Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека?

+23
RoTkViCa
Marej
Џајко
Болиглава
fairy
STIFLER
*Rhythm Divine*
мирАл
misticnata
The Breaking Dawn
Bleak
grgrgr
REGINA
Master
PhiLL * E
hollow
A GiRL
Mary Jane
T&T
kojgode
Alexandra
malina
sokol
27 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека? - Page 2 Empty Re: Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека?

Пишување by Mary Jane Чет Мар 05, 2009 1:08 am

Симона најјака е, не се чепкајте со нејзе, имат златни медалји за статуа да си напрајт од нив.
Ама да не ве лажит дек е удобно во кимоно, не е секое, само оние за борби, а другине не се.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека? - Page 2 Empty Re: Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека?

Пишување by Џајко Чет Мар 05, 2009 1:11 am

Mary Jane напиша:Симона најјака е, не се чепкајте со нејзе, имат златни медалји за статуа да си напрајт од нив.
Ама да не ве лажит дек е удобно во кимоно, не е секое, само оние за борби, а другине не се.
И ти тренираш карате?
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека? - Page 2 Empty Re: Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека?

Пишување by Marej Чет Мар 05, 2009 1:12 am

Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека? - Page 2 Empty Re: Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека?

Пишување by Болиглава Чет Мар 05, 2009 1:16 am

Тренирате карате?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека? - Page 2 Empty Re: Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека?

Пишување by STIFLER Чет Мар 05, 2009 1:17 am

Master напиша:Забележав дека најудобно се чувствувам во кимононо.
Кај кого ојш на карате?
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека? - Page 2 Empty Re: Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека?

Пишување by Mary Jane Чет Мар 05, 2009 1:18 am

STIFLER напиша:
Master напиша:Забележав дека најудобно се чувствувам во кимононо.
Кај кого ојш на карате?

Кај Чоле. Морат да ти е познато.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека? - Page 2 Empty Re: Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека?

Пишување by STIFLER Чет Мар 05, 2009 1:20 am

Mary Jane напиша:
STIFLER напиша:
Master напиша:Забележав дека најудобно се чувствувам во кимононо.
Кај кого ојш на карате?

Кај Чоле. Морат да ти е познато.
да познато ми е јас 5 години одев кај борче митрески во безбедност црн појас ||дан стигнав и прекинав..
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека? - Page 2 Empty Re: Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека?

Пишување by PhiLL * E Чет Мар 05, 2009 1:33 am

Си носам фармерки увек и блуза, а сеа у последно време мн ми се засвиџа кошулчиња шо почнав да носам... иначе спорско нешо носам ептен некој спортски ден ако е или пак ако се осеќам омалаксано или болно па не ми се спрема мн мн полесно ми е облечи тренерки и фурај !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека? - Page 2 Empty Re: Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека?

Пишување by Master Чет Мар 05, 2009 1:47 am

STIFLER напиша:
Mary Jane напиша:
STIFLER напиша:
Master напиша:Забележав дека најудобно се чувствувам во кимононо.
Кај кого ојш на карате?

Кај Чоле. Морат да ти е познато.
да познато ми е јас 5 години одев кај борче митрески во безбедност црн појас ||дан стигнав и прекинав..

Кој си бре ти??? Suspect
Изјаснисе!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека? - Page 2 Empty Re: Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мар 05, 2009 5:10 pm

мене машки ми се многу убај во кошулчиња и џемпери одзгора
не знам колку имаше врска со темава и колку ве интересираше ама пак...WinkRazz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека? - Page 2 Empty Re: Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека?

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 06, 2009 7:14 pm

хехехехе ти е гајле....битно кажа шо мислиш....


јас.....МРААААЗАМ тренерки хехе....т.е. по дома само носам зш по
фермерки дома да се стегнам не сакам......ама само за дома
тренерките...за надвор фармерки....а навечер поќе сум по кратките
работи (фустанчиња,сукњичиња и кратки пантолончиња) ...посебно
фустанчињата ми се фејворит Razz Razz Razz Razz Razz Razz
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека? - Page 2 Empty Re: Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека?

Пишување by METALBOY Чет Мар 26, 2009 10:04 pm

Јас сум спортски тип и многу сакам спортска облека, сакам сегде да ја носам, ама не, се знае шо е за на тренинг и за низдома, а шо за нашкола или чаршија.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека? - Page 2 Empty Re: Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека?

Пишување by Angelic Пет Сеп 11, 2009 1:05 am

А, за секојдневие.. се знајт стандарт црна пантолона или фармерки(во краен случај), некое блузиче, без 2849 глупости на него, значит обично, марамата и фурам. + црна патика. хаха

за навечер, не е чудно да излезам како и за по секојдневие, зш не ме интересират дали то на некој ќе му се допаднит или не, битно мене да ми е удобно, аааама се дешават да сакам навечер и на штикла да се качам и фустанче да носам. Ама то р е т к о. Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека? - Page 2 Icon_smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека? - Page 2 Empty Re: Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека?

Пишување by God of Thunder Пет Сеп 11, 2009 1:28 am

Што барам на темава јас Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека? - Page 2 334885
God of Thunder
God of Thunder
Son Of Odin

Age : 37
Број на мислења : 9

Вратете се на почетокот Go down

Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека? - Page 2 Empty Re: Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека?

Пишување by корун Сре Сеп 16, 2009 5:36 pm

7те змејски топки.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека? - Page 2 Empty Re: Дали за секојдневието сакате повеќе спортска опрема или сакате да изгледате по секси во постегната облека?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот