Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најдобар кафич во градов

+50
ladyD
METALBOY
p4eli4ka
dario
Ane
KaTeRiNcE
ноунејм
Ivana
kirce
RoTkViCa
Рокси
The Breaking Dawn
princess
Фазлија
PhiLL * E
Lastojca
FalcoN eYe
tHeJunKy
Marej
П.
Bleak
twilight
sk1t
комшивка
zzz
DamjanMitreski
мирАл
Punk
TONI
L S D
malina
pankerishte
Master
mitan
Stavre Dzikov
karov
Odyssey
T&T
Џајко
Fantom
Alexandra
Jordison
sokol
Ludi Milojko
fairy
корун
Mary Jane
hollow
kojgode
Болиглава
54 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Најдобар кафич во градов - Page 4 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by KaTeRiNcE Нед Мар 15, 2009 4:16 pm

The Breaking Dawn напиша:
Lastojca напиша:во градов најдобар кафич е Јазз&Blues без конкуренција стварно местоно е супер...многу ретко да одам таму е нај!

мн точно Laughing Laughing
па стварно е така
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 4 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Ane Пон Мар 16, 2009 12:43 am

kadmo jazz and blues i mezzo :D
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 4 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by dario Пон Мар 16, 2009 11:08 pm

najak kafic e ZIGOLO i taka da si znajte

dario
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 1

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 4 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by p4eli4ka Саб Мар 21, 2009 7:57 pm

хмм мене ми е најубо ликвид....и аквариус е така така

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 4 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Ivana Нед Мар 22, 2009 6:23 pm

dario напиша:najak kafic e ZIGOLO i taka da si znajte
гоооолем lol!
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 4 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 6:27 pm

Милениум
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 4 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by ladyD Вто Апр 07, 2009 10:14 pm

pa Liquid,Cadmo,Aquarius,Cuba Libre,Mezzoforte... :]
ladyD
ladyD
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 2
Хоби(работа) : шетање и чатување =]
Забавен? : јаооо па нормално

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 4 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by sobaramovde Нед Апр 26, 2009 2:16 am

ako prajme muabet za kafe, togas definitivno najubo go prat vo likvid, pa galerija pa akvarius mozda. A sto se tice za kafic, i atmosfera za kafe pienje, definitivno akvarius. samo tamu raat se pijat kafe, t.e najopusteno e ( ubo muzice )
sobaramovde
sobaramovde
Адаптер4е

Age : 38
Број на мислења : 5

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 4 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Болиглава Нед Апр 26, 2009 1:27 pm

sobaramovde напиша:ako prajme muabet za kafe, togas definitivno najubo go prat vo likvid, pa galerija pa akvarius mozda. A sto se tice za kafic, i atmosfera za kafe pienje, definitivno akvarius. samo tamu raat se pijat kafe, t.e najopusteno e ( ubo muzice )
Да, зато столојне внатре се ко јас да ги иам коено. Неугодни до в крај.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 4 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Marej Нед Апр 26, 2009 1:52 pm

То е мамка шо ја спроведвет ногу кафичи и ресторани, понеудобни столој за поголема раздвиженост на муштерии (на онаков стол појќе од 1 сат немојш да сејш) и поголем промет.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 4 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by TONI Нед Апр 26, 2009 2:16 pm

^хахахаха
за денски куба ми е добро за на кафе(иако немам мн одено) и фешн за на вечер.
Баш ме интересират од кадмо шо го праат она до куба.Се ми се чинит поинтересно ќе е и од куба.
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 4 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Рокси Нед Апр 26, 2009 2:19 pm

абе Лектира дан планирет да го отворет пак на лето?
ми недостигат местоно иако не одев мн често
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 4 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Angelic Пон Мај 11, 2009 7:36 pm

Stavre Dzikov напиша:Абе дефинитивно според мене најубав кафич е
Jazz and Blues a.k.a The duck..најрелаксирачка атмосвера имат таму....

^ oва + Aquarius !!
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 4 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Ane Пон Мај 11, 2009 9:14 pm

Ivana напиша:
dario напиша:najak kafic e ZIGOLO i taka da si znajte
гоооолем lol!
Ивана во шаторон x)
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 4 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by *UnIqUe* Чет Мај 14, 2009 9:32 pm

Паа... Јазз ин ептен ми е релаксирачко... КАрпе дием го напраја SHIT Ито ептен... баланс си е убо и то е то Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 4 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Jordison Чет Мај 14, 2009 9:45 pm

Рокси напиша:абе Лектира дан планирет да го отворет пак на лето?
ми недостигат местоно иако не одев мн често

Отворено е, Портал се викат.
Twisters свирет петок Razz
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 4 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Angelic Чет Мај 14, 2009 10:59 pm

Поточно Лектира ќе си бидит наспроти Кадмо.
А то Портал си е друго.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 4 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 3:04 pm

Кадмо Инжинеринг и А.Д. Ликвид
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 34
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 4 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Angelic Саб Ное 14, 2009 10:16 pm

Либерти е океј место. Ми лајк ит Најдобар кафич во градов - Page 4 Star3
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 4 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот