Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога најмногу се имате избрукано?

+18
METALBOY
mitan
Punk
Bleak
комшивка
TONI
PhiLL * E
malina
Master
Lastojca
pankerishte
A GiRL
Mary Jane
Obibos
мирАл
The Breaking Dawn
корун
T&T
22 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 6:04 am

не ... не знам ... јас секојпат сум свеж и одморен ...

а сеа одам на прозор на пуш пауЗАSmile
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by TONI Нед Фед 01, 2009 12:00 pm

Мн немам во пракса да се брукам ама ете од заборавање ми се деси пред 2-3 месеци за на школија.
Ич не памтам која смена сум нашкола и секојпат си прашвам недела по
другариве за да си знам.Поминаа две недели од поручек шо бев.И си
станвам понеделник од сабајле,прв празен и одам на втор.
Си влегвам
од задна онака искулирано и полу слеп од неспијање ама слушам некој
момичиња од на предна кај парнана ми се смеат нешо.Јас на наудрен си се прам и си фурам на кај училница и гледам низ пенџерчето ни еден познат
внатре.Упорно си набљудувам и со мало закаснување ми текна шо сум
напрал.Си ја спуштив глата и да ме немат дома.
Помина шо помина таа
недела и наредната исто срање.Си станвам со истата помисла дека сум од
сабајле и си фурам.Влегвам и пак си се џарам од пред врата кој имат
внатре.Засрамен си се свртив,Си ја стадов ташната под палто да не се
гледа и право дома. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Од тогаш не пропуштам недела да не си прашам од кога сум нашкола наредна недела. Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by комшивка Нед Фед 01, 2009 4:35 pm

хахаха да не ти се станвеше од сабајле, па да одеше поручек по грешка нашколо ќе те разберев, ама вака да станвиш во 7 два понеделници.. Smile аку, од грешките се учи..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by Lastojca Нед Фед 01, 2009 4:52 pm

PhiLL * E напиша:не ... не знам ... јас секојпат сум свеж и одморен ...

а сеа одам на прозор на пуш пауЗАSmile

не не ти си ментален...море бери ум дете
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 4:56 pm

Lastojca напиша:
PhiLL * E напиша:не ... не знам ... јас секојпат сум свеж и одморен ...

а сеа одам на прозор на пуш пауЗАSmile

не не ти си ментален...море бери ум дете

ај бе нели сакаше да шеташ...кај си сеа ?
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by Lastojca Нед Фед 01, 2009 8:17 pm

шо бе..ам викни
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 8:26 pm

Да ви кажам еден случај си бев јас една вечер во веце во мецофорте и си слегвам долу со една личност и и викам почекај ме малце,ама ко слеговме немаше никој и таа личноста шо беше со мене си влегла во другото веце и јас почнав да си прам маубет со некоја друга која во меѓу време си слегла во веце и си прам јас така некое време и излегвам од вецето и ко виодв дека е некој друг шо воопшто не го поднесвам ќе си умрев,а успат и кажав нешто за таа личност ама не ја именував па се надевам дека немат да дознајт дека за нејзе било
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by Lastojca Нед Фед 01, 2009 8:32 pm

абе не ми теквит мене некоја посебна брука..мислам јас секој ден се прскам нешо..еднаш пред 5-6 години ко одев ентер ...седам јас во една училница и гледам во ходникон едно дете и ми заличи на еден другар кој во случајов ќе го наречиме милчо и почнав да се дерам Милчо Милчо и то она на цел глас и се пулет сите во мене а јас упорна и само го гледам идат детево и ми пуштат рка и ми викат Александар мило ми е...и јас не знаев кј да се пикнам во тој момент и само ам и јас Александра и си се пикнав во компјутерот и си чутев цел ден после то
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 10:21 pm

Lastojca напиша:абе не ми теквит мене некоја посебна брука..мислам јас секој ден се прскам нешо..еднаш пред 5-6 години ко одев ентер ...седам јас во една училница и гледам во ходникон едно дете и ми заличи на еден другар кој во случајов ќе го наречиме милчо и почнав да се дерам Милчо Милчо и то она на цел глас и се пулет сите во мене а јас упорна и само го гледам идат детево и ми пуштат рка и ми викат Александар мило ми е...и јас не знаев кј да се пикнам во тој момент и само ам и јас Александра и си се пикнав во компјутерот и си чутев цел ден после то
МамишRazz
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 11:06 pm

Брука некоја...хммм....да размисљааа.... Smile 

ау да едно дете во продавницана кај школоно влегвит внатреи викат делите уште дресој од ракометот? продавачкава какви дресој бе и овај ам еве плакатчево и продавачкава ам то е море наградна игра од скопско глуп Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by Punk Пон Фед 02, 2009 1:20 am

ти си детево?
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by Mary Jane Пон Фед 02, 2009 1:33 am

Сеа ми текна една случка.

Последното планинарење ќе го испуштев за малце.
Си станав сабајле се ко шо требит, без брзање си се спремав, а тато ми велеше ај побрзо ќе закасниш. Јас му реков дека секоја година се тргвит еден саат покасно, па шо ако задоцнам пет минути. Тргнавме, и стигнавме до гимназија и глеам нигде немат автобуси. Си велам, ај шо е работава, зарем имет заминато...И се јавив на една другарка, ми рече дека тргнале и дек се пред Рача негде. И шо ќе прам...Тато стави брзина 150 и после мала трка со времето стигнавме еден од автобусите. Тато му даваше знаци да застанит и шоферот се паркира негде настрана. Слезе проф. Рилко, тро зачуден, тро насмеан...Јас цела црвена од срам му се извинав, тој онака смирено рече дека нема проблем. Се качивме во автобусот и продолживме кон Галичица...

Не заврши случкава со поголеми срамој (Фала му на Бога)...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by pankerishte Пон Фед 02, 2009 4:15 pm

Mary Jane напиша:Сеа ми текна една случка.

Последното планинарење ќе го испуштев за малце.
Си станав сабајле се ко шо требит, без брзање си се спремав, а тато ми велеше ај побрзо ќе закасниш. Јас му реков дека секоја година се тргвит еден саат покасно, па шо ако задоцнам пет минути. Тргнавме, и стигнавме до гимназија и глеам нигде немат автобуси. Си велам, ај шо е работава, зарем имет заминато...И се јавив на една другарка, ми рече дека тргнале и дек се пред Рача негде. И шо ќе прам...Тато стави брзина 150 и после мала трка со времето стигнавме еден од автобусите. Тато му даваше знаци да застанит и шоферот се паркира негде настрана. Слезе проф. Рилко, тро зачуден, тро насмеан...Јас цела црвена од срам му се извинав, тој онака смирено рече дека нема проблем. Се качивме во автобусот и продолживме кон Галичица...

Не заврши случкава со поголеми срамој (Фала му на Бога)...

лелелел касначи едни.ако ако поука за др пат. Razz Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by мирАл Пон Фед 02, 2009 11:23 pm

Не знам ама мислам дек беше во четврто и уште не си ги имав разјаснато поимите љубопитност и љубомора хаха!!!! И наставничкава викат ај да напишите за што сте љубопитни џа бу нешо!!! И дојде редот јас да читам и демек мн сум љубопитен на брат ми (тогаш се роди тој) зш мама секогаш со него нешо така....... Ко фатија децава да се смеат!!! Embarassed
Зини земјо голтни ме!!!- Убо име за топиков Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by комшивка Вто Фед 03, 2009 12:10 am

мирАл напиша:Не знам ама мислам дек беше во четврто и уште не си ги имав разјаснато поимите љубопитност и љубомора хаха!!!! И наставничкава викат ај да напишите за што сте љубопитни џа бу нешо!!! И дојде редот јас да читам и демек мн сум љубопитен на брат ми (тогаш се роди тој) зш мама секогаш со него нешо така....... Ко фатија децава да се смеат!!! Embarassed
Зини земјо голтни ме!!!- Убо име за топиков Smile

зато друг пат помалце љубопитен ќе си бидиш на брат ти Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by TONI Сре Фед 11, 2009 12:32 am

Баш фејмос на свирката...си сеткарам на пауза и ме фаќа за газ едно
чупе со црвено праменче...и јас си се подсвртив назад и пљас по газ.Ама работава е шо не сум ја фатил нејзе Embarassed .Се турив од думање која мојт да сум ја фатил.Којз знајт шо си имат речено таа шо ја помешав со девојчето со црвено праменче.Ама сепак убо газе имаше. Very Happy Very Happy Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by T&T Сре Фед 11, 2009 1:50 am

TONI напиша:Баш фејмос на свирката...си сеткарам на пауза и ме фаќа за газ едно
чупе со црвено праменче...и јас си се подсвртив назад и пљас по газ.Ама работава е шо не сум ја фатил нејзе Embarassed .Се турив од думање која мојт да сум ја фатил.Којз знајт шо си имат речено таа шо ја помешав со девојчето со црвено праменче.Ама сепак убо газе имаше. Very Happy Very Happy Very Happy

Леле Тони, сестра ми ако ја имаш фатено рацете ќе ти ги пикнам во кофа со солна киселина!!!! Twisted Evil Suspect
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by TONI Сре Фед 11, 2009 1:55 am

љубомора невидена...да пукниш ама тебе не те сакам Cool
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by T&T Сре Фед 11, 2009 1:57 am

Си одговараме. И јас тебе не те сакам. Те сакам ко ќе ми требит нешто. То од тебе го научив Razz:P:P
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by mitan Сре Фед 11, 2009 1:58 am

најмногу за 2 вечер нова год кадмо....мн имат за објасвење а и мн е срамота:S:S


Последната промена е направена од mitan на Сре Фед 11, 2009 1:59 am. Мислењето е променето 1 пати
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by T&T Сре Фед 11, 2009 1:59 am

mitan напиша:најмногу за 2 вецер бова год кадмо....мн имат за објасвење а и мн е срамота:S:S
Па за то е и темава. Ајде пукај
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by mitan Сре Фед 11, 2009 2:05 am

па седам онака мн расположен малце и поднапиен(такви се денојте)и идатј една србинка и нешо почвит муабет ова она...и се ок онака се запознаваме се се....јас на шанк седев и сеа сејт до мене типкава и сите глеет во нас тука зш вистина беше екстра таа...и нешо јас бе завртен на другава страна и да и кажам нешо таа истовремено да ми кажит мене и се вртиме и срамој да пукет гла со гла хахахахахахахха...и јас си реков готово се заеба цела работа ова она...ама таа пак остана тука.....и на голема штета се доиспијанав и заборајф дека воопшто е тука...ко ми текна сабајлето....:S:S:S
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by malina Сре Фед 11, 2009 2:07 am

ехехехехехеххе убо шо ти текнало,трегедија ќе беше ако не ти текнеше Very Happy
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by The Breaking Dawn Сре Фед 11, 2009 4:30 pm

TONI напиша:Баш фејмос на свирката...си сеткарам на пауза и ме фаќа за газ едно
чупе со црвено праменче...и јас си се подсвртив назад и пљас по газ.Ама работава е шо не сум ја фатил нејзе Embarassed .Се турив од думање која мојт да сум ја фатил.Којз знајт шо си имат речено таа шо ја помешав со девојчето со црвено праменче.Ама сепак убо газе имаше. Very Happy Very Happy Very Happy

дан беше машко газето?? tongue Very Happy Very Happy
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by TONI Чет Фед 12, 2009 12:42 am

The Breaking Dawn напиша:
TONI напиша:Баш фејмос на свирката...си сеткарам на пауза и ме фаќа за газ едно
чупе со црвено праменче...и јас си се подсвртив назад и пљас по газ.Ама работава е шо не сум ја фатил нејзе Embarassed .Се турив од думање која мојт да сум ја фатил.Којз знајт шо си имат речено таа шо ја помешав со девојчето со црвено праменче.Ама сепак убо газе имаше. Very Happy Very Happy Very Happy

дан беше машко газето?? tongue Very Happy Very Happy
дан беше твоето? Laughing
и сигурно женско беше Smile
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 2 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот