Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како спиет рибине?!

+12
TONI
Болиглава
Fantom
Lastojca
Џајко
noviot
Наташа
hollow
misticnata
Mary Jane
Bleak
Obibos
16 posters

Go down

Како спиет рибине?! Empty Како спиет рибине?!

Пишување by Obibos Вто Фед 17, 2009 1:21 am

Ова ме мачит цел живот..не ми е јасно како спиет Smile Дај кажите да не сум глуп flower
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Како спиет рибине?! Empty Re: Како спиет рибине?!

Пишување by Bleak Вто Фед 17, 2009 1:29 am

Ак немат љуге се опуштет и си пуштет меурчиња и си кулирет озбилно... фаца е да ги гледас така ... Cool
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Како спиет рибине?! Empty Re: Како спиет рибине?!

Пишување by Mary Jane Вто Фед 17, 2009 1:32 am

Спијат, само нивните очи остануваат отворени затоа што немаат очни капаци. Толку.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Како спиет рибине?! Empty Re: Како спиет рибине?!

Пишување by misticnata Вто Фед 17, 2009 2:11 am

со глата прудолу со перкана пругоре..хахахах
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Како спиет рибине?! Empty Re: Како спиет рибине?!

Пишување by hollow Вто Фед 17, 2009 2:08 pm

Консултирај се со рибарчено тој сигурно знајт
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Како спиет рибине?! Empty Re: Како спиет рибине?!

Пишување by Наташа Вто Фед 17, 2009 2:11 pm

ја че ви кажа. лежет долу на песок и спиет со отворени очи.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Како спиет рибине?! Empty Re: Како спиет рибине?!

Пишување by noviot Вто Фед 17, 2009 3:32 pm

се напушвет па ке легнет и ке заспиет affraid
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Како спиет рибине?! Empty Re: Како спиет рибине?!

Пишување by Џајко Вто Фед 17, 2009 4:07 pm

Наташа напиша:ја че ви кажа. лежет долу на песок и спиет со отворени очи.

А ако случајно немат песок на плажата, тогаш ги затварет очине.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Како спиет рибине?! Empty Re: Како спиет рибине?!

Пишување by Lastojca Вто Фед 17, 2009 6:28 pm

а ќебе?
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Како спиет рибине?! Empty Re: Како спиет рибине?!

Пишување by Bleak Вто Фед 17, 2009 10:16 pm

Lastojca напиша:а ќебе?

Не им студело, панцир си носеле Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Како спиет рибине?! Empty Re: Како спиет рибине?!

Пишување by Наташа Вто Фед 17, 2009 10:22 pm

Џајко напиша:
Наташа напиша:ја че ви кажа. лежет долу на песок и спиет со отворени очи.

А ако случајно немат песок на плажата, тогаш ги затварет очине.
а камења ак имат?
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Како спиет рибине?! Empty Re: Како спиет рибине?!

Пишување by Fantom Вто Фед 17, 2009 11:21 pm

Немат ни песок ни камења. Само вода до минус бесконечност. Шо прајме сеа?
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Како спиет рибине?! Empty Re: Како спиет рибине?!

Пишување by Болиглава Вто Фед 17, 2009 11:23 pm

Fantom напиша:Немат ни песок ни камења. Само вода до минус бесконечност. Шо прајме сеа?
Че си зејш векторче и че си го нанесвиш.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Како спиет рибине?! Empty Re: Како спиет рибине?!

Пишување by Fantom Вто Фед 17, 2009 11:25 pm

Болиглава напиша:
Fantom напиша:Немат ни песок ни камења. Само вода до минус бесконечност. Шо прајме сеа?
Че си зејш векторче и че си го нанесвиш.
Ама то ти е за плус бескрај. Ај нацртај ти минус бескрај и тежи кон него... Немаш векторчиња море.Ја ова задача не е знаев ко студент, зато нема сеа ни овде да е решиме.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Како спиет рибине?! Empty Re: Како спиет рибине?!

Пишување by TONI Вто Фед 24, 2009 2:05 am

Јас знам дека ајкулата морат цело време да е во движење за да може да дише.Инаку тоа е најсовршеното суштество(ни болести ни нишо)
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Како спиет рибине?! Empty Re: Како спиет рибине?!

Пишување by МаКсач Вто Фед 24, 2009 2:31 am

Знам дек делфинине спијат на смени со очите, прво со едното око затворено па псоел со другото Very Happy најозбилно глеав на дискавери cyclops
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

Како спиет рибине?! Empty Re: Како спиет рибине?!

Пишување by kirce Саб Фед 28, 2009 10:59 pm

ЈАС МИСЛАМ ДЕКА СЕ МЕСЕЧАРИ..... ВО ПОГОЛЕМ ДЕЛ ОД ДЕНОТ
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Како спиет рибине?! Empty Re: Како спиет рибине?!

Пишување by METALBOY Сре Мар 18, 2009 10:11 pm

а знајте дека может и да прдет? (извините на речникот)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Како спиет рибине?! Empty Re: Како спиет рибине?!

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 06, 2009 9:45 pm

misticnata напиша:со глата прудолу со перкана пругоре..хахахах

Така ак е имат можности и да е умрена... хххх
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Како спиет рибине?! Empty Re: Како спиет рибине?!

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 06, 2009 9:47 pm

Иам иначе риба и не ја пратам дали спиет... ама имат моменти ко ке не се мрдат.... ко здрвена е... па валда спиет Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Како спиет рибине?! Empty Re: Како спиет рибине?!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот