Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Која личност најмногу ја почитувате?

+23
Punk
STIFLER
Master
fairy
Mary Jane
malina
TONI
Ludi Milojko
Болиглава
Jordison
pankerishte
мирАл
noviot
Bleak
T&T
psycho
Рамбо
misticnata
комшивка
hollow
корун
Marej
kojgode
27 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by kojgode Пет Фед 06, 2009 9:44 pm

Кого го почитувате најмногу без разлика дали е од форуов, некоја позната личност, другар, родител, куче, ова ,она итн. ?


Последната промена е направена од kojgode на Саб Фед 07, 2009 3:12 pm. Мислењето е променето 2 пати.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by Marej Пет Фед 06, 2009 10:01 pm

Буда ногу го поштовам. Желкана исто така шо не ми имат уште речено I'm outta here, biatch!! со оглед на то шо „ногу“ ја фермам (со претпоставка дек е донесена од америкине), од форумов имат неколку личности шо ногу ги поштовам, домашниве исто, бифшана професорка хемија исто така ногу ја поштовам. Џим Морисон и слични на него. Ногу е општа темава бе.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by kojgode Пет Фед 06, 2009 10:05 pm

Да ја напрам природна? Ам зато пишит најногу кој ги поштовате, а не сите шо ги поштовате. Ама морам тројцава јас Исус, Буда, Ајнштајн.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by корун Пет Фед 06, 2009 10:08 pm

Од нашкола Томе по историја и Чачор. Тоше Проески од македонскава музичка сцена, историска личност Александар Македонски, Хитлер ако би ја насочил енегријата шо ја имал во обратна насока, револуционери од почеток на 20ти век, спортисти Раул и Зидан. А ќе го забораев и Никола Тесла....
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by hollow Пет Фед 06, 2009 10:10 pm

Чоек шо најмногу го поштовам е Путин Very Happy
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by комшивка Пет Фед 06, 2009 11:20 pm

мојве дома.. (со исклучоци ама родителиве еве). за другар(к)и не коментирам, имат за то други теми, со политика не се занимавам, музика.. Тоше ми остана во убо сеќавање од кај нас и не ги обожавам другиве наши, исто Дино Мерлин од Босна. во принцип вака поштовам луѓе шо не се занимавет со животите на другите околу нив и живеет првенствено за себе а не за некој друг (не во смисол да користит и да не фермат никого) и луѓе шо се трудет да постигнет нешто а не чекет се на готово Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by misticnata Саб Фед 07, 2009 12:22 am

од друштво лидија, џоле, моника,даме и кики
историски личности александар македонски
и Doug Aldrich од музика
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by Рамбо Саб Фед 07, 2009 1:23 am

историски личности Александар и Хитлер,спорт...Раул,музика Тоше Проески,гејминг корун и Spawn,а од нашкола неам некој ко за поштовање(освен Бети)
Рамбо
Рамбо
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 4

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by psycho Саб Фед 07, 2009 2:09 am

Хитлер, Сталин, Кире Глигоров bounce
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by T&T Саб Фед 07, 2009 4:29 am

Ги поштовам Теа, мама, Ненад,Мастер...Си се поштовам себеси. Од религија-Буда, Христос, Конфучие...Поети-Џим Морисон, и мн други да не почвам, од музика-премногу се.... од историја-Наполеон, Александар наш.....
Вистина е мн општа темава...........
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by Bleak Саб Фед 07, 2009 2:50 pm

Дрштвово мое, семејствово, еди ван хален и уш 2-3-4 гитаристи а општо праено муабет љуге шо се самостојни шо имет самодоверба и шо се ценет себеси Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by noviot Саб Фед 07, 2009 2:58 pm

од историја: Ханибал од Kартагена и Џозеф Менгеле | музика big L ;dr.dre ;c.o.c. | Спорт : кевин гарнет и паско кузман
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by kojgode Саб Фед 07, 2009 3:13 pm

Кој најмногу ги почитувате го мешате со кој многу ги почитувате колку шо глеам или не знајте самите кого најмногу почитувате по 2134 души пишите сеа ја менаф темава само еден да клајте.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by мирАл Саб Фед 07, 2009 4:27 pm

Kojgode доволно Very Happy
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by T&T Саб Фед 07, 2009 5:07 pm

Една личност?
Мајка ми
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by pankerishte Саб Фед 07, 2009 6:38 pm

Јане Сандански
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by Marej Саб Фед 07, 2009 7:03 pm

kojgode напиша:Кој најмногу ги почитувате го мешате со кој многу ги почитувате колку шо глеам или не знајте самите кого најмногу почитувате по 2134 души пишите сеа ја менаф темава само еден да клајте.
Uf adminov
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by kojgode Саб Фед 07, 2009 7:05 pm

Немат потреба да кажвиш колку сум опасен. Иначе јас Исус најногу го почитувам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by Jordison Саб Фед 07, 2009 7:42 pm

kojgode
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by Marej Саб Фед 07, 2009 7:51 pm

kojgode напиша:Немат потреба да кажвиш колку сум опасен.
.!.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by Болиглава Саб Фед 07, 2009 9:05 pm

Двајца од форумов. Прашајте на мсн... ќе ви потврдам дек сте вие.Smile

Од реалниов живот најмногу татка ми.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by kojgode Саб Фед 07, 2009 9:12 pm

Не го навредви форумоф бе и тој е реален, муле.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by Ludi Milojko Нед Фед 08, 2009 8:27 pm

Тито
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by TONI Нед Фед 08, 2009 9:14 pm

T&T напиша:Една личност?
Мајка ми
и јас исто ама и Џим Морисон мнб си го поштовам и како поет и како музичар.
Ко ќе видиш пак двајца се најмалку Very Happy Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by malina Нед Фед 08, 2009 9:20 pm

не можам да речам дека поштовам само еден пошто од фамилијава сите подеднакво ги поштовам како и дечко ми, сите другари, другарки и уште многу луѓе
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Која личност најмногу ја почитувате? Empty Re: Која личност најмногу ја почитувате?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот