Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кои се вашите чудни навики?

+45
*UnIqUe*
Ivana
Ane
Angelic
Рокси
Џими
METALBOY
KaTeRiNcE
Azranogota
ноунејм
RoTkViCa
PhiLL * E
STIFLER
kojgode
Џајко
Gallowsraven
мирАл
lela
Jordison
Obibos
Bleak
grgrgr
xpert
fairy
Lastojca
корун
комшивка
sokol
Stefk0
nice
psycho
zzz
Odyssey
REGINA
Alexandra
Mary Jane
Ludi Milojko
mitan
Punk
TONI
The Breaking Dawn
Mule
Master
Marej
T&T
49 posters

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 5 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by KaTeRiNcE Саб Апр 25, 2009 2:14 am

Marej напиша:Заборајв да напишам дек морам минимум 5 луѓе во денот да фатам за гз.
хахаха јако Smile јас занорајф да кажам дур се капам музика да иам пуштено и да врискам со гласоф морам то.
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 5 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Ane Саб Апр 25, 2009 12:15 pm

Коке купам чунга лунга мастики пакетче морам сите 5 наеднаш да ги изедам, коке спијам вратана морат да ми е затворена иначе немозам да спијам.
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 5 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Ivana Нед Апр 26, 2009 2:12 am

ко ќе учам несакам никој дома да имат, така да сите си заминвет ги искључвам сите телефони за да не ми ојт умов, ко ќе прам муабет шетам низ сите соби и ко ќе се туширам морам да пеам на цел глас така шо го будам тато и мн ми се дерит, на другаркиве морам да им речам дека нешо не им одговарат...не ми теквит друго нишчо...
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 5 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Апр 26, 2009 2:31 am

и јас не можам да учам со луѓе дома. морам да учам на најладното и најдосадното место дома за да не ми одвлеквит нишо внимание. и иам глупа навика да учам само после 1 сатот после полноќ.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 5 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by *UnIqUe* Сре Апр 29, 2009 2:56 pm

Imam mnogu naviki ama nekolku ke si kazam :

Ko bev mala na primer zaspivav na gla ili pod masa... ak ne zaspiev na ovie dva na4ina ne mozev da spijam makar i cela ve4er budna da sum..

Pred spienje moram da ja 4epnam na sestra mi ( nz zs) onaka samo da si ja 4epnam.

Ne mozam da zaspijam bez Animal Planet, a nikogas ne pamtam so sum gledala.

Moram makar ednas vo denot da odam kaj baba a iskreno ne mozam da ja podnesam.

Ko ke pram pismena vo levava raka morat da drzam guma.

Ak ne mi e telefonov svrten odnopaku ko ke spijam, ne mozam da zaspijam .

Morat pred da legnam da vidam dali vratana e zaklu4ena( a znam dek a e zaklu4ena)

I uste mn freakovski naviki ama maka mi e da se raspisavam xD
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 5 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Наташа Сре Апр 29, 2009 3:06 pm

*UnIqUe* напиша:
Pred spienje moram da ja 4epnam na sestra mi ( nz zs) onaka samo da si ja 4epnam.
Не знам дал е до мене, али ова ногу перверзно го сфатив.
И успат, пиши на кирилица и не користи четворки. Правила, јебига.clown

Ај колку да не е апла офтопик, ќе напишам една. Не знам зденки да отворам. alien
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 5 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by REGINA Сре Мај 06, 2009 6:45 pm

ко ќе сум најгладна, јадам најмалку.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 5 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 06, 2009 10:53 pm

Наташа напиша:
*UnIqUe* напиша:
Pred spienje moram da ja 4epnam na sestra mi ( nz zs) onaka samo da si ja 4epnam.
Не знам дал е до мене, али ова ногу перверзно го сфатив.
И успат, пиши на кирилица и не користи четворки. Правила, јебига.clown

Ај колку да не е апла офтопик, ќе напишам една. Не знам зденки да отворам. alienЗнаам за правилатта ама нешо не ми беше во ред со мак поддршка а демек со 4кине доловував филинг. Very Happy еве си го напрајв...нема више енглиш и 4ки Very Happy

Ххх она со сестра ми не е перверзно ич .... нз чудна навика.... Shocked
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 5 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 06, 2009 10:56 pm

Само да кажам дан имате впечаток дек манјачка сум Very Happy
Пред да легвиме зш имаме креветчиња на спрат а та спиет долу па така ко ке легвит морат за глана да ја чепнам иначе не можам да запијам Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 5 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Mary Jane Сре Мај 06, 2009 11:53 pm

Наташа напиша: Не знам зденки да отворам. alien

Само следи црвена лентичка.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 5 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by RoTkViCa Чет Мај 07, 2009 11:19 am

на крајот на секоја паштета...ја лижам конзервата Embarassed и мн пати се има пресечено ама не ми идет умот хаха.......
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 5 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by REGINA Нед Мај 10, 2009 3:20 pm

после секое јадење морам дури сум уште на столот да се истегнамммммммммммм, само викет по мене заради то, демек не требало така. пф мене да ми е убо.

а имав "другарка" шо шо живејт во стан, ко ќе требаше да ојт во вц почвеше да ги откопчвит пантолите уште од поскали за дури да стигнит веќе да е слечена cyclops ... комшите веќе ја имаја научено...
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 5 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Болиглава Нед Мај 10, 2009 11:37 pm

REGINA напиша:а имав "другарка" шо шо живејт во стан, ко ќе требаше да ојт во вц почвеше да ги откопчвит пантолите уште од поскали за дури да стигнит веќе да е слечена cyclops ... комшите веќе ја имаја научено...
1 веце имаја во зградата или како?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 5 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by REGINA Пон Мај 11, 2009 12:30 am

не бе Smile ко ќе беше негде излезена по надвор и ко ќе одеше накај дома и, ко ќе се упатуваше накај вц-то од нејзиниот стан, е тогаш почвеше со слеквење уште од поскали се до четврти кат.
не ќе ви се лошеше и вие да имавте таква комшивка? или ќе ви се лошеше? Very Happy
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 5 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Ivana Пет Мај 22, 2009 12:53 pm

Shocked мн чудна навика ми е шо ко ќе одам по пат морам да ги прескоквам флекине од бензин на патон... ито прво со еднава па со другава нога и ако со еднава нога иам појке флеки прескокнато ја осекам ко подолга од другава!!! блјак Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 5 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Ane Саб Мај 23, 2009 1:01 am

Ivana напиша:Shocked мн чудна навика ми е шо ко ќе одам по пат морам да ги прескоквам флекине од бензин на патон... ито прво со еднава па со другава нога и ако со еднава нога иам појке флеки прескокнато ја осекам ко подолга од другава!!! блјак Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Хахаааа ти теквит за муабетов ко го праевме??? хахаха :D
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 5 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Батерфлај Саб Мај 23, 2009 1:26 am

Ногу се бе.
-Прво,секоаш спијам со чорапи. Секоаш. И на +50 со најдебелите чорапи сум. А ќе речиш не сум нешо зиморлија.
-Ко ке се запознавам со некој,само подавам рака онака по дефаулт,и никоаш не обрнвам внимание на името. Срамота,знам.
-Ова е срамота да го кажам,ама ај. Ко ке одам по пат од регистрациине на колине ги собирам бројкине. И се нервирам ак утнам некој збир.
-И јас одам по коцкине на тротоарон,обично ко ке сум сама,ко ке сум со друштво,зафатена сум со муабети Very Happy Very Happy
-Секоаш ко ке јадам леб и еурокрем викам:Јадев леб на еурокрем. И велам кромпири и кампирање. И не Милена,не можам да се одвикнам Very Happy
-Не можам да заспијам ако не е ТОТАЛНА темница. Ни однадвор од месечинана светло,ни од телефонов,нишо ич да не светит.
-Ко ке пишам на мсн,ги прам истите фаци ко анимациите шо ги праќам.
-Учам во потполна тишина.
-И за крај,секоаш ко ке играм некоја игра,или ко ке сум задумана во нешто,јазикот го ваѓам надвор.Морам да се одвикнам од ова Very Happy
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 5 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by RoTkViCa Нед Мај 31, 2009 12:10 pm

Батерфлај напиша:Ногу се бе.

-Ко ке се запознавам со некој,само подавам рака онака по дефаулт,и никоаш не обрнвам внимание на името. Срамота,знам.

-И јас одам по коцкине на тротоарон,обично ко ке сум сама,ко ке сум со друштво,зафатена сум со муабети Very Happy Very Happy

-Ко ке пишам на мсн,ги прам истите фаци ко анимациите шо ги праќам.

RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 5 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by katusch Вто Јун 23, 2009 7:21 pm

епа јас се пронајдов во некои од погорниве навики:

* секогаш спијам боса, без разлика дали надвор е +40 или -20 Smile

* нозеве ај нонстоп шо ги тресам, туку и морат да ги прекрстам, скоро секогаш ми се прекрстени (така и спијам, со прекрстени нозе)

* не можам нишо да прам во тишина, коќе учам морат телевизорон да е уклучен, или нишо немат да запамтам, и коќе легнам да спијам, аку е тишина ми требет 2 сати, а аку брчит нешо одма заспивам

* не можам да седам аку е некоја врата отворена, мн се нервирам

* мразам мачки, посебно оние малине, и коќе видам мало маче, одма ми идет некоја сила да го згмечам. ко бев помала имаше во дворон едно маче, го зедов и фатив да го малтретирам, да го газам, да го давам... и ко беше целото со крв, 20% живо, го пуштив да си бркат работа... Laughing bounce

* првата песна шо ќе ја слушнам од сабајле ја пејам цеееел ден, и колку да пробвам нешо друго да запејам, не ми успеват Smile

* после јадење морат секогаш да се истегнам на столон, ич не ми е гајле шо кажвет мојне дома...

и засега толку Very Happy коќе ми текнит нешо ке пишам
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Кои се вашите чудни навики? - Page 5 Empty Re: Кои се вашите чудни навики?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот