Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку често ги посетувате локалните биртии и меани

+9
Obibos
sokol
pankerishte
Master
mn jak coek
hollow
kojgode
Џајко
grgrgr
13 posters

Go down

Колку често ги посетувате локалните биртии и меани Empty Колку често ги посетувате локалните биртии и меани

Пишување by grgrgr Сре Фед 04, 2009 1:55 am

...од типот на Европа,Белведере и тн и кои песни ги нарачувате притоа лепејки им пари на свирачите?


Последната промена е направена од grgrgr на Сре Фед 04, 2009 1:57 am. Мислењето е променето 1 пати

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ги посетувате локалните биртии и меани Empty Re: Колку често ги посетувате локалните биртии и меани

Пишување by Џајко Сре Фед 04, 2009 1:56 am

Не пречесто но знам да заглавам во нив...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ги посетувате локалните биртии и меани Empty Re: Колку често ги посетувате локалните биртии и меани

Пишување by kojgode Сре Фед 04, 2009 1:57 am

Ептен ретко ама е прилично јако.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ги посетувате локалните биртии и меани Empty Re: Колку често ги посетувате локалните биртии и меани

Пишување by hollow Сре Фед 04, 2009 1:59 am

Неколку пати годишно морат и досега ми се немат случено неубо да си поминам
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ги посетувате локалните биртии и меани Empty Re: Колку често ги посетувате локалните биртии и меани

Пишување by grgrgr Сре Фед 04, 2009 2:01 am

Ке посочам еден пример кога ти заедно со маја и xpert играше оро во европа

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ги посетувате локалните биртии и меани Empty Re: Колку често ги посетувате локалните биртии и меани

Пишување by mn jak coek Сре Фед 04, 2009 2:02 am

Pa cesto cesto.Ubavi mesta se zosto da ne:)
a da hollow glaven e na takvi proslavi

mn jak coek
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 11

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ги посетувате локалните биртии и меани Empty Re: Колку често ги посетувате локалните биртии и меани

Пишување by Master Сре Фед 04, 2009 2:13 am

Никад
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ги посетувате локалните биртии и меани Empty Re: Колку често ги посетувате локалните биртии и меани

Пишување by pankerishte Сре Фед 04, 2009 2:45 am

Се дешават.Во Охрид лани одефме неколку пати во Косел во Јарец.
Ем прееефтино е,ем цените се на грамажа.
Значит за еден обилен ручек со 350 грама месо и пиво и ракија околку 150-200 денари ке те фатит.
мммм...
А тука Скопје се дешават претежно коа ке дојдат од бендот овие и одиме Кај Злате,Кај Маре,Љуц...мммм....
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ги посетувате локалните биртии и меани Empty Re: Колку често ги посетувате локалните биртии и меани

Пишување by sokol Сре Фед 04, 2009 12:44 pm

па ретко но мн јако си поминвам ко ќе одам
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ги посетувате локалните биртии и меани Empty Re: Колку често ги посетувате локалните биртии и меани

Пишување by Obibos Сре Фед 04, 2009 1:53 pm

по 3-4 пати месецо ама не со музики со глупости...Само за јадење
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ги посетувате локалните биртии и меани Empty Re: Колку често ги посетувате локалните биртии и меани

Пишување by noviot Сре Фед 04, 2009 1:55 pm

"Kaj Чичо" по еднаш месечно минимум , и можам да и ја дам титулата за меана на годината 2008 во Охрид :D , зш ем е преубо ем е ефтино и убав амбиент имат
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ги посетувате локалните биртии и меани Empty Re: Колку често ги посетувате локалните биртии и меани

Пишување by комшивка Сре Фед 04, 2009 2:42 pm

ретко ептен..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ги посетувате локалните биртии и меани Empty Re: Колку често ги посетувате локалните биртии и меани

Пишување by Obibos Сре Фед 04, 2009 3:08 pm

noviot напиша:"Kaj Чичо" по еднаш месечно минимум , и можам да и ја дам титулата за меана на годината 2008 во Охрид :D , зш ем е преубо ем е ефтино и убав амбиент имат
Така видиш... clown
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ги посетувате локалните биртии и меани Empty Re: Колку често ги посетувате локалните биртии и меани

Пишување by мирАл Сре Фед 04, 2009 3:37 pm

pankerishte напиша:Се дешават.Во Охрид лани одефме неколку пати во Косел во Јарец.
...
Шо јадење паѓат таму ко за беспари!!! Морат да се ојт таму пак форумски хехе јас частам Razz Shocked
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ги посетувате локалните биртии и меани Empty Re: Колку често ги посетувате локалните биртии и меани

Пишување by Bleak Сре Фед 04, 2009 11:30 pm

еднаш до два пати месечно во период од февруари - октомври Smile значи за брзо ќе се фукнам в меана Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку често ги посетувате локалните биртии и меани Empty Re: Колку често ги посетувате локалните биртии и меани

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот