Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Фотографија на денот.

+24
The great
Наташа
П.
malina
мирАл
zzz
L S D
tHeJunKy
T&T
Lastojca
Mary Jane
noviot
комшивка
Master
Џајко
Лана
Marej
Bojancha
корун
kirce
Болиглава
folder
Пчелка
kojgode
28 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Фотографија на денот. - Page 4 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Наташа Чет Мар 05, 2009 3:53 pm

Smile

Фотографија на денот. - Page 4 Happy-elephant-01
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 4 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 10, 2009 12:01 am

Фотографија на денот. - Page 4 Gods47.th
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 4 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Marej Вто Мар 10, 2009 1:38 am

Фотографија на денот. - Page 4 Odroleks044.th
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 4 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by kojgode Вто Мар 10, 2009 1:42 am

Koj секси мадафака е Чаки.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 4 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Marej Вто Мар 10, 2009 1:45 am

Дури и поголем од..
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 4 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Lastojca Вто Мар 10, 2009 2:32 am

...меснатите производи....т.е. еден е ама она не е производ производиште е
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 4 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Marej Чет Мар 12, 2009 1:48 am

Фотографија на денот. - Page 4 32551587
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 4 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Наташа Пон Мар 16, 2009 10:09 pm

Фотографија на денот. - Page 4 Memoriesbysilverpk

Memories... I love you
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 4 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Bleak Сре Мар 25, 2009 1:34 am

Фотографија на денот. - Page 4 Pejsaz
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 4 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Наташа Сре Апр 01, 2009 7:45 pm

Фотографија на денот. - Page 4 D30b469c0de415cb
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 4 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by The Breaking Dawn Сре Апр 08, 2009 2:34 pm

Фотографија на денот. - Page 4 Bebce.th

малце мала ама... Very Happy
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 4 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by kojgode Пон Апр 13, 2009 6:42 pm

Фотографија на денот. - Page 4 2186659339_d33c8026cc
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 4 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by tHeJunKy Пон Апр 20, 2009 6:05 pm

Фотографија на денот. - Page 4 55027803_feb16d8909_o
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 4 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by комшивка Нед Окт 18, 2009 10:12 pm

Фотографија на денот. - Page 4 Url%5DФотографија на денот. - Page 4 Balonn

... не е со photoshop, некој имал среќа да испаднит сликава таква ко шо е Фотографија на денот. - Page 4 Icon_smile
Фотографија на денот. - Page 4 URL%5D
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 4 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by tHeJunKy Нед Окт 18, 2009 10:29 pm

Ова со High Speed камера, ко оние на дискавери и само еден фрејм од то мојт да е. А не вељам дек неможит со дигиталец, мојт и то прилично лесно.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 4 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by корун Нед Окт 18, 2009 10:38 pm

Невозможно е да се добијат овај квалитет на слика со дигиталец. Прво е тежок момент, второ ке е невиден блур или пак ке се појавет празни пиксели.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 4 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by tHeJunKy Нед Окт 18, 2009 11:01 pm

Многу DSLR-и может да сликет со 1/8000s, арно ама требит да си во близина на сонцено за да паднит толку светлина на сензорот за толку кратко време. Друго, мојш со малце побавен shutter speed, јака светлина, и n-балончиња да го постигниш она.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 4 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by RoTkViCa Пон Окт 19, 2009 11:20 pm

извини дечко , да не си на природна??

он: Преубај се сите сликииииии
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 4 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by tHeJunKy Пон Окт 19, 2009 11:25 pm

Е от кј знајш дек сум на природна бе?

Онтопик: е неам шо да кажам.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 4 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот