Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EXIT 2009

4 posters

Go down

EXIT 2009 Empty EXIT 2009

Пишување by корун Пон Апр 27, 2009 10:20 pm

http://www.exitfest.org/

Ај да видиме дал имат некој од Охридов шо ке ојт Нови Сад од 9-12.07.2009 па да се договориме и помуабетиме мада шо не сме сигурни (барем за мене кажвам) дека ке одам...

Ајде брате впушчај се....
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

EXIT 2009 Empty Re: EXIT 2009

Пишување by grgrgr Вто Апр 28, 2009 12:12 am

pazite ak ojte...lani gredi pagaja satori drva zaginaja ljugeno

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

EXIT 2009 Empty Re: EXIT 2009

Пишување by корун Вто Апр 28, 2009 9:48 am

Ова година викет громој ке мавале...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

EXIT 2009 Empty Re: EXIT 2009

Пишување by Odyssey Вто Апр 28, 2009 9:53 am

Јас знам еден шо мислам дека ќе ојт...
то е ДЈ ДИМО
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

EXIT 2009 Empty Re: EXIT 2009

Пишување by pankerishte Нед Мај 03, 2009 3:21 am

Јас не сум тука тој период.Штета ми е за Madness.
Ама ке надоместам во Јуни на Панк фестивал во Нови Сад Cool
Кој ке ојт нека си поминит прејако,преубо и така...и пазите дрвата не се сигурни мн мн Razz
и купите Витамин Ц сите што ке ојте и то во поголеми количини,странците плакаат и по 5 евра за еден витамин пошто немат аптетка блиску тврдина... Very Happy
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

EXIT 2009 Empty Re: EXIT 2009

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот