Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој дел од телото најмногу си го сакате?

+30
Ane
Џими
rihanna
Angelic
RoTkViCa
Bleak
NaTiChka
METALBOY
zzz
Punk
TONI
The Breaking Dawn
folder
nice
мирАл
mitan
Lastojca
noviot
Jordison
Болиглава
корун
Marej
sokol
комшивка
Fantom
Master
Mary Jane
Alexandra
kojgode
T&T
34 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Кој дел од телото најмногу си го сакате? - Page 2 Empty Re: Кој дел од телото најмногу си го сакате?

Пишување by folder Пет Јан 23, 2009 7:54 pm

Коса, очи *не се плави*, гзов си ко сакам хуху Нарцис tongue
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 29
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од телото најмногу си го сакате? - Page 2 Empty Re: Кој дел од телото најмногу си го сакате?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Јан 23, 2009 9:30 pm

очиве - често менвет боја - вампирска работа WinkWink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од телото најмногу си го сакате? - Page 2 Empty Re: Кој дел од телото најмногу си го сакате?

Пишување by TONI Пет Јан 23, 2009 10:57 pm

T&T напиша:Јас косава-иако почна сериозно да обелвит, а за другиот не кажвам. Можда и очиве, иако ми се вампирски (жолти)
А вас?
Ако си таа шо мислам дека си,тогаш нема некоја убајна кај твојата коса за толку да си ја сакаш,а за очите....чим јас не сум ги забележал до сега тогаш не се убај Very Happy

Иначе јас си ја сакам најповеќе косава afro ама сепак не велам дека мојата е најубава на светот(ако се лажиме) tongue
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од телото најмногу си го сакате? - Page 2 Empty Re: Кој дел од телото најмногу си го сакате?

Пишување by Punk Пет Јан 23, 2009 11:36 pm

носов Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од телото најмногу си го сакате? - Page 2 Empty Re: Кој дел од телото најмногу си го сакате?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Јан 24, 2009 1:22 pm

TONI напиша:
T&T напиша:Јас косава-иако почна сериозно да обелвит, а за другиот не кажвам. Можда и очиве, иако ми се вампирски (жолти)
А вас?
Ако си таа шо мислам дека си,тогаш нема некоја убајна кај твојата коса за толку да си ја сакаш,а за очите....чим јас не сум ги забележал до сега тогаш не се убај Very Happy

Иначе јас си ја сакам најповеќе косава afro ама сепак не велам дека мојата е најубава на светот(ако се лажиме) tongue

тони ..тони afro ????????
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од телото најмногу си го сакате? - Page 2 Empty Re: Кој дел од телото најмногу си го сакате?

Пишување by T&T Саб Јан 24, 2009 2:31 pm

The Breaking Dawn напиша:
TONI напиша:
T&T напиша:Јас косава-иако почна сериозно да обелвит, а за другиот не кажвам. Можда и очиве, иако ми се вампирски (жолти)
А вас?
Ако си таа шо мислам дека си,тогаш нема некоја убајна кај твојата коса за толку да си ја сакаш,а за очите....чим јас не сум ги забележал до сега тогаш не се убај Very Happy

Иначе јас си ја сакам најповеќе косава afro ама сепак не велам дека мојата е најубава на светот(ако се лажиме) tongue

тони ..тони afro ????????


Еееееј Тони!!!! Smile Smile Smile Smile
Знајме дека ќе ми ојш контра. Wink Сакал или не сакал, мојата коса е поуба од твојата и ПОГУСТА хаха
ај нема да се прам многу лоша и ќе кажам дека пирсот ти е многу убав
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од телото најмногу си го сакате? - Page 2 Empty Re: Кој дел од телото најмногу си го сакате?

Пишување by zzz Саб Јан 24, 2009 5:04 pm

очиве дека ми се менвит бојава на светло за некој нијанси, и г'зоф
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од телото најмногу си го сакате? - Page 2 Empty Re: Кој дел од телото најмногу си го сакате?

Пишување by METALBOY Саб Апр 04, 2009 9:52 pm

градиве, благодарение на веслачконо убо се оформени, само проблем е шо ме болет едно едно, безвезе
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од телото најмногу си го сакате? - Page 2 Empty Re: Кој дел од телото најмногу си го сакате?

Пишување by NaTiChka Пон Апр 06, 2009 11:46 am

косава и г'зево Very Happy Very Happy tongue
NaTiChka
NaTiChka
Адаптер4е

Age : 27
Број на мислења : 15
Хоби(работа) : Шетање, спиење и мсн
Забавен? : шо прајш муабет :о

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од телото најмногу си го сакате? - Page 2 Empty Re: Кој дел од телото најмногу си го сакате?

Пишување by Bleak Пон Апр 06, 2009 4:53 pm

Косава и г'зоФ зими се... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од телото најмногу си го сакате? - Page 2 Empty Re: Кој дел од телото најмногу си го сакате?

Пишување by RoTkViCa Сре Апр 08, 2009 10:02 pm

јас.......очиве и нозеве....а можно е летово и стомаков да си го сакам хаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од телото најмногу си го сакате? - Page 2 Empty Re: Кој дел од телото најмногу си го сакате?

Пишување by Angelic Сре Апр 08, 2009 10:29 pm

устава.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од телото најмногу си го сакате? - Page 2 Empty Re: Кој дел од телото најмногу си го сакате?

Пишување by rihanna Сре Апр 08, 2009 10:49 pm

устава....очиве...и нозеве... Very Happy Laughing
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од телото најмногу си го сакате? - Page 2 Empty Re: Кој дел од телото најмногу си го сакате?

Пишување by Џими Чет Апр 09, 2009 1:27 pm

Куров.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од телото најмногу си го сакате? - Page 2 Empty Re: Кој дел од телото најмногу си го сакате?

Пишување by Ane Саб Апр 18, 2009 6:21 pm

strukov hehehe i ocive Razz
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од телото најмногу си го сакате? - Page 2 Empty Re: Кој дел од телото најмногу си го сакате?

Пишување by Ivana Нед Апр 19, 2009 2:58 am

мммм... нозеве scratch
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од телото најмногу си го сакате? - Page 2 Empty Re: Кој дел од телото најмногу си го сакате?

Пишување by s... Нед Апр 26, 2009 3:06 pm

definitivno usnive mozam da si se pofalam so niv hehe
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од телото најмногу си го сакате? - Page 2 Empty Re: Кој дел од телото најмногу си го сакате?

Пишување by slatkish Нед Мај 03, 2009 10:07 pm

ммм па најмногу си ги сакам усниве и нозеве... хехе

slatkish
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 22

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од телото најмногу си го сакате? - Page 2 Empty Re: Кој дел од телото најмногу си го сакате?

Пишување by *UnIqUe* Чет Мај 14, 2009 12:14 am

TONI напиша:

Иначе јас си ја сакам најповеќе косава afro ама сепак не велам дека мојата е најубава на светот(ако се лажиме) tongue


Мислам се договоривме дек мојава е пубааа Very Happy Very Happy afro
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од телото најмногу си го сакате? - Page 2 Empty Re: Кој дел од телото најмногу си го сакате?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мај 14, 2009 12:18 am

*UnIqUe* напиша:
TONI напиша:

Иначе јас си ја сакам најповеќе косава afro ама сепак не велам дека мојата е најубава на светот(ако се лажиме) tongue


Мислам се договоривме дек мојава е пубааа Very Happy Very Happy afro

заклучок-сите знает дек од Теа е најуба tongue afro Cool
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кој дел од телото најмногу си го сакате? - Page 2 Empty Re: Кој дел од телото најмногу си го сакате?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот