Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали сакате конкуренција?

+21
Gallowsraven
Obibos
folder
REGINA
Bleak
The Breaking Dawn
nice
мирАл
T&T
Odyssey
psycho
Ludi Milojko
nance
корун
pankerishte
Master
sokol
A GiRL
Mary Jane
Punk
kojgode
25 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Дали сакате конкуренција? - Page 2 Empty Re: Дали сакате конкуренција?

Пишување by REGINA Нед Мар 01, 2009 9:02 pm

сакам. пошо иначе ми е досадно.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате конкуренција? - Page 2 Empty Re: Дали сакате конкуренција?

Пишување by корун Пон Мар 02, 2009 1:01 am

Сакам да пробвам нови работи кои не сум ги искусил во животов. На пример конкуренција, горам од желба да видам шо е то...

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате конкуренција? - Page 2 Empty Re: Дали сакате конкуренција?

Пишување by folder Пон Мар 02, 2009 2:37 am

Не сакам конкуренција, а посебно не во љубовта...
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 29
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате конкуренција? - Page 2 Empty Re: Дали сакате конкуренција?

Пишување by корун Пон Мар 02, 2009 11:48 am

folder напиша:Не сакам конкуренција, а посебно не во љубовта...

Фала богу некој реален, другиве филмој вртет... Laughing

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате конкуренција? - Page 2 Empty Re: Дали сакате конкуренција?

Пишување by kojgode Пон Мар 02, 2009 12:14 pm

Имат некој и вистина конкуренција сакет, ама јас ипак мислам дека појќето онака пишет за паметни да се напрает или нешто слично.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате конкуренција? - Page 2 Empty Re: Дали сакате конкуренција?

Пишување by Obibos Пон Мар 02, 2009 1:56 pm

И јас така мисљам иначе нејќам конкуренција недајбоже во њубов зс ке завршит фатално
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате конкуренција? - Page 2 Empty Re: Дали сакате конкуренција?

Пишување by Gallowsraven Пон Мар 02, 2009 2:03 pm

Зависит од околностите... Twisted Evil
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 28
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате конкуренција? - Page 2 Empty Re: Дали сакате конкуренција?

Пишување by Jordison Пон Мар 02, 2009 4:16 pm

Nejkum
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате конкуренција? - Page 2 Empty Re: Дали сакате конкуренција?

Пишување by Рокси Пон Мар 02, 2009 6:05 pm

Сакам да имам конкуренција во то шо сакам да го учам, работам, постигнам и такви ствари со цел повеќе да се трудам... за другите области од животот во кои сум тотално незаинтересирана не ми е важна конкуренцијата
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате конкуренција? - Page 2 Empty Re: Дали сакате конкуренција?

Пишување by Фазлија Чет Мар 05, 2009 6:41 pm

Нејќам конкуренција во ништо.
Па, не сум мазохиста. Све што сакам да напрам сакам најглатко да поминит. Конкуренцијата ти го прајт трновит патот. Преферирам асфалт
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате конкуренција? - Page 2 Empty Re: Дали сакате конкуренција?

Пишување by METALBOY Нед Мар 15, 2009 2:50 pm

Да, можит конкуренција, ама нека бидит за нијанса послаба од мене. Smile
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате конкуренција? - Page 2 Empty Re: Дали сакате конкуренција?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот