Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какви филмови сакате?

+28
*Rhythm Divine*
FalcoN eYe
Bleak
Stefk0
misticnata
tHeJunKy
Џими
noviot
hollow
grgrgr
folder
Alexandra
Jordison
Mary Jane
Lastojca
mitan
корун
Lucybell
мирАл
Џајко
fairy
Marej
Болиглава
комшивка
The Breaking Dawn
Master
kojgode
T&T
32 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Какви филмови сакате? Empty Какви филмови сакате?

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 1:45 am

Не прашувам за омилен филм, зш знам дека е глупо прашање. Какви претендирате?
Го знам одговорот од Мастер..
Јас најмногу сакам психолошки трилери
Многу ретко која комедија да ме изгазит од смеење зш се смеам на глупости
Хорори исто обожавам, ама искрено, после гледањето ме фаќа ужасен страв
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 3:28 am

Jaс неам одреден тип кој шо го сакам најмногу. Глеам трилери, комедии и некој холивудски срања ко спајдер мен, хари потер и нешо слично. Најретко глеам драми другиве жанрој одприлика исто ги глеам и неам некој омилен жанр.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 3:39 am

Е не е фер Т, сакаф сама да си кажам Sad
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Јан 18, 2009 3:39 am

хаха холивудски срања....сакам филмој со непредвидливи краеви...
мн сакам филмој шо не се ..."клише"
мислам....сите знајме дек во хорор филмој на крајот убиецот воскресвит или нешо слично а жив останвит само главниот јунак и така натака...

исто сакам вистинити приказни..
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 3:40 am

Master напиша:Е не е фер Т, сакаф сама да си кажам Sad
Епа ај кажи сама и така ние не знајме само Т го знајт одговорот. Или ист е ко нејзиниот?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 3:41 am

Па не е баш ист, јас сакам испревртени филмој, нешо шо накрај ќе те натерат да полудиш
И СИГУРНО НЕСАКАМ РОМАНТИЧНИ филмој!!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 3:42 am

Нешто од типот на Monty Python и Има ли пилот во авионот за добро расположение.. Very Happy А сакам и филмчиња според вистинити приказни.
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 3:51 am

Трилери и крими драми најмногу.
Акција и комедија за опуштање.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by Marej Нед Јан 18, 2009 3:54 am

Ретардирани, тинејџерски, со ногу секс, и убај машки.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by fairy Нед Јан 18, 2009 2:05 pm

научна фантастика, криминалистички, или некој ко Butterfly effect Razz и гледам и тинејџерски и некој романтични комедии.
а страшно многу ме нервирет пародии ко scary movie и сл. :D
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by Џајко Нед Јан 18, 2009 2:51 pm

fairy напиша:научна фантастика, криминалистички, или некој ко Butterfly effect Razz и гледам и тинејџерски и некој романтични комедии.
а страшно многу ме нервирет пародии ко scary movie и сл. :D

eeej da Butterfly Effect е јебењееее
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by мирАл Нед Јан 18, 2009 5:12 pm

Најпојќе акција и трилер! Комедија со друштво за да замалвиш од смеење!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by Lucybell Нед Јан 18, 2009 5:43 pm

романтични, комедии, акција...
а најмногу ме нервирет оние со Џеки Чен.. блах
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 33
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 5:47 pm

Џајко напиша:
eeej da Butterfly Effect е јебењееее
Карање. Зззззиговање.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 6:04 pm

Добро момци колико пута сам реко да овде нема дувања?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by Џајко Нед Јан 18, 2009 6:48 pm

ихххххх Јеееботе...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 8:16 pm

Некој, измешани, крими-трилер, обичен трилер, Saw два дела иам гледано, сеа ке ги гледам другите 3, мн секси филм, исто сакам пароди, не од конкретен филм него микс, Канг Пау е прича за себе. Сакам убај филмој да имет убо продолжение, не ме задоволвит само сат и пол
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by mitan Нед Јан 18, 2009 8:18 pm

корун со тебе сум....а другите 3 ич не чекај одма гледај ги...мн јаки приказни...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by Lastojca Нед Јан 18, 2009 8:24 pm

Marej напиша:Ретардирани, тинејџерски, со ногу секс, и убај машки.

ме изненадуваш
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 8:25 pm

Lastojca напиша:
Marej напиша:Ретардирани, тинејџерски, со ногу секс, и убај машки.

ме изненадуваш
Meне не. Вчера беше пренапалена.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by Mary Jane Пон Јан 19, 2009 1:10 am

Трилери, акции, комедии, можда и научна фантастика...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by корун Пон Јан 19, 2009 3:05 am

Mary Jane напиша:Трилери, акции, комедии, можда и научна фантастика...
Значит само порничи не сакаш.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by mitan Пон Јан 19, 2009 3:08 am

комедии,акции,а понекогас и акции кај со пукет со козни меткој хухуху
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by Jordison Пон Јан 19, 2009 3:20 am

ko american pie filmojne. so filmoj se tie?
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by Болиглава Пон Јан 19, 2009 3:23 am

Jordison напиша:ko american pie filmojne. so filmoj se tie?
Комедии со дупење.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Какви филмови сакате? Empty Re: Какви филмови сакате?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот