Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Која ваша особина најмногу ја мразите?

+22
METALBOY
Рокси
zzz
nance
Odyssey
Punk
комшивка
Jordison
Mary Jane
REGINA
malina
Master
Ludi Milojko
Болиглава
The Breaking Dawn
Alexandra
suzana
PhiLL * E
Џајко
misticnata
tHeJunKy
T&T
26 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? - Page 2 Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by комшивка Пон Фед 16, 2009 10:36 pm

Punk напиша:се мразам зш не можам да им се спротиставам на некој личности и се нервирам сама и после си викам зш не реков нишо и насекое така

и јас Evil or Very Mad ама аку, и со чутење правдата (да се надеваме) ќе излезит на виделина некогаш.. Wink
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? - Page 2 Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by Odyssey Пон Фед 16, 2009 11:42 pm

Се нервирам за глупости
и
мислам пред да напрам нешто...
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? - Page 2 Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by nance Пет Фед 27, 2009 6:29 pm

мрза.....
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? - Page 2 Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by zzz Пет Фед 27, 2009 9:41 pm

nance напиша:мрза.....
исто
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? - Page 2 Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by REGINA Нед Апр 05, 2009 2:34 am

>>> и пребирливост до крајности.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? - Page 2 Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by Рокси Нед Апр 05, 2009 2:35 am

Пренапнатоста во однос на школото.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? - Page 2 Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by METALBOY Пон Апр 06, 2009 8:40 am

то шо некогаш се дешават да одам офтопик
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? - Page 2 Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by NaTiChka Пон Апр 06, 2009 8:51 am

мн се љутам ..
NaTiChka
NaTiChka
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 15
Хоби(работа) : Шетање, спиење и мсн
Забавен? : шо прајш муабет :о

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? - Page 2 Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by katusch Нед Јун 28, 2009 5:28 pm

tHeJunKy напиша:мразам шо чекам за све, да дојт последен момент, па да почнам да прам нешто...

ова и + мннннн голема мрза сум Very Happy
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? - Page 2 Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by Ane Нед Aвг 02, 2009 12:31 am

Многу сум неодлучна претерано! премногу се двоумам та е една од особините со си ја мразам најмногу, друго тврдоглава сум, често се нервирам без причина и ко ке се нервирам сите ми се криви...
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? - Page 2 Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by Четкар Пон Aвг 10, 2009 1:21 am

то шо сум многу убаФ
и то шо ме гледет ко ногу богат чоек а ебан денар неам.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 34
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Која ваша особина најмногу ја мразите? - Page 2 Empty Re: Која ваша особина најмногу ја мразите?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот