Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Која ваша особина најмногу ја мразите?

+22
METALBOY
Рокси
zzz
nance
Odyssey
Punk
комшивка
Jordison
Mary Jane
REGINA
malina
Master
Ludi Milojko
Болиглава
The Breaking Dawn
Alexandra
suzana
PhiLL * E
Џајко
misticnata
tHeJunKy
T&T
26 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by T&T Вто Фед 10, 2009 2:28 am

Јас то шо чекам да ми скурчит извинете на изразот за да прореагирам и то шо немам храброст некогаш да се спротиставам на одредени личности. Исто мразам ко ќе остам некоја работа за утре....
Некогаш мразам шо мирно реагирам во ситуација кај шо сите паничет
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by tHeJunKy Вто Фед 10, 2009 2:30 am

мразам шо чекам за све, да дојт последен момент, па да почнам да прам нешто...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by misticnata Вто Фед 10, 2009 2:31 am

мразам шо понекогаш премолчвам работи за кој шо треба да се спротиставам, а се спротиставувам ко ќе не треба
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by T&T Вто Фед 10, 2009 2:32 am

misticnata напиша:мразам шо понекогаш премолчвам работи за кој шо треба да се спротиставам, а се спротиставувам ко ќе не треба

И јас слично
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by misticnata Вто Фед 10, 2009 2:32 am

tHeJunKy напиша:мразам шо чекам за све, да дојт последен момент, па да почнам да прам нешто...
ехххххххххх...јас сум бетер ама за све имат време ќе ни дојт и нас паметот Laughing
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by tHeJunKy Вто Фед 10, 2009 2:33 am

misticnata напиша:
tHeJunKy напиша:мразам шо чекам за све, да дојт последен момент, па да почнам да прам нешто...
ехххххххххх...јас сум бетер ама за све имат време ќе ни дојт и нас паметот Laughing

ееее ама колку кључни работи во животов си ги заебав така, времето помина ко требеше Умот да ми дојт... No
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by misticnata Вто Фед 10, 2009 2:34 am

T&T напиша:
misticnata напиша:мразам шо понекогаш премолчвам работи за кој шо треба да се спротиставам, а се спротиставувам ко ќе не треба

И јас слично
ам сите на некој начин сме такви ама то е погрешни улоги во погрешно време е уништена театарска претстава
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by misticnata Вто Фед 10, 2009 2:36 am

tHeJunKy напиша:
misticnata напиша:
tHeJunKy напиша:мразам шо чекам за све, да дојт последен момент, па да почнам да прам нешто...
ехххххххххх...јас сум бетер ама за све имат време ќе ни дојт и нас паметот Laughing

ееее ама колку кључни работи во животов си ги заебав така, времето помина ко требеше Умот да ми дојт... No
убавите работи се случуваат кога најмалку очекуваме
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by Џајко Вто Фед 10, 2009 3:10 am

љубомора
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by PhiLL * E Вто Фед 10, 2009 3:19 am

Многу сум нервозен и љут оти не знам да држам љутина долго време ... кратко па било па поминало ... не можам како некој ... да се наљутам скроз...


Изгледа сеуште не ми пукнало...

Што да правам , така е сеа не можам од корен да се сменам...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by tHeJunKy Вто Фед 10, 2009 3:20 am

PhiLL * E напиша:Многу сум нервозен и љут оти не знам да држам љутина долго време ... кратко па било па поминало ... не можам како некој ... да се наљутам скроз...


Изгледа сеуште не ми пукнало...

Што да правам , така е сеа не можам од корен да се сменам...

слично и кај мене...и то е лошо ако некој го научит и пробат да те користит така некако...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by PhiLL * E Вто Фед 10, 2009 3:22 am

да да ... мн е лошо ... ама ке дојде и моето некојпат ...
се додека не се извади пиштолот или ножот ... за да се види кој е кој ...
се просветлив во романија јас ... знам сеа како ... маме им ебем... да ми опростите на изразов...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by suzana Вто Фед 10, 2009 3:42 am

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja nemam dovoljno samopouzdanja!!!! Sad Sad
ako znate sta je to...mislim ako neko razume... Razz

suzana
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 14

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by Alexandra Вто Фед 10, 2009 2:10 pm

Шо многуууу заборавам и шо некош ненамерно можам да се испонашам многу себично и после ми е мака.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by T&T Вто Фед 10, 2009 2:11 pm

И јас многу заборавам....Дури премногу
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Фед 10, 2009 4:36 pm

изветреана сум многу
заборавам да слушам ко ке ми зборвит некој заборавам работи не дослушвам Razz:Pи некојпат многу сум осетлива
и работи шо не ги сакам ги оставам за последен момент Razz;)
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by Болиглава Вто Фед 10, 2009 7:49 pm

Љубоморам одвреме-навреме и си ја тупам глава со ситници.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by Ludi Milojko Вто Фед 10, 2009 8:10 pm

шо не учам Very Happy
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by Master Вто Фед 10, 2009 9:37 pm

Глупо е ама шо да прам, се обидувам да се борам со тоа, ама секогаш е тука, иако многумина би рекле дека не сум таква. -љубомора
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by malina Вто Фед 10, 2009 10:55 pm

Со то шо си ја тупам глава со многу глупи работи и шо многу сум импулсивна во некој ситуации и
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by REGINA Вто Фед 10, 2009 11:27 pm

премногу критикувам све... и премногу гледам на детали... ама премногу! стварно Very Happy
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by Mary Jane Сре Фед 11, 2009 12:34 am

Се нервирам зато шо памтам премногу работи кои не се битни, слабост ми е то шо верувам во луѓето (ама ситуацијата се променува во последно време). Најголема маана ми е шо не се воздржвам, а да не кажам реплика на некого.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by Jordison Сре Фед 11, 2009 12:45 am

Se nerviram bez pricina
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by комшивка Пон Фед 16, 2009 10:12 pm

најчесто доцнам, голема мрза, им вервам наивно на некој шо не требит, доста заборавам, неам навика да се карам и спротивставувам.. то е поглавното
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by Punk Пон Фед 16, 2009 10:31 pm

се мразам зш не можам да им се спротиставам на некој личности и се нервирам сама и после си викам зш не реков нишо и насекое така
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот