary Jane Сре Фед 04, 2009 11:44 pm

Болиглава напиша:Јас пак го викам Хари Потер да ме маѓепсат и одам во поход. Оохх шега.

Јас мислам дека Хермиона појќе ја биват за магии.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш? Empty Re: Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш?

Пишување by malina Сре Фед 04, 2009 11:47 pm

Леле леле колку вљубени сме имале на форумов особено почетници
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш? Empty Re: Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш?

Пишување by комшивка Пон Фед 16, 2009 6:14 pm

malina напиша:Леле леле колку вљубени сме имале на форумов особено почетници

сеа ни се пуваш овде дека ојш долго со дечко ти? Razz Very Happyсе зезам.. машала колку шо ви е убо да си ојте
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш? Empty Re: Колку се трудите за да успејте во љубовта, шо марифети сте употребиле и шо ви се вртит низ гла тогаш?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот