Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој е најјак биљарт или Фантом?

+2
корун
kojgode
6 posters

Go down

Кој е најјак биљарт или Фантом?

Фантом!
 
Болиглава!
 
Корун!
 
Којгоде.
 
Нанче?
 
 
 
Види ги резултатите

Кој е најјак биљарт или Фантом? Empty Кој е најјак биљарт или Фантом?

Пишување by kojgode Сре Јан 14, 2009 8:40 pm

Гласајте на анкетата и ако сакате дадаете кратко образложение. Може и долго.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак биљарт или Фантом? Empty Re: Кој е најјак биљарт или Фантом?

Пишување by корун Сре Јан 14, 2009 8:48 pm

Јас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најакЈас сум најак.

Се одлучив за долго....
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак биљарт или Фантом? Empty Re: Кој е најјак биљарт или Фантом?

Пишување by kojgode Сре Јан 14, 2009 8:54 pm

Едно питање до Болиглава дали Фантом е навистина најак или само на празно се фали и те тепа на среќа?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак биљарт или Фантом? Empty Re: Кој е најјак биљарт или Фантом?

Пишување by Болиглава Сре Јан 14, 2009 9:02 pm

kojgode напиша:Едно питање до Болиглава дали Фантом е навистина најак или само на празно се фали и те тепа на среќа?
Ако земаме по победи во денови, го јадам ко леб.
Во последно време е нешо засилен, а мене ми е бед период и го оставам да победвит. Арно ама тој си зема за слобода еве вака да се пува на форуми. Иначе појак сум од него без премца...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак биљарт или Фантом? Empty Re: Кој е најјак биљарт или Фантом?

Пишување by REGINA Чет Фед 26, 2009 9:18 pm

абе пффффффффффффффффффффф... колку измени требит да имат во темава Razz
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак биљарт или Фантом? Empty Re: Кој е најјак биљарт или Фантом?

Пишување by Џајко Чет Фед 26, 2009 9:46 pm

Мое мислење е дека Нанче ќе ги прешиша сите на ова поле иако нема благе везе од биљарт!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак биљарт или Фантом? Empty Re: Кој е најјак биљарт или Фантом?

Пишување by kojgode Чет Фед 26, 2009 9:55 pm

Затоа што Нанче во Скопје имал играно.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак биљарт или Фантом? Empty Re: Кој е најјак биљарт или Фантом?

Пишување by Џајко Чет Фед 26, 2009 10:11 pm

kojgode напиша:Затоа што Нанче во Скопје имал играно.
Не, затоа што е Спартак. Ќе го докажам ова и со слика но за некој ден...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак биљарт или Фантом? Empty Re: Кој е најјак биљарт или Фантом?

Пишување by Golub-Samoubica Чет Фед 26, 2009 10:51 pm

З'ш мене ме немат во Анкетана а ????????????????????????????????????????
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак биљарт или Фантом? Empty Re: Кој е најјак биљарт или Фантом?

Пишување by REGINA Чет Фед 26, 2009 10:55 pm

Никој не познавам од горенаведените, зато тврдам дека јас сум најјака хах! Razz - во биљарт... What a Face
не бе не сум..
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак биљарт или Фантом? Empty Re: Кој е најјак биљарт или Фантом?

Пишување by корун Пет Фед 27, 2009 3:19 pm

Golub-Samoubica напиша:З'ш мене ме немат во Анкетана а ????????????????????????????????????????

Зш губиш од мене, освен шеста ко ке не ти е пуштена... Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Rolling Eyes
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најјак биљарт или Фантом? Empty Re: Кој е најјак биљарт или Фантом?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот