Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какви филмови сакате?

+28
*Rhythm Divine*
FalcoN eYe
Bleak
Stefk0
misticnata
tHeJunKy
Џими
noviot
hollow
grgrgr
folder
Alexandra
Jordison
Mary Jane
Lastojca
mitan
корун
Lucybell
мирАл
Џајко
fairy
Marej
Болиглава
комшивка
The Breaking Dawn
Master
kojgode
T&T
32 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by корун Пон Јан 19, 2009 3:23 am

Jordison напиша:ko american pie filmojne. so filmoj se tie?
Крими-трилер.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by kojgode Пон Јан 19, 2009 3:42 am

Jordison напиша:ko american pie filmojne. so filmoj se tie?
Извинете шо ја кршам комичноста, но морам да го просветла.
Тинејџерски комедии. sunny
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by Alexandra Пон Јан 19, 2009 3:45 am

Romantichni komedii,akcija....
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by корун Пон Јан 19, 2009 3:51 am

kojgode напиша:Тинејџерски комедии. sunny
За ваква информација појке сонца се клавет...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by Master Пон Јан 19, 2009 6:52 am

да си признајме-сите сакаме порничи да гледаме!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by Mary Jane Пон Јан 19, 2009 1:28 pm

корун напиша:
Mary Jane напиша:Трилери, акции, комедии, можда и научна фантастика...
Значит само порничи не сакаш.

и вестерн affraid
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by folder Пет Јан 23, 2009 4:02 pm

Најмногу научна фантастика и историски, во последно време акиции глеам!
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by grgrgr Пон Јан 26, 2009 12:51 am

romanticni,komedii,drami,horor(ama ak e nekoj asolen)
mrazam fillmoj so brus li dzeki cen i nekoj od tie takvite glupi ljuge

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by hollow Пон Јан 26, 2009 12:59 am

Јас ги сакам сите филмој кој во нив ги имаат Чак Норис, Стивен Сигал и она братчено од Кунг Пау
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by noviot Вто Јан 27, 2009 10:34 pm

јас ги сакам оние филмови каде таа ке му ги лижит прстите , па тој ке ја кубат за коса , па та јајцата кај шо ке му ги лижит исто ко на смок и ко на овен шут.
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by Џими Пет Јан 30, 2009 8:47 pm

Дејвид Линч Laughing
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by мирАл Пон Фед 02, 2009 10:37 pm

Каубојски со пљукање Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 02, 2009 10:43 pm

многу сакам филмови во боја, ме болет очиве од црно-бели...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by misticnata Пон Фед 02, 2009 11:02 pm

страшни affraid
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by Stefk0 Вто Фед 03, 2009 12:14 am

Кратки.
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by Bleak Вто Фед 03, 2009 10:07 pm

Романтични филмчиња, според вистинити приказни, акции, тирлери, хорори ми е мн јако зеам пуфки едно кило и се смема фкрај Smile хаха и така само шпански серии не гледам. Значи комедии гледам нормално, документарци поврзани со музика обавезнооо Smile 
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by FalcoN eYe Сре Фед 04, 2009 2:37 am

комедија,тинејџерски,а посебно сакам хорор за со друштво(уживам да плашам некого)... lol!
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by *Rhythm Divine* Вто Мар 17, 2009 1:44 pm

комедии и акции..
*Rhythm Divine*
*Rhythm Divine*
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by Ane Нед Апр 12, 2009 10:51 pm

trileri,drami,komedi horori...
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by METALBOY Чет Апр 16, 2009 5:29 pm

*Rhythm Divine* напиша:комедии и акции..
јас акции и комедии Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by s... Нед Апр 26, 2009 2:17 pm

neam nekoj odreden tip na filmovi.. nave4er horori, inace vaka pojke nekoj tinejgerski...
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by комшивка Чет Мај 07, 2009 10:01 pm

ај кажете ми страна кај можам да спуштам македонски или српски subtitles за филмчиња Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by NiKi Пон Ное 02, 2009 1:14 am

најмногу сакам хорори и појке ќе ме исплашит на хорор музикана отколку нештото шо ќе се десит, а и не преферирам за мене некои романтични пошо некој ак си заминвит во филмот или умрит ќе се скинам од плачење.... Smile
NiKi
NiKi
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 20

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by NiKi Пон Ное 02, 2009 1:17 am

комшивка напиша:ај кажете ми страна кај можам да спуштам македонски или српски subtitles за филмчиња Smile

http://divx-titlovi.com/
NiKi
NiKi
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 20

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? - Page 2 Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот