Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога најмногу се имате избрукано?

+18
METALBOY
mitan
Punk
Bleak
комшивка
TONI
PhiLL * E
malina
Master
Lastojca
pankerishte
A GiRL
Mary Jane
Obibos
мирАл
The Breaking Dawn
корун
T&T
22 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 3 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by T&T Чет Фед 12, 2009 1:07 am

TONI напиша:
The Breaking Dawn напиша:
TONI напиша:Баш фејмос на свирката...си сеткарам на пауза и ме фаќа за газ едно
чупе со црвено праменче...и јас си се подсвртив назад и пљас по газ.Ама работава е шо не сум ја фатил нејзе Embarassed .Се турив од думање која мојт да сум ја фатил.Којз знајт шо си имат речено таа шо ја помешав со девојчето со црвено праменче.Ама сепак убо газе имаше. Very Happy Very Happy Very Happy

дан беше машко газето?? tongue Very Happy Very Happy
дан беше твоето? Laughing
и сигурно женско беше Smile
Тонииииииииииии Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 3 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by мирАл Чет Апр 02, 2009 11:00 pm

Низ македонија маврово со корунон купивме топка и демек ќе играме фудбал со нас шо беа од селава. И нешо џа бу игравме и јас си зедов сила демек готоо јас сам ќе ги поминам сите се претрчав (кутар јас Razz ) и на крај од мртов агол демек да шутнам утнав и топка и све и на газ!
Околу мене и тие на газ да паѓет ама од смеење
и ај сеа чоек од мене бидвело Embarassed
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 3 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by METALBOY Чет Апр 02, 2009 11:03 pm

^Се дешават (во такви ситуации требит да речиш намерно беше, некогаш мојт да те истајт) Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 3 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by Mary Jane Чет Апр 02, 2009 11:22 pm

Најголема брука ми се деси вторникот на писмена математика. Се си решив и чекав другарка ми да заврши и да излезиме на одмор. Ѕвона и сите ги предадоа тестојте и јас сеа, на нешо друго во моментот мислев и си ги собрав работите и излегов надвор, а најстрашно од се беше шо и тестот си го собрав в рака. Излеговме и после 20 метри в ходник го глеам тестов в рака. Не можев да си повервам дек можам до толку да се изгубам. И се вратив назад и го давам на проф. со најбрзо објаснение, а таа остана без зборој.
Вакви гафој уш еднаш нема да си дозволам.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 3 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by мирАл Чет Апр 02, 2009 11:33 pm

Замисли све ти е точно, и ти го дават тестов и на него кец! ти зш и та ти викат ам си го зеде тестот и пишеше надвор Neutral
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 3 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by TL Чет Апр 02, 2009 11:37 pm

Леле се изнасмеав Very Happy Very Happy посебно на ова со писменава Very Happy а инаку и јас би кажала некоја брука ама во моментов не ми теквит Very Happy
TL
TL
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 3 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by Mary Jane Чет Апр 02, 2009 11:41 pm

мирАл напиша:Замисли све ти е точно, и ти го дават тестов и на него кец! ти зш и та ти викат ам си го зеде тестот и пишеше надвор Neutral

Не бе. Мене немат шанси да ми напрајт така. И плус пола час седев така, се досадвев, зш вќе имав решено и та знаеше.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 3 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Апр 02, 2009 11:44 pm

хахаха абе суза добра е
и јас така ко бев еднаш в продавница чипс да си купам и влегвам и цела беше празна продавницава само јас и продавачкине и ај ми рекоа здраво нешто и зеам чипс и ме чекат продавачкава на каса да го наплатит а јас целава ко шо бев изгубена само ја поздравив и поминав со чипсот пред каса и излегов
ама тие ме знает ме суми шо напрај и не ме бркаше да и платам знаеше дек ке се вратам
и си ојдов скоро дома и трчав назад да и го платам Embarassed
брука моја .ми се изнасмеаја Embarassed Cool
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 3 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Апр 02, 2009 11:44 pm

на едно дете така тест за 5ка таа кец зш не бил потпишан
ха
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 3 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by Golub-Samoubica Чет Апр 02, 2009 11:46 pm

Пред 1 година.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 3 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by Џими Пет Апр 03, 2009 12:06 am

Jas pred tri meseci.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 3 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by RoTkViCa Пет Апр 03, 2009 10:29 am

ич не ми теквит во моментов Smile
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кога најмногу се имате избрукано? - Page 3 Empty Re: Кога најмногу се имате избрукано?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот