Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

+21
ноунејм
Џими
p4eli4ka
METALBOY
*Rhythm Divine*
Наташа
МаКсач
REGINA
Obibos
zzz
Mary Jane
Bleak
Golub-Samoubica
мирАл
T&T
Lastojca
noviot
malina
комшивка
Master
PhiLL * E
25 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? - Page 2 Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by *Rhythm Divine* Вто Мар 17, 2009 1:25 pm

Па многу е едноставна причината
те. две се..
1. да ти чуват дан влезит некое машко па...
2. да ти кажи дали ти е уба косата, шминката, дали ти стојт убо облеката.. т.е. да е тука да ти дава комплименти од кои ќе се подујаш
*Rhythm Divine*
*Rhythm Divine*
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? - Page 2 Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by METALBOY Сре Мар 18, 2009 10:04 pm

некогаш се дешават сто парој да одет (најчесто на родендени) и то ме потсеќат на јавна куќа Very Happy (без никакви навреди) Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? - Page 2 Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by p4eli4ka Саб Мар 21, 2009 8:17 pm

хахах немат некое посебно образложение..едноставно ради друштво да не ојме сами зш ние зенскиве така појке сме приврзани...хахаха

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? - Page 2 Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by Џими Саб Мар 21, 2009 10:51 pm

Одам во веце во пар, јас и мојот пенис...
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? - Page 2 Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by ноунејм Вто Мар 24, 2009 8:30 pm

Џими напиша:Одам во веце во пар, јас и мојот пенис...

за што дискутирате патем? облека, фризура?
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? - Page 2 Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 28, 2009 8:21 pm

хахахаха не сеа озбилно...јас земам другарка со мене во ве-це зш најчесто то се наоѓат на скрос другата страна на кафичот, а најмногу мразам да одам негде сама кај шо имат мн луѓе зато шо тогаш најмногу те оговарет...а ко ќе сум со другарка помалце ми е срам.....и најчесто во ве-це одам колку да прошетам хаха и да се видам на огледало......а доста често другарка ми имат навика да се сликат во ве-це не знам шо е толку јако ама најчесто и јас сум на сликата без да сакам хахахах Cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? - Page 2 Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by psycho Чет Jул 30, 2009 2:29 am

абе вие мутави сте.. демек ак ти влезит некој рејпист, дрогираш, пијан или уатевер ќе те спасит другарка ти? абе двете ќе ве фатит и готово тоаш сте сармаааааааа..


пржена
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? - Page 2 Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by Рокси Чет Jул 30, 2009 8:12 pm

^ не си во право. Уствари можит си. Ама еднаш порано ко бев во ВЦ со една другарка (таа мочаше јас чував пред врата), едно детиште проба да влезит и да ја видит ама настрада при (неуспешниот) обид (пошо го удрив кај шо не требит).
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? - Page 2 Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by Jordison Чет Jул 30, 2009 8:44 pm

уауууууууу браво права нинџа си ти изглеа
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? - Page 2 Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by Рокси Пет Jул 31, 2009 6:24 pm

А ти многу си интересен
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? - Page 2 Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by Jordison Пет Jул 31, 2009 8:31 pm

фала
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ? - Page 2 Empty Re: Зошто девојчињава кога одат во WC одат во пар ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот