Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

+15
tHeJunKy
мирАл
xpert
Џајко
fairy
T&T
pankerishte
hollow
Mary Jane
kisela krastavica
L S D
kojgode
Marej
Master
The Breaking Dawn
19 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by L S D Чет Јан 29, 2009 7:50 pm

Master напиша:Појќе сакам психијатрија!!!!

pa oj leci se....
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 29
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by pankerishte Чет Јан 29, 2009 7:58 pm

Master напиша:Појќе сакам психијатрија!!!!
знаев...сите се двоумет меѓу овие 2.
Али психијатриа=медицина Crying or Very sad
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by tHeJunKy Чет Јан 29, 2009 8:20 pm

би ограбил неколку банки Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by комшивка Чет Јан 29, 2009 8:39 pm

hollow напиша:Да влезам во Грција и еден голем покољ да напрам

иаааа идам со тебе Twisted Evil Twisted Evil
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by noviot Чет Јан 29, 2009 9:40 pm

да поминам 1 месец во Adx Florence (supermax prison in florence colorado)
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 71
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by sokol Чет Јан 29, 2009 9:53 pm

да му ебам мајката на фоудерот
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Јан 29, 2009 9:53 pm

hollow напиша:Да влезам во Грција и еден голем покољ да напрам

паметно Very Happy Very Happy
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by kojgode Чет Јан 29, 2009 9:54 pm

The Breaking Dawn напиша:
hollow напиша:Да влезам во Грција и еден голем покољ да напрам

паметно Very Happy Very Happy
Не е баш паметно али занимливо е.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by noviot Чет Јан 29, 2009 10:33 pm

sokol напиша:да му ебам мајката на фоудерот
знаев.... :DDDD
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 71
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by комшивка Пет Јан 30, 2009 9:14 pm

kojgode напиша:
The Breaking Dawn напиша:
hollow напиша:Да влезам во Грција и еден голем покољ да напрам

паметно Very Happy Very Happy
Не е баш паметно али занимливо е.

а зш да не е паметно? ако немаш последици.. ќе поминиш на враќање од бугарија и така..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by tHeJunKy Пет Јан 30, 2009 9:16 pm

комшивка напиша:
kojgode напиша:
The Breaking Dawn напиша:
hollow напиша:Да влезам во Грција и еден голем покољ да напрам

паметно Very Happy Very Happy
Не е баш паметно али занимливо е.

а зш да не е паметно? ако немаш последици.. ќе поминиш на враќање од бугарија и така..

па низ србија, албанија и западна македонија...и така...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by pankerishte Пет Јан 30, 2009 11:37 pm

tHeJunKy напиша:
комшивка напиша:
kojgode напиша:
The Breaking Dawn напиша:
hollow напиша:Да влезам во Грција и еден голем покољ да напрам

паметно Very Happy Very Happy
Не е баш паметно али занимливо е.

а зш да не е паметно? ако немаш последици.. ќе поминиш на враќање од бугарија и така..

па низ србија, албанија и западна македонија...и така...
И од источна ке поминиш... Cool Cool
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by комшивка Саб Јан 31, 2009 12:27 am

аа за албанија и северозападна македонија, ново патување ќе е то.. многу ќе се соберит зш таму се густо населени
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Фед 02, 2009 12:22 am

kojgode напиша:
The Breaking Dawn напиша:
hollow напиша:Да влезам во Грција и еден голем покољ да напрам

паметно Very Happy Very Happy
Не е баш паметно али занимливо е.

ак немат последици...се е паметно affraid
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by kojgode Пон Фед 02, 2009 2:37 am

Многу е паметно да убиваш љуге. Незнам како не ми текна порано.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by комшивка Пон Фед 02, 2009 2:41 am

kojgode напиша:Многу е паметно да убиваш љуге. Незнам како не ми текна порано.

ти овие педериве од јужниов сосед ги нарекуваш.... луѓе?
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by kojgode Пон Фед 02, 2009 3:05 am

Да. Иначе не ми се тие толку криви владава ги мамит нив, политичариве. Ваљда. Така да јас само Бакојани би ја газел. Никој друг.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Фед 02, 2009 6:35 pm

kojgode напиша:Многу е паметно да убиваш љуге. Незнам како не ми текна порано.

ме убиват твојата смисла за иронија Neutral
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by pankerishte Пон Фед 02, 2009 6:41 pm

kojgode напиша:Да. Иначе не ми се тие толку криви владава ги мамит нив, политичариве. Ваљда. Така да јас само Бакојани би ја газел. Никој друг.
Јас нешто друго би и напрајл Laughing
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by T&T Пон Фед 02, 2009 8:46 pm

pankerishte напиша:
kojgode напиша:Да. Иначе не ми се тие толку криви владава ги мамит нив, политичариве. Ваљда. Така да јас само Бакојани би ја газел. Никој друг.
Јас нешто друго би и напрајл Laughing

Бакојани не е ни за в ѓубре...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 02, 2009 8:49 pm

јас макар и со последици да е, би отворил еден аушвиц во ПОПГ(поранешна отоманска провинција греција)
последиците се загаден воздух од согорувањето на грците...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by Bleak Пет Фед 06, 2009 5:11 pm

pankerishte напиша:
kojgode напиша:Да. Иначе не ми се тие толку криви владава ги мамит нив, политичариве. Ваљда. Така да јас само Бакојани би ја газел. Никој друг.
Јас нешто друго би и напрајл Laughing

абе не е до толку секси и ти пак Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by Bleak Пет Фед 06, 2009 9:47 pm

Шо би напрајл? Па шо знам... можеби некоја типка шо ми се свиѓат во моментоф да си ја земеф крај мене... ама ко ќе размислам... Smile многу покул е то шо го сакаш сам да си го добијаш и освојш и то... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то? - Page 2 Empty Re: Aк би имале шанса да напрајме нешто без последици шо би било то?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот