Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Модератор на Мода и убавина...

+2
Punk
корун
6 posters

Go down

Модератор на Мода и убавина... Empty Модератор на Мода и убавина...

Пишување by корун Нед Мај 31, 2009 1:17 am

Вашата кратка биографија и претходно работно искуство наведете го подолу....
Кандидатите треба да познаваат Ворд и Ексел и минимален просек од 9.4 на Земјоделски факултет....


Последната промена е направена од корун на Нед Мај 31, 2009 1:21 am. Мислењето е променето 1 пати
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Мода и убавина... Empty Re: Модератор на Мода и убавина...

Пишување by Punk Нед Мај 31, 2009 1:18 am

јас иам толкав просек и големо работно искуство.
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Мода и убавина... Empty Re: Модератор на Мода и убавина...

Пишување by корун Пон Јун 01, 2009 12:26 pm

Земено во предвит, среда - краен рок.....
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Мода и убавина... Empty Re: Модератор на Мода и убавина...

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 02, 2009 1:21 pm

и јас сакаммм
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Мода и убавина... Empty Re: Модератор на Мода и убавина...

Пишување by Punk Вто Јун 02, 2009 1:36 pm

не сакам јас бре ево ротквица нек е
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Мода и убавина... Empty Re: Модератор на Мода и убавина...

Пишување by корун Вто Јун 02, 2009 7:01 pm

Ротквица шо викаш админ да те клајме? Very Happy
Одлучи се за една категорија пред да отворам анкета овде...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Мода и убавина... Empty Re: Модератор на Мода и убавина...

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 02, 2009 9:50 pm

хахах сееедно ми е.....ко не сакат никој овде овде да сум....било како сеедно ми е хаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Мода и убавина... Empty Re: Модератор на Мода и убавина...

Пишување by Angelic Вто Јун 02, 2009 10:23 pm

Јас сакам Ротквица да е овде модератор Smile Бидејќи е создадена за да водит ред во Модата и Убавната и плус си имат познавања Wink
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Мода и убавина... Empty Re: Модератор на Мода и убавина...

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 02, 2009 10:31 pm

хахаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Мода и убавина... Empty Re: Модератор на Мода и убавина...

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 02, 2009 11:22 pm

абе ако не се пријавит некој друг јас ќе сум овде и тргнете ме од љубов и секс онаму и готово Wink
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Мода и убавина... Empty Re: Модератор на Мода и убавина...

Пишување by Odyssey Вто Јун 02, 2009 11:43 pm

јас сакам бибе да е за љубов и секс...
ххххх Smile
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Мода и убавина... Empty Re: Модератор на Мода и убавина...

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 02, 2009 11:56 pm

хахахаххахахаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Мода и убавина... Empty Re: Модератор на Мода и убавина...

Пишување by корун Сре Јун 03, 2009 9:03 am

RoTkViCa напиша:абе ако не се пријавит некој друг јас ќе сум овде и тргнете ме од љубов и секс онаму и готово Wink

Имат пријавено... Панк
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Мода и убавина... Empty Re: Модератор на Мода и убавина...

Пишување by Болиглава Сре Јун 03, 2009 11:19 am

Да се продолжит рокот за гласање до Петок на сите теми за модераторство? Шо викате?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Мода и убавина... Empty Re: Модератор на Мода и убавина...

Пишување by корун Сре Јун 03, 2009 11:20 am

Нда
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Мода и убавина... Empty Re: Модератор на Мода и убавина...

Пишување by Болиглава Сре Јун 03, 2009 5:37 pm

Ево анкета и овде.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Мода и убавина... Empty Re: Модератор на Мода и убавина...

Пишување by Punk Пет Јун 05, 2009 7:14 pm

Punk напиша:не сакам јас бре ево ротквица нек е
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Мода и убавина... Empty Re: Модератор на Мода и убавина...

Пишување by Болиглава Пет Јун 05, 2009 7:33 pm

Океј, Ротквица е поставена за модератор на Мода и Убавина. Честички.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Мода и убавина... Empty Re: Модератор на Мода и убавина...

Пишување by Angelic Пет Јун 05, 2009 7:34 pm

Честитки cheers
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Мода и убавина... Empty Re: Модератор на Мода и убавина...

Пишување by RoTkViCa Пет Јун 05, 2009 10:00 pm

grazie
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Мода и убавина... Empty Re: Модератор на Мода и убавина...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот