Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

+12
Болиглава
корун
Master
noviot
мирАл
Alexandra
The Breaking Dawn
malina
Mary Jane
T&T
Marej
kojgode
16 posters

Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by kojgode Нед Фед 08, 2009 3:18 am

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Многу едноставно прашање. Јас сакам да ми пишит "Фала што добро администрираше со овој форум. Пази го за нас и од небото.''
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by Marej Нед Фед 08, 2009 3:19 am

Ааам... Се продават бело југо??
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by T&T Нед Фед 08, 2009 3:28 am

kojgode напиша:Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Многу едноставно прашање. Јас сакам да ми пишит "Фала што добро администрираше со овој форум. Пази го за нас и од небото.''

хахаха
Сигурно вечно ќе те памтет а можда и во историјата ќе те запишет.
Јас за мене не знам... Сакам да сум испофалена Razz
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by Mary Jane Нед Фед 08, 2009 3:31 pm

Мојот епитаф сакам да е сличен на тој од Плаут...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by malina Нед Фед 08, 2009 4:20 pm

Ништо,ама веќе ако би морало би сакала да пишит чувај не во спомените како што те чуваме ние
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Фед 08, 2009 8:05 pm

јас би сакала нешто различно да пишит и да не е мн запаѓачко
нешто појке инвентивно
а не некои погребални пораки шо вообичаено ги пишит
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by Alexandra Нед Фед 08, 2009 9:53 pm

Се надеваме дека си во Рајот.
Те сакаме
Чао.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by мирАл Нед Фед 08, 2009 10:12 pm

He will rise up again!!! Twisted Evil
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by noviot Нед Фед 08, 2009 10:22 pm

"Жив сум , нека не ве мамет"
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by Master Вто Фед 10, 2009 10:54 pm

Death makes Angels from all of us.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by корун Вто Фед 10, 2009 10:56 pm

Форум фаундер
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by Болиглава Вто Фед 10, 2009 10:58 pm

Арен беше, арно му се стори.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by Mary Jane Сре Фед 11, 2009 1:13 am

"Не се залажувајте, оптичка варка е..."
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by TONI Сре Фед 11, 2009 1:48 pm

Се надевам дека имам доволно време за да размислам шо да ми пишат.Ваљда не ми е рокот до утре,задутре Smile
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by kojgode Сре Фед 11, 2009 9:31 pm

TONI напиша:Се надевам дека имам доволно време за да размислам шо да ми пишат.Ваљда не ми е рокот до утре,задутре Smile
Никоаш не се знајт. pirat
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by Punk Пет Фед 13, 2009 5:20 pm

Поздравија бабати
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 13, 2009 6:03 pm

so maki sum se rodil jas so zalost i jas ke si umram !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by kirce Саб Фед 28, 2009 10:48 pm

ГДЕ ЈОШ ТРАВА НИЈЕ НИКЛА , ОВДЕ НЕ СМЕЈТ ДА ЗГАЗИТ ШТИКЛА
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча? Empty Re: Што би сакале да ви напишат на надгробната плоча?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот