Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Фотографија на денот.

+24
The great
Наташа
П.
malina
мирАл
zzz
L S D
tHeJunKy
T&T
Lastojca
Mary Jane
noviot
комшивка
Master
Џајко
Лана
Marej
Bojancha
корун
kirce
Болиглава
folder
Пчелка
kojgode
28 posters

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by noviot Чет Јан 22, 2009 11:58 pm

Фотографија на денот. - Page 2 Wutjpgyn1
Фотографија на денот. - Page 2 W248
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by kojgode Пет Јан 23, 2009 2:08 am

Фотографија на денот. - Page 2 Shalini-8794-Mother-Nature-best-mother-nature-great-canyon-visions-earth-glen-wild-crusade-california-alps-cletic-realm-at-her-ppt-powerpoint-118_88
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Mary Jane Пет Јан 23, 2009 2:11 am

Е оваааа е преубааааааа
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Master Пет Јан 23, 2009 7:47 am

Bayyyyy!!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Marej Пет Јан 23, 2009 5:10 pm

Фотографија на денот. - Page 2 Hippygw0
Фотографија на денот. - Page 2 W711
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 8:29 pm

Фотографија на денот. - Page 2 Walk_to_Beautiful_06-743674
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Lastojca Саб Јан 24, 2009 8:31 pm

Surprised
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by noviot Саб Јан 24, 2009 8:53 pm

Фотографија на денот. - Page 2 Aliceincokelandbyrdotmovk5
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Пчелка Нед Јан 25, 2009 4:16 am

Фотографија на денот. - Page 2 Jdv1232849795x
Пчелка
Пчелка
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 9

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Master Нед Јан 25, 2009 5:11 am

Пчелка напиша:Фотографија на денот. - Page 2 Jdv1232849795x


Ваууу! Ај обиди се накако да ми ја пратиш сликава, или кажи кај ја најде, многу, премногу ми се свиѓат!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by kojgode Нед Јан 25, 2009 5:38 am

Master напиша:
Пчелка напиша:Фотографија на денот. - Page 2 Jdv1232849795x


Ваууу! Ај обиди се накако да ми ја пратиш сликава, или кажи кај ја најде, многу, премногу ми се свиѓат!!!
Десен клик на нејзе, и ќе стегниш на сними ја сликата како...
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by T&T Нед Јан 25, 2009 5:38 am

Мене многу ме интересират фотографија, ама не знам да имат некој курс во Охридов. Ако знајт некој, плс кажете
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by kojgode Нед Јан 25, 2009 5:41 am

Тешко курс, јас знам само љуге шо фотографирет ак сакаш да те запознам со некој. Иначе на интернет едуцирај се или купи книга за фотографирање. Ама колку шо знам прилично скпи се тие книги. Јас сум природно надарен во таа област ама апаратот ми е расипан. sunny
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by T&T Нед Јан 25, 2009 5:44 am

Хехе, и јас мислам дека имам уметничко око ама не знам теорија и поими. Иначе и јас познавам мн професионални фотографи, ама не се баш расположени за разговор. Можда се плашет дека ќе станам подобра од нив Wink
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Master Нед Јан 25, 2009 3:55 pm

kojgode напиша:
Master напиша:
Пчелка напиша:Фотографија на денот. - Page 2 Jdv1232849795x


Ваууу! Ај обиди се накако да ми ја пратиш сликава, или кажи кај ја најде, многу, премногу ми се свиѓат!!!
Десен клик на нејзе, и ќе стегниш на сними ја сликата како...

Ама малечка ќе е така иначе ќе си ја снимев. Сакам на декстоп да ја стаам
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Master Нед Јан 25, 2009 3:57 pm

Фотографија на денот. - Page 2 Bettertimesbykatartpk5.th
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by корун Саб Јан 31, 2009 8:30 pm

Фотографија на денот. - Page 2 Untitled
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by комшивка Саб Јан 31, 2009 8:37 pm

noviot напиша:Фотографија на денот. - Page 2 Aliceincokelandbyrdotmovk5

само i-pod от ме бендисвит, т.е. заштитана или како се викат..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by tHeJunKy Саб Јан 31, 2009 9:59 pm

T&T напиша:Мене многу ме интересират фотографија, ама не знам да имат некој курс во Охридов. Ако знајт некој, плс кажете

постојт фото клуб во охридов и имам намера да се зачленам...само да видам прво шо е како е
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by L S D Саб Јан 31, 2009 10:10 pm

комшивка напиша:
noviot напиша:Фотографија на денот. - Page 2 Aliceincokelandbyrdotmovk5

само i-pod от ме бендисвит, т.е. заштитана или како се викат..


мене типкава ме кркат, и по малце буквине хахаха иначе она изглеат футрола е нешо на I-podон,Smile
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by zzz Саб Јан 31, 2009 10:34 pm

tHeJunKy напиша:
T&T напиша:Мене многу ме интересират фотографија, ама не знам да имат некој курс во Охридов. Ако знајт некој, плс кажете

постојт фото клуб во охридов и имам намера да се зачленам...само да видам прво шо е како е

i ke ни кажиш
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by tHeJunKy Саб Јан 31, 2009 10:44 pm

ко ќе имам време, сега имам тестој, испитвења многу
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by мирАл Нед Фед 01, 2009 7:11 pm

Фотографија на денот. - Page 2 Sailing-3
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 7:41 pm

хахахахаххахааааааа бравоооооо за Бојана јаки се сликиве
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 7:47 pm

Фотографија на денот. - Page 2 Dscn4848yx0.th
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Фотографија на денот. - Page 2 Empty Re: Фотографија на денот.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот