Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Night Wolves - International Bike Festival - Скопје 2009, Скопско Кале, почеток: 21:00

+2
Angelic
Bleak
6 posters

Go down

Night Wolves - International Bike Festival - Скопје 2009, Скопско Кале, почеток: 21:00 Empty Night Wolves - International Bike Festival - Скопје 2009, Скопско Кале, почеток: 21:00

Пишување by Bleak Пет Мај 29, 2009 1:56 pm

Скопско Кале, почеток во 21:00 часот најверојатно влезот ќе биде бесплатен.

Настапуваат:

12 јуни:

Морал
SMUT
The Purple Zeppelin
Day Off
Why Not

13 јуни:

ЗИЈАН

ЕКСКЛУЗИВНО:

АРХАНГЕЛ cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Night Wolves - International Bike Festival - Скопје 2009, Скопско Кале, почеток: 21:00 Empty Re: Night Wolves - International Bike Festival - Скопје 2009, Скопско Кале, почеток: 21:00

Пишување by Angelic Вто Јун 02, 2009 11:34 pm

ќе си се убијам. не можам да дојдам на Архангел Crying or Very sad
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Night Wolves - International Bike Festival - Скопје 2009, Скопско Кале, почеток: 21:00 Empty Re: Night Wolves - International Bike Festival - Скопје 2009, Скопско Кале, почеток: 21:00

Пишување by Џајко Сре Јун 03, 2009 1:35 am

Многу појако ќе е на смат :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Night Wolves - International Bike Festival - Скопје 2009, Скопско Кале, почеток: 21:00 Empty Re: Night Wolves - International Bike Festival - Скопје 2009, Скопско Кале, почеток: 21:00

Пишување by Obibos Пет Јун 05, 2009 7:06 pm

Шо е ова бе БАЈК фестивал? нешо мотори дан имат?
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Night Wolves - International Bike Festival - Скопје 2009, Скопско Кале, почеток: 21:00 Empty Re: Night Wolves - International Bike Festival - Скопје 2009, Скопско Кале, почеток: 21:00

Пишување by Bleak Нед Јун 14, 2009 10:20 pm

да имаше мотори нешо ау... имаше и Архангел свиреа и јас беф и прејако си поминаф HELLYEAH!!! cheers cheers cheers cheers cheers
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Night Wolves - International Bike Festival - Скопје 2009, Скопско Кале, почеток: 21:00 Empty Re: Night Wolves - International Bike Festival - Скопје 2009, Скопско Кале, почеток: 21:00

Пишување by pankerishte Чет Јун 18, 2009 8:22 pm

Најакиот Концерт последниве години...после тој во 2005 хехехех...Блажо кутро дете измрзна по паркојне во 5 сабаље Razz

Иначе за Обибос,пошто си љубител на мотори си пропуштил мн ман.Мотори опрема не знам шо немаше,стварно....
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Night Wolves - International Bike Festival - Скопје 2009, Скопско Кале, почеток: 21:00 Empty Re: Night Wolves - International Bike Festival - Скопје 2009, Скопско Кале, почеток: 21:00

Пишување by Рокси Чет Јун 18, 2009 8:43 pm

Јас преубо си поминав на концертот, а имав и многу добро место - во прв ред Cool .
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Night Wolves - International Bike Festival - Скопје 2009, Скопско Кале, почеток: 21:00 Empty Re: Night Wolves - International Bike Festival - Скопје 2009, Скопско Кале, почеток: 21:00

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот