Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што би сакале да бидите во иднина!!

+41
Ivana
katusch
Наташа
Ane
NaTiChka
Џими
METALBOY
RoTkViCa
Bleak
kirce
princess
malina
folder
Рокси
James Bomb
Obibos
REGINA
STIFLER
Fantom
Lastojca
nice
The Breaking Dawn
Master
Odyssey
Marej
Alexandra
Mary Jane
A GiRL
Ludi Milojko
Punk
TONI
T&T
mitan
kojgode
sokol
hollow
комшивка
Болиглава
Џајко
корун
мирАл
45 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Odyssey Саб Јан 24, 2009 4:49 am

Јас ко ќе пораснам сакам да сум:
ПАТРОНАТ!
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by A GiRL Саб Јан 24, 2009 4:58 am

Odyssey!!!
Ја расипа пирамидата,не ти е срам!!?? Evil or Very Mad
А колку сакав да ја продолжам... Sad
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Master Саб Јан 24, 2009 11:48 am

Јас најверојатно ќе сум психијатар (не психлолог!-имат огромна разлика), експерт по шизофренија, и ке помагам на кабинетот по судска медицина од време навреме. (колку само си ја знам иднинава)
Ама другата година мојт се да се сменит, ко ќе почнам да тренирам во Макпетрол, тоа ќе ми станит повеќе од професија и незнам дали да се стремам кон неа повеќе.
Најмногу од се сакам да сум независна.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by The Breaking Dawn Саб Јан 24, 2009 1:10 pm

не се замарам мислејќи за иднинава многу многу ама сепак многу би сакала да сум архитект или нешто такво (математика и цртање најуба комбинација)
иначе ко бев мала сакав цвеќарка да сум....(далеку ќе стигнев)
а и нешо сакав да бидам ко таен агент хаха
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Болиглава Саб Јан 24, 2009 1:16 pm

Јас планирам да станам архитект, со сопствено студио/фирма(на татка ти фирмата ќе ја пропаднеш беSmile).
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by nice Нед Јан 25, 2009 8:55 pm

Успешна деловна жена и да шетам со актовка и да сум деловно облечена

nice
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by hollow Пон Јан 26, 2009 12:57 am

Па да завршам економски факултет и да станам директор на некоја фирма
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by kojgode Пон Јан 26, 2009 1:01 am

Порно глумец.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Mary Jane Пон Јан 26, 2009 1:03 am

kojgode напиша:Порно глумец.

Перспективна професија...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Lastojca Пон Јан 26, 2009 1:04 am

мда..јас не знам шо сакам ама знам дека сакам да сум мн богата ама да пукат пари да не знам на шо да ги потрошам мухаха
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Master Пон Јан 26, 2009 10:13 am

kojgode напиша:Порно глумец.

Конечно порничите ќе заблескаат.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Fantom Пон Јан 26, 2009 3:24 pm

Јас ко ќе пораснам би сакал да бидам админ на форумов.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Болиглава Пон Јан 26, 2009 4:42 pm

Fantom напиша:Јас ко ќе пораснам би сакал да бидам админ на форумов.
Ах бе дете бе....
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Fantom Пон Јан 26, 2009 6:11 pm

Болиглава напиша:
Fantom напиша:Јас ко ќе пораснам би сакал да бидам админ на форумов.
Ах бе дете бе....
Извини чичко, ама само сакав шо сакам... Здравје ко ќе пораснам то. Smile
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by STIFLER Пон Јан 26, 2009 6:29 pm

Jas sakam da sum medicinska sestra so patlak:D
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Ludi Milojko Пон Јан 26, 2009 8:38 pm

Profesorica po fizicko i da gi macam decana ko vlatce sho gi macit Twisted Evil Twisted Evil
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by REGINA Нед Мар 01, 2009 9:06 pm

професорка Smile мислам дека та професија најмногу ме опишуват... хммм или судски преведувач.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Obibos Нед Мар 01, 2009 10:29 pm

Марио ко ке пораснит сакат да е сакат Razz
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by James Bomb Нед Мар 01, 2009 10:34 pm

Јас сакам да сум од оние фацине шо ги обновувет линиине ,пешачкине премини по улицине ! Very Happy
James Bomb
James Bomb
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 29
Хоби(работа) : Gradenje Brodoj
Забавен? : OOoO

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Рокси Пон Мар 02, 2009 6:08 pm

Психолог Smile
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by folder Вто Мар 03, 2009 9:49 pm

Архитект или да добијам на нешо миљони и да шетам по светов
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by STIFLER Вто Мар 03, 2009 10:23 pm

десна рака на градоначалникон
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 03, 2009 10:50 pm

folder напиша:Архитект или да добијам на нешо миљони и да шетам по светов

се согласвам тотално Laughing
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by malina Чет Мар 05, 2009 11:27 am

стилист или пак да се занимавам со внатрешен ентериер
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by TONI Чет Мар 05, 2009 11:37 am

Да сум човек
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 2 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот