Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Модератор на Психологија и филозофија...

+5
REGINA
Рокси
Page
Bleak
корун
9 posters

Go down

Модератор на Психологија и филозофија:

Модератор на Психологија и филозофија... Vote_lcap63%Модератор на Психологија и филозофија... Vote_rcap 63% 
[ 10 ]
Модератор на Психологија и филозофија... Vote_lcap19%Модератор на Психологија и филозофија... Vote_rcap 19% 
[ 3 ]
Модератор на Психологија и филозофија... Vote_lcap0%Модератор на Психологија и филозофија... Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Модератор на Психологија и филозофија... Vote_lcap18%Модератор на Психологија и филозофија... Vote_rcap 18% 
[ 3 ]
 
Општо гласови : 16
 
 
Poll closed

Модератор на Психологија и филозофија... Empty Модератор на Психологија и филозофија...

Пишување by корун Нед Мај 31, 2009 1:12 am

Бла, бла, бла.... Кој сакат, слободно нека пишит...


Последната промена е направена од корун на Пон Јун 01, 2009 4:36 pm. Мислењето е променето 2 пати.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Психологија и филозофија... Empty Re: Модератор на Психологија и филозофија...

Пишување by Bleak Нед Мај 31, 2009 3:36 am

Овде мојт да се дајт предлогот за Рокси... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Психологија и филозофија... Empty Re: Модератор на Психологија и филозофија...

Пишување by Page Нед Мај 31, 2009 7:07 am

Гласам за Рокси мјузик и Брајан Фери. Не, шега на страна број 76, но Рокси е правиот човек, чупе, момиче, (choose one) за оваа функција. Ако треба ќе потпишам препорака и ќе се потпишам за нејзиното работно искуство. Токму како модератор на слична тематика како оваа се покажа како одличен модератор и координатор. Секако, извинување најпрво до Рокси, поради што го подржав предлогот на Bleak, а Рокси не конкурира за местото модераторско.
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Психологија и филозофија... Empty Re: Модератор на Психологија и филозофија...

Пишување by Рокси Нед Мај 31, 2009 10:54 am

Хех, фала на поддршката, но не би сакала да сум модератор. Го оставам местото на другите Cool Wink
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Психологија и филозофија... Empty Re: Модератор на Психологија и филозофија...

Пишување by REGINA Пон Јун 01, 2009 2:22 pm

еј за ова категорија би се пријавила ама ако не сум сама... значи да сме две или двајца. ако е изводливо. ак не и сама зш да не.

кај требит да остам мотивационо писмо и СиВи? Wink tongue
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Психологија и филозофија... Empty Re: Модератор на Психологија и филозофија...

Пишување by METALBOY Пон Јун 01, 2009 2:53 pm

еј и јас сакам geek
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Психологија и филозофија... Empty Re: Модератор на Психологија и филозофија...

Пишување by Bleak Пон Јун 01, 2009 3:40 pm

Ајде и јас сум за... ајде анкета администраторчиња... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Психологија и филозофија... Empty Re: Модератор на Психологија и филозофија...

Пишување by корун Пон Јун 01, 2009 4:34 pm

Анкета број 2, уживајте....
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Психологија и филозофија... Empty Re: Модератор на Психологија и филозофија...

Пишување by Болиглава Пон Јун 01, 2009 6:55 pm

Рокси напиша:Хех, фала на поддршката, но не би сакала да сум модератор. Го оставам местото на другите Cool Wink
Зш нејќиш можит да знајме?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Психологија и филозофија... Empty Re: Модератор на Психологија и филозофија...

Пишување by Рокси Пон Јун 01, 2009 6:59 pm

не Laughing
имаш пп
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Психологија и филозофија... Empty Re: Модератор на Психологија и филозофија...

Пишување by Болиглава Сре Јун 03, 2009 11:26 am

Бидите свесни дека можит и да не се стајт модератор, иако се изгласат некој. Ипак, не е државен форумов.. без љутење океј?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Психологија и филозофија... Empty Re: Модератор на Психологија и филозофија...

Пишување by Болиглава Пет Јун 05, 2009 7:39 pm

REGINA е поставена за модератор на Психологија и филозофија. Честито и со ум.Smile
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Психологија и филозофија... Empty Re: Модератор на Психологија и филозофија...

Пишување by REGINA Пет Јун 05, 2009 8:13 pm

сега сакам златна танга Wink
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Психологија и филозофија... Empty Re: Модератор на Психологија и филозофија...

Пишување by Angelic Пет Јун 05, 2009 8:17 pm

Честито Smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Психологија и филозофија... Empty Re: Модератор на Психологија и филозофија...

Пишување by kojgode Пет Јун 05, 2009 9:33 pm

Јас без танга појќе ги сакам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Психологија и филозофија... Empty Re: Модератор на Психологија и филозофија...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот