Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

+4
The Breaking Dawn
Punk
Bleak
корун
8 posters

Go down

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично:

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Vote_lcap41%Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Vote_rcap 41% 
[ 7 ]
Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Vote_lcap47%Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Vote_rcap 47% 
[ 8 ]
Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Vote_lcap12%Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Vote_rcap 12% 
[ 2 ]
 
Општо гласови : 17
 
 
Poll closed

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Empty Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

Пишување by корун Нед Мај 31, 2009 1:11 am

Д брејкинг даун и Блажо мислам се неприкосновени кандидати за оваја категорија, ама е отворено за сите други шо сакет да си ја пробет среќата...


Последната промена е направена од корун на Пон Јун 01, 2009 12:30 pm. Мислењето е променето 2 пати.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Empty Re: Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

Пишување by Bleak Нед Мај 31, 2009 3:35 am

Јас мисљам двајцата да сме... Very Happy полесно и за двајцата ќе е ...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Empty Re: Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

Пишување by Punk Нед Мај 31, 2009 11:55 am

д брејкинг даун би била одличен модератор за оваа категорија.
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Empty Re: Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мај 31, 2009 1:22 pm

ejjj bounce
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Empty Re: Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

Пишување by Bleak Нед Мај 31, 2009 1:23 pm

Не еј... напиши дали се согласвиш со Панкерчево... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Empty Re: Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

Пишување by ноунејм Нед Мај 31, 2009 10:30 pm

а кај се аплицира за модератор на рисајкл бин?
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Empty Re: Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

Пишување by корун Нед Мај 31, 2009 10:38 pm

На А.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Empty Re: Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

Пишување by корун Пон Јун 01, 2009 12:28 pm

Двајца не мојт, пошо ке испаднит само администратори и модератори пишет на форумов. Отворам анкета - нека победит подобриот...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Empty Re: Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

Пишување by Болиглава Пон Јун 01, 2009 12:42 pm

Гласано. Него, кој и да се одберит пожелно е да викат другарчиња на форумов за да го вратиме во старото светло. Ви теквит?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Empty Re: Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

Пишување by Bleak Пон Јун 01, 2009 2:10 pm

Да да секако... Very Happy

Него... јас нема да гласам на анкетава... Very HappyVery HappyVery Happy баш сакав да предложам анкета јас ама веќе течела... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Empty Re: Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

Пишување by ноунејм Пон Јун 01, 2009 7:59 pm

до коа трае чудово?
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Empty Re: Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

Пишување by Џајко Пон Јун 01, 2009 8:01 pm

до среда
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Empty Re: Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

Пишување by The Breaking Dawn Пон Јун 01, 2009 8:17 pm

и јас не гласам. Razz
ќе го вратиме во старо светло Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Empty Re: Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

Пишување by ноунејм Пон Јун 01, 2009 8:21 pm

Џајко напиша:до среда

пак иронија?
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Empty Re: Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

Пишување by Џајко Пон Јун 01, 2009 8:34 pm

не бе до среда и гласањево
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Empty Re: Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

Пишување by ноунејм Вто Јун 02, 2009 4:17 pm

Џајко напиша:не бе до среда и гласањево
ње а?
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Empty Re: Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

Пишување by Angelic Вто Јун 02, 2009 10:22 pm

Бидејќи Блажо ја љубит поезијата, и воопшто литературата, гласав за него.

Кој и да стане модератор, нека му е со среќа и добро нека врши работата Wink
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Empty Re: Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

Пишување by Bleak Сре Јун 03, 2009 2:12 am

Благодарам за поддршката Рејнбоу или Виножитке ватевр. Стварно го ценам твојот глас за мене... нека пресудат гласовите...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Empty Re: Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

Пишување by Болиглава Пет Јун 05, 2009 7:35 pm

The Breaking Dawn e поставена за модератор на Уметност. Честито Теа.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Empty Re: Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

Пишување by Angelic Пет Јун 05, 2009 7:36 pm

Честито Теа cheers
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Empty Re: Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

Пишување by Bleak Саб Јун 06, 2009 8:36 am

Честито ТејчУ!!! Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Empty Re: Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

Пишување by The Breaking Dawn Саб Јун 06, 2009 11:38 am

фалааааааааааа bounce bounce
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично... Empty Re: Модератор на Уметноста, литературата и нешто слично...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот