Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што би сакале да бидите во иднина!!

+41
Ivana
katusch
Наташа
Ane
NaTiChka
Џими
METALBOY
RoTkViCa
Bleak
kirce
princess
malina
folder
Рокси
James Bomb
Obibos
REGINA
STIFLER
Fantom
Lastojca
nice
The Breaking Dawn
Master
Odyssey
Marej
Alexandra
Mary Jane
A GiRL
Ludi Milojko
Punk
TONI
T&T
mitan
kojgode
sokol
hollow
комшивка
Болиглава
Џајко
корун
мирАл
45 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by princess Чет Мар 05, 2009 11:40 am

cekaj ti da porasnam prvo.. imat vreme za mislenje
princess
princess
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 11

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by kirce Чет Мар 05, 2009 1:13 pm

би сакал да су ајти менаџер... хаха и да иам секретарка хахах секретарчиште...
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by мирАл Чет Мар 19, 2009 11:43 pm

Десно сметало на левана статива на голем фудбал Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Bleak Нед Мар 22, 2009 4:27 pm

Исто како Тони да сум човек да иам оптимални средства за пристоен и чесен живот.. ама времето ќе кажи се... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 22, 2009 4:42 pm

јас сакам да сум ОЏАЧАРКА !!! afro
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 6:10 pm

Сакав да сум воен пилот, ама откако паднав на физичките тестој, сега немам појма
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Џими Нед Мар 22, 2009 8:01 pm

princess напиша:cekaj ti da porasnam prvo.. imat vreme za mislenje
Ама ти си princess. affraid
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by NaTiChka Пон Апр 06, 2009 9:41 am

Претседател :О
NaTiChka
NaTiChka
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 15
Хоби(работа) : Шетање, спиење и мсн
Забавен? : шо прајш муабет :о

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Ane Саб Апр 11, 2009 8:22 pm

Psiholog, Tapanarka i dj :D hehe
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Професија

Пишување by Наташа Пон Јун 22, 2009 5:03 pm

Која професија најногу ви се свиѓат или ве привлеквит?
Шо сакате да бидите во иднина?
Образложете зш.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Болиглава Пон Јун 22, 2009 5:14 pm

Дограмаџија.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by katusch Пон Јун 22, 2009 8:18 pm

јас коќе пораснам ке бидам проф. по енглески Very Happy
а зш... па зш мн ме бендисвит јазикот
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by METALBOY Пон Јун 22, 2009 8:31 pm

во иднина сакам да работам... па незнам, сакам некоја работа кј шо ке има минимално работа, а голема плата Smile
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Рокси Пон Јун 22, 2009 8:51 pm

Психолог, психотерапевт... нешо такво (уште ги неам разграничено поимиве ко шо требит).
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 23, 2009 9:17 pm

јас кутрата не знам шо ќе одам на факс не пак ова....тешко прашање :S
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by The Breaking Dawn Сре Јун 24, 2009 1:43 am

сакам да сум архитект bounce а други интересни работи ми се поврзани со психологија и филозофија валда, дизајн. шо знам alien
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Punk Сре Јун 24, 2009 2:20 am

докторче. причина: помагање на кутрите
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by katusch Нед Јун 28, 2009 12:55 am

супервумен... хехехе кажав кај професија... проф по инглиш Smile
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Ivana Вто Јун 30, 2009 5:50 pm

шминкер, моден креатор, адвокат, судија, правник... Cool
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Page Вто Јун 30, 2009 8:39 pm

Working class hero, и ништо друго. Razz
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Angelic Вто Јун 30, 2009 9:22 pm

katusch напиша:супервумен... хехехе кажав кај професија... проф по инглиш Smile

Сејм колешке Cool
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by katusch Вто Јун 30, 2009 10:17 pm

абе знам... пола клас наш колешки Very Happy
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by pankerishte Пон Jул 13, 2009 9:13 pm

Page напиша:Working class hero, и ништо друго. Razz
aaaa....дан стана ултра лев скинер Laughing
јас сакам да сум пензионер и да седам билјанини извори и да пијам ракија и да играм шах...толку Shocked Very Happy
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Наташа Пон Jул 13, 2009 11:44 pm

Ја спојв темана „Професија“ со оваја, пошо на двете имат по две три страни, а истото се зборвит.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 12:47 am

пичкомеханиачар, ваљда знајте шо е..
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 34
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! - Page 3 Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот