Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кои се вашите чудни навики?

+45
*UnIqUe*
Ivana
Ane
Angelic
Рокси
Џими
METALBOY
KaTeRiNcE
Azranogota
ноунејм
RoTkViCa
PhiLL * E
STIFLER
kojgode
Џајко
Gallowsraven
мирАл
lela
Jordison
Obibos
Bleak
grgrgr
xpert
fairy
Lastojca
корун
комшивка
sokol
Stefk0
nice
psycho
zzz
Odyssey
REGINA
Alexandra
Mary Jane
Ludi Milojko
mitan
Punk
TONI
The Breaking Dawn
Mule
Master
Marej
T&T
49 posters

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Gallowsraven Нед Мар 08, 2009 5:47 pm

Гризам нокти до крв, ко ќе не сум нервозна, а прилично често се нервирам.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by мирАл Нед Мар 08, 2009 5:55 pm

REGINA напиша:ко ќе требит да паничам не паничам, и обратно.
пооооооооо чудна Shocked
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мар 08, 2009 10:51 pm

морам да бројам скали сегде кај шо одам
опседната сум
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Џајко Пон Мар 09, 2009 1:31 am

The Breaking Dawn напиша:морам да бројам скали сегде кај шо одам
опседната сум
леле и јас еј!!!!!!!!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Lastojca Пон Мар 09, 2009 1:32 am

мирАл напиша:Ко ке сум гладен ми идет да ждригам Razz

хахахахаха
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by kojgode Пон Мар 09, 2009 1:32 am

Jaс по коцкиве чаршија морам да одам некоаш. Во глава си прам некој шеми филмој, редослет по кој требит на прам на коцкиве. И ако газнам на процепон меѓу две коцки се нервирам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мар 09, 2009 1:37 am

kojgode напиша:Jaс по коцкиве чаршија морам да одам некоаш. Во глава си прам некој шеми филмој, редослет по кој требит на прам на коцкиве. И ако газнам на процепон меѓу две коцки се нервирам.

леле и јааас
ама не по чаршија оние по јане сандански едни ко црвени шо се морам по нив да одам bounce нервози ме факет иначе
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by корун Пон Мар 09, 2009 1:38 am

Јас на пешачки обично по чошојне одам и гледам по едно да скокам зш иначе губам...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мар 09, 2009 1:39 am

Џајко напиша:
The Breaking Dawn напиша:морам да бројам скали сегде кај шо одам
опседната сум
леле и јас еј!!!!!!!!

мн е живцирачки кажи....
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by REGINA Пон Мар 09, 2009 1:41 am

The Breaking Dawn напиша:морам да бројам скали сегде кај шо одам
опседната сум

ги бројам и јас секогаш ама 1,3,5,7,9...
морам да скокам по една скала иначе се уморвам, ко многу ми се гледет.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мар 09, 2009 1:48 am

REGINA напиша:
The Breaking Dawn напиша:морам да бројам скали сегде кај шо одам
опседната сум

ги бројам и јас секогаш ама 1,3,5,7,9...
морам да скокам по една скала иначе се уморвам, ко многу ми се гледет.

јас се нервирам така
морат сите да се згазнати по ред
и то ми е навика Laughing Laughing
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by STIFLER Пон Мар 09, 2009 2:00 am

Без мастика не излегвам од кујкава..
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by PhiLL * E Пон Мар 09, 2009 2:02 am

тик так во последно време купвам мн ... ак не лижам нешто со јазиков не е на арно! а и плус ко ке сум нервозен ме смирува тик таков
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Џајко Пон Мар 09, 2009 2:18 am

The Breaking Dawn напиша:
Џајко напиша:
The Breaking Dawn напиша:морам да бројам скали сегде кај шо одам
опседната сум
леле и јас еј!!!!!!!!

мн е живцирачки кажи....
пробвев да се одвикнам едно време... ама не ми успеа хаха
немав досеа сретнато чоек шо бројт скали :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Mary Jane Вто Мар 10, 2009 12:00 am

Јас морам да барам симетрија во работите шо ме опкружвет. Блесаво нели?
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 10, 2009 1:13 am

Џајко напиша:
The Breaking Dawn напиша:
Џајко напиша:
The Breaking Dawn напиша:морам да бројам скали сегде кај шо одам
опседната сум
леле и јас еј!!!!!!!!

мн е живцирачки кажи....
пробвев да се одвикнам едно време... ама не ми успеа хаха
немав досеа сретнато чоек шо бројт скали :D

мило ми е....теа tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 10, 2009 12:48 pm

хехе епа јас....ем шо ги бројам скалите...ај то ама и чекори бројам ко ке одам сама негде...ито без да сакам и знам...подсвесно....си мислам на едно а паралелно бројам...и после некое време сфаќам шо сум праела хехехе...зато избегвам сама да одам негде пешки...па ги земам ролерине и шибам..(немам шо да бројам Razz )
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by ноунејм Вто Мар 10, 2009 11:01 pm

ко ке пушам родео меко ми се кењат
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 10, 2009 11:14 pm

бројам шахти по пат
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Џајко Сре Мар 11, 2009 1:25 pm

The Breaking Dawn напиша:бројам шахти по пат

хахааахаха, а бандери?
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Punk Сре Мар 11, 2009 4:47 pm

јас навечер ги бројам сите по пат ама обично појке ми испаѓет не знам зш
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by The Breaking Dawn Сре Мар 11, 2009 5:37 pm

Џајко напиша:
The Breaking Dawn напиша:бројам шахти по пат

хахааахаха, а бандери?

сеа само шо ми даде нова занимација за по пат Shocked tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Azranogota Чет Мар 12, 2009 10:05 pm

ova ne e moja navika ama ke ja napisam
da go uklucis fenot da rabotit i da go klajs na pernica za da mojs da zaspijas Very Happy
ama tipot sea nemojt da zaspijat zs mu pregorel fenot Rolling Eyes
Azranogota
Azranogota
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 27

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by KaTeRiNcE Чет Мар 12, 2009 10:09 pm

хахахах,последново е закон ме изнасмеа,
а моја чудна навика, се заборавам дек сум по пат и почвам да пеам ,заборавам дек имат многу непознати фаци по патојве и поради то сум многу пати на криво опулена
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Azranogota Чет Мар 12, 2009 10:53 pm

KaTeRiNcE напиша:хахахах,последново е закон ме изнасмеа,
а моја чудна навика, се заборавам дек сум по пат и почвам да пеам ,заборавам дек имат многу непознати фаци по патојве и поради то сум многу пати на криво опулена

bitno ti da si vesela...a na krivo koj sakat mojt da te opulit i niso da ne ti znacit to Very Happy
Azranogota
Azranogota
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 27

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 3 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот