Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

Go down

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) Empty Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

Пишување by FalcoN eYe Пет Фед 13, 2009 4:51 am

јас имам правено...а ги праев претежно на комшивки...
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) Empty Re: Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

Пишување by kojgode Пет Фед 13, 2009 10:04 am

Мене расипан ми е апаратон иначе иам комшивки бомби.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 29
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) Empty Re: Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

Пишување by tHeJunKy Пет Фед 13, 2009 12:51 pm

на админиве...тука многу пари гледам Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) Empty Re: Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 13, 2009 1:20 pm

Сакам папарацо фотки од Кар43!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 29
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) Empty Re: Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

Пишување by hollow Пет Фед 13, 2009 2:37 pm

На ова вкомсии коо ке се капит со отворено пенџере
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 29
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) Empty Re: Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

Пишување by T&T Пет Фед 13, 2009 8:26 pm

Би сакала папарацо фотки од професорине или професоркине ко ќе се напалени. посебно Звонко сакам да го видам во акција хаха
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 30
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) Empty Re: Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

Пишување by комшивка Саб Фед 14, 2009 3:26 am

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) 21845009396743042032468ni8.th

не е моја, ама омилена ми е...
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) Empty Re: Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

Пишување by FalcoN eYe Саб Фед 14, 2009 4:48 am

комшивка напиша:Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) 21845009396743042032468ni8.th

не е моја, ама омилена ми е...

овај е Речко...?
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) Empty Re: Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

Пишување by комшивка Саб Фед 14, 2009 5:04 pm

FalcoN eYe напиша:
комшивка напиша:Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) 21845009396743042032468ni8.th

не е моја, ама омилена ми е...

овај е Речко...?

целиот Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) Empty Re: Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

Пишување by Angelic Саб Мај 23, 2009 10:07 pm

аааааааааа закооооооон хахха!


иначе ретко прам папарацо фотки.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) Empty Re: Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот