Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кои се вашите чудни навики?

+45
*UnIqUe*
Ivana
Ane
Angelic
Рокси
Џими
METALBOY
KaTeRiNcE
Azranogota
ноунејм
RoTkViCa
PhiLL * E
STIFLER
kojgode
Џајко
Gallowsraven
мирАл
lela
Jordison
Obibos
Bleak
grgrgr
xpert
fairy
Lastojca
корун
комшивка
sokol
Stefk0
nice
psycho
zzz
Odyssey
REGINA
Alexandra
Mary Jane
Ludi Milojko
mitan
Punk
TONI
The Breaking Dawn
Mule
Master
Marej
T&T
49 posters

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Azranogota Чет Мар 12, 2009 10:55 pm

The Breaking Dawn напиша:
Џајко напиша:
The Breaking Dawn напиша:бројам шахти по пат

хахааахаха, а бандери?

сеа само шо ми даде нова занимација за по пат Shocked tongue

sea klale brojki na banderine i na sijalicine... pokraj ezero stignale do 1360 Smile nemorat da brojs:)
Azranogota
Azranogota
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 27

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by METALBOY Чет Мар 19, 2009 12:24 pm

Ја тресам ногава, вртам пенкала со прстиве, стално ко ке фатам упаљач в рака морат барем еднуш да го запалам, по чаршија ко ке поминвам плочкине ме потсекет на шаховско поле и често одам на ге, не можам да спијам до касно, цело лето станвам во 7, се мијам со многу ладна вода и се шетам со мајца на прерамки (можда зато сега сум настинат).....
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by REGINA Сре Апр 15, 2009 9:16 pm

Дома ко ќе пијам вода или сок шо било нешо, ако ја остам чашата на маса, а по 5 минути ак ми се припиет пак, морам да земам друга чаша зш нејќам да пијам од истата.
Истово се дешават и со приборон за јадење, и секогаш пред да јадам нешо морам прво да мириснам инаку ми е грозно.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Џајко Сре Апр 15, 2009 9:33 pm

Ко ќе ми се пијат многу вода дури и дома да сум пијам дирекно од чешмана.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by kojgode Сре Апр 15, 2009 9:36 pm

Метам во глава многу често.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by KaTeRiNcE Сре Апр 15, 2009 10:31 pm

Најчудна навика ,хах, ногу брзо се заљубвам,ептен брзо,најчесто на прв поглед, иако било ногу пати погрешно,после дома морат да се искарам по 5-6 пати во денот,телефонов дури и во веце го носам со мене иии...то...имат уш нешо не ми теквит сеа.
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by KaTeRiNcE Сре Апр 15, 2009 10:55 pm

А а а а заборајф ,ги победвам форумџиве по билјард уш некој ми останаја...од појаките хахахахаах
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Апр 16, 2009 12:28 am

кај крем-бананчињана прво го јадам чоколадоно дур не го истребам после другоно.Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by METALBOY Чет Апр 16, 2009 2:16 pm

заспивам со музика
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by RoTkViCa Чет Апр 16, 2009 4:05 pm

The Breaking Dawn напиша:кај крем-бананчињана прво го јадам чоколадоно дур не го истребам после другоно.Razz

хаха истото хаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Џими Чет Апр 16, 2009 6:08 pm

Истото го јадам и јас.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Апр 16, 2009 7:53 pm

глупа навика ми е шо иам сопствена виљушка дома и мн се карам ко ке ми ја земет.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by комшивка Чет Апр 16, 2009 10:16 pm

The Breaking Dawn напиша:кај крем-бананчињана прво го јадам чоколадоно дур не го истребам после другоно.Razz

и кај ресанана го јадам прво чоколадоно па бисквитана и на крај желено.. Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Апр 17, 2009 2:12 am

комшивка напиша:
The Breaking Dawn напиша:кај крем-бананчињана прво го јадам чоколадоно дур не го истребам после другоно.Razz

и кај ресанана го јадам прво чоколадоно па бисквитана и на крај желено.. Very Happy

е јас таму не зш грозна ми е бисквитана ама кај наполитанки прво ја делам најмн шо мојт и после делојте ги јадам. Laughing Laughing
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by RoTkViCa Пет Апр 17, 2009 2:20 am

The Breaking Dawn напиша:
комшивка напиша:
The Breaking Dawn напиша:кај крем-бананчињана прво го јадам чоколадоно дур не го истребам после другоно.Razz

и кај ресанана го јадам прво чоколадоно па бисквитана и на крај желено.. Very Happy

е јас таму не зш грозна ми е бисквитана ама кај наполитанки прво ја делам најмн шо мојт и после делојте ги јадам. Laughing Laughing

јас се од ова прам хахаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Рокси Нед Апр 19, 2009 1:05 am

Многу сакам да гушкам и често некој личности мислат дека ги свигам Smile

Често се губам ко ќе објасвам нешто надолго и нашироко, и баш ко ќе идат кулминацијата во моето филозофирање викам: „ај 3аеби, итака не ме разбираш“.

Многу сакам да изговарам зборови наназад уште од помала. „Оториноларинголог“ можам во секое време НАНА3АД да го изговорам, а многу се нервирам ко ќе имет зборојте појке согласки.

Лесно избувнувам за ситници, а нешо посериозно ко ќе ми се десит тогаш сум ладна ко камен, дури и не сум свесна шо се десило.

На моменти многу злобно манипулирам одредени личности, а после жал ми е.

Неможам да спијам ако не ми идет светлина од месечината в соба, а многу мразам ко ќе имат светлина од компјутер или од мобилен.

Секогаш спијам со долги пижами, без разлика на годишното време
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by RoTkViCa Нед Апр 19, 2009 10:38 am

Рокси напиша:Многу сакам да гушкам и често некој личности мислат дека ги свигам Smile

Често се губам ко ќе објасвам нешто надолго и нашироко, и баш ко ќе идат кулминацијата во моето филозофирање викам: „ај 3аеби, итака не ме разбираш“.

Многу сакам да изговарам зборови наназад уште од помала. „Оториноларинголог“ можам во секое време НАНА3АД да го изговорам, а многу се нервирам ко ќе имет зборојте појке согласки.

Лесно избувнувам за ситници, а нешо посериозно ко ќе ми се десит тогаш сум ладна ко камен, дури и не сум свесна шо се десило.

На моменти многу злобно манипулирам одредени личности, а после жал ми е.

Неможам да спијам ако не ми идет светлина од месечината в соба, а многу мразам ко ќе имат светлина од компјутер или од мобилен.

Секогаш спијам со долги пижами, без разлика на годишното време

хаха јас не можам да спијам ако не ја имам уклучено сијалицата в ходник и да ми идет светлина одозгора над вратана .....зш ми е страв хахаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Angelic Пон Апр 20, 2009 2:55 am

Чудна навика?

па шо знам.. 98% спијам со врзана коса.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by METALBOY Пон Апр 20, 2009 4:43 pm

Ко ќе се капам обавезно слушам музика cyclops
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Апр 20, 2009 7:10 pm

онаја прженана пченка секојпат ја јадам од деснава страна на вилицава.

ко ке појачвам глас на телевизор се нервирам шо стегам само едно копче за појачвење и морам да го стегам и она за намалвење и зато најчесто си иам проблеми со гласот на телевизори.исто и со вртење програми.

морам да свирнам пред легвење.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Bleak Пон Апр 20, 2009 7:26 pm

Чудни навики... Секогаш ко ќе сум излезен пијан или трезен морам минимум еднаш да го отклучам и заклучам телефоноф т.е. тастатурава и да исслушам барем една песна... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Mary Jane Пон Апр 20, 2009 8:59 pm

Морат се да ми е средено в соба, зп не можам, да глеам неред. Учебниците в ранец ги ставам по формат. Го пребришвам телефонот ептен често. Темперни бои и сув пастел обавезно средвам по утврден колорит. Ко ќе прам муабет на телефон, секоаш го прам в ходник, во мир и спокојство и сеа не можам на друго да се сетам.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by RoTkViCa Сре Апр 22, 2009 2:30 pm

ко ке јадам...од ко ќе изедам се ги јадам троските по чаршавот или пајнчето... Embarassed ..шо да прам ко најслатко ми е хаха...исто така после секој ручек, колку и да сум се најала ќе станам од маса и одам кај шпоретот и касвам уште малце од се останато...СТАНАТА хахха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by REGINA Сре Апр 22, 2009 3:10 pm

Глупо ми е то шо ко ќе кажит некој виц, колку и да е смешен, не се смеам одма, туку ко ќе е најтивко околу мене и тогаш ме фаќет точки за хистерично смеење.
Ова најчесто се дешават на кафе ко ќе сме, пример баш во моментот ко ќе завршит песната, оние 2-3 секунди тишина дур почвит нова, јас запаѓам и ме фаќат срам веќе ко ќе се свртат сите накај мене прашувајќи се шо ме пристегнало.
Навика ми е... ја нејќам, а неможам да се контролирам!!!
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Marej Саб Апр 25, 2009 2:08 am

Заборајв да напишам дек морам минимум 5 луѓе во денот да фатам за гз.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 4 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот