Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

+21
ноунејм
Џими
p4eli4ka
METALBOY
*Rhythm Divine*
Наташа
МаКсач
REGINA
Obibos
zzz
Mary Jane
Bleak
Golub-Samoubica
мирАл
T&T
Lastojca
noviot
malina
комшивка
Master
PhiLL * E
25 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 4:16 am

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?
ОВА МЕНЕ МЕ ИНТЕРЕСИРА СО ГОДИНИ...

морав да го напишам за да видам девојчињава кои образложениа ке ги дадат...

дали има некакво ЛОГИЧКО објаснување за придружување до тоалетот...
дали е тоа ради држење на врата ако не работи клучалката и тако даље...


Се молат членовите на форумот од понежниот пол да ја објаснат оваа појава поради која верувам дека некој си има напраено лезби филм...

сто посто ...


waiting for some answers...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by Master Нед Фед 01, 2009 4:28 am

Мене то ми е многу глупо и не го практикувам никогаш. Многу мразам ко че ме викнит некој другарка со неа во веце.
Иначе мислам дека го прает то за да можат да се изнаозборувет во веце кој каков бил и слично дур вршат нужда или да си ја поправет шминката а другарката шо е со нив да им кажит дали се убај или не
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 4:32 am

И да и го намести градникот или струкот да и го потсвитка ако и бил изместен од лежиштето ?ххххх...
не можам да го сфатам ова...

да оставиме простор и другите да се искажат ...

фала што сподели со нас Симона ...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by Master Нед Фед 01, 2009 4:38 am

PhiLL * E напиша:И да и го намести градникот или струкот да и го потсвитка ако и бил изместен од лежиштето ?ххххх...
не можам да го сфатам ова...

да оставиме простор и другите да се искажат ...

фала што сподели со нас Симона ...


За тебе МАСТЕР сум....
прво не те знам, а второ требат да заслужиш да ме викаш Симона
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 4:41 am

аааааааа извини тогаш ... не знаев дека со закон е забрането тебе да те викаат по име ...

Епа мој господару ... уживај во почитта што ја добиваш од криминалците што те викаат СИМОНА ... !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by комшивка Нед Фед 01, 2009 5:03 am

Very Happy јак си Cool
шо знам.. да не му бидит досадно по пат (аку зборвам во трето лице и за мене е во некој случаи), можда и ко шо рече ти му требит помош околу нешто, или можда да се утешат дека нечија фризура е во полоша состојба од нивната.. хаха врска неам (а и не ми идет некој идеи во моментов)
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 5:08 am

мхмммммм... да почекаме другите со ќе кажат па да напраиме сума сумарум... Very Happy
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 5:13 am

Јас многу многу често одам во ВЦ со другарка ми А... поради една причина.Сакам да имам друштво дур се мочкам,да си пооговарам некој шо сме го виделе на пат кон вецето,да си се по нарцисвиме на огледало и то сознам ак ми текнит нешто ке ви кажам
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 5:16 am

kako moze tolku ogovaranje da vi e interesno... zarem ne vi e dosta i toa na masa sto go praite ... pa mora i vo wc... ?

osekjate nekoe zadovolstvo ako imate nekoj da ve prati do wc i vnatre vo nego ... oskejtae praznina bez da imate nekoj na koj ke mu pobarate malce sminka i odgovor za kako vi stoi istata ?

neli e malce cudno toa ... ?
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 5:24 am

АБЕ ВАКА МОЖДА Е ЧУДНО АМА ЈАС ИМАМ НЕКОЈ СТРАВ ДА СУМ САМА ВО НЕКОЕ МЕСТО КАКО ШО Е ДИКОТЕКАТА НАПРИМЕР ЗШ СЕКАКВИ ЛУДАЦИ МОШЕТ ДА ТИ ВЛЕЗЕТ И ПИЈАНИ И НАДРОГИРАНИ ПОШТО ВЕЦЕНО ВО МЕЗЗ НЕ СЕ ЗААТВОРАТ ХЕХЕ,НА МАСА НИКОГАШ НЕ ОГОВАРАМЕ И ПЛУС ОГОВАРАМЕ САМО ЛУЃЕ СО КОИ СМЕ ИСКАРАНИ ИЛИ СИ ИМАМЕ ЗАМЕРЕТО НЕШТО
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 5:34 am

Значи отсеа сите со бодигард во WC ? ххх
Smile
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by noviot Нед Фед 01, 2009 6:02 am

Зш немет попаметна работа?
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by Lastojca Нед Фед 01, 2009 1:50 pm

јас не одам во пар..освен ако сум негде кј шо имат мн гужва по навика викам некоја со мене зш секој момент мојт да ти влезит некој
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by T&T Нед Фед 01, 2009 3:36 pm

Многу јака мистерија, вистина
И јас ретко одам во wc со другарка, а ко ќе одам та зборвит за некој шо го видела и многу и е убав и ваков таков и сега она ќе му речам и тој вака ќе изреагират и бал бла бла бла......
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by мирАл Нед Фед 01, 2009 3:38 pm

Јас секогаш практикувам да одам со другар во вц Razz
(шо практикуваш ти бе)
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by Golub-Samoubica Нед Фед 01, 2009 4:32 pm

Јас пак од секогаш си мислев дека на момичињава им се кратки рацене и не им стигвет па морат да земет уште некој со нив да ги забришит.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by Bleak Пон Фед 02, 2009 12:04 am

па да си прает муабет по пат и ко ќе се шминкет да си прает муабет да не им е досадно Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by Lastojca Пон Фед 02, 2009 12:06 am

Golub-Samoubica напиша:Јас пак од секогаш си мислев дека на момичињава им се кратки рацене и не им стигвет па морат да земет уште некој со нив да ги забришит.


хахахах ..ххухуху...аххаах...хмхм
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by Mary Jane Пон Фед 02, 2009 12:39 am

Јас сакам во ВЦ сама да си одам, за муабети има време после. Тие пет минути во ВЦ не се од којзнае колкаво значење за задолжително да мора да се искористат во муабет.

Иначе какви се не муабети се случуваат во ВЦ. Се озборува на големо, се коментираат некои бесмислени работи, се жалат од професори, од дечковци, од другарки...Некој оди и да попуши некое цигарче, па не е многу пријатна добиената миризба...

А за тоа да си се убедат дали се средени или не, не мора да одат во пар, има огледало пред лавабото.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by zzz Пон Фед 02, 2009 12:50 am

за да не се(сме) сами ;p
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by Obibos Пет Фед 06, 2009 1:35 am

А зж ви е толку интересно да се сликате во WC? Одвратно е
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by REGINA Саб Фед 07, 2009 2:27 am

зш ојме во пар?
па имат неколку прости причини и неколку комплицирани (женски) причини.
- ако нешо не е ок со фризот од позади на косата... сама нема да забележиш на огледало, па зато е та тука да ти кажит
- за сјајот на усните дали е дречава боја или е премногу забележителен, пак таја е тука за да ти кажит, пошо често претервиме со нив
- нормално успат ќе се почашитвит (то е поинтересното)
- ако ти немаш нешто во твојата ташничка а ти треба итно.... та е тука и ќе имат 100% (ај сеа да не потенцирам шо точно)
... маскара, креон ова она... корекција на шминка... подобро е кога имаш некој да се консултираш одма до тебе.

абе и други некој ситни детали се... ама ај зш да одам сама во вц ко ут ко можам да имам друштво?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by МаКсач Саб Фед 07, 2009 11:05 pm

Јас знам зш. За да оговарет кој како бил облечен и дали тој некој се поздравил со неа Laughing
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 08, 2009 5:07 am

REGINA напиша:зш ојме во пар?
па имат неколку прости причини и неколку комплицирани (женски) причини.
- ако нешо не е ок со фризот од позади на косата... сама нема да забележиш на огледало, па зато е та тука да ти кажит
- за сјајот на усните дали е дречава боја или е премногу забележителен, пак таја е тука за да ти кажит, пошо често претервиме со нив
- нормално успат ќе се почашитвит (то е поинтересното)
- ако ти немаш нешто во твојата ташничка а ти треба итно.... та е тука и ќе имат 100% (ај сеа да не потенцирам шо точно)
... маскара, креон ова она... корекција на шминка... подобро е кога имаш некој да се консултираш одма до тебе.

абе и други некој ситни детали се... ама ај зш да одам сама во вц ко ут ко можам да имам друштво?
Веќе едно интересно ...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by Наташа Чет Фед 19, 2009 12:07 am

Па ак се со некој други (најчесто машки или момичиња шо не се мирисет ногу) ваљда одет за да озборвет, пошо не может пред нив да викет глеј го/ја овај/а, заби не измил/а, извалкан/а е на мајцана, смрдит, скинати му/и се пантолине итн.
Или за да не сејт та другарката сама можда, не знам, особено ак не се знает ногу со тие другите, или ак се два парој и и е незгодно.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот