Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најдобар кафич во градов

+50
ladyD
METALBOY
p4eli4ka
dario
Ane
KaTeRiNcE
ноунејм
Ivana
kirce
RoTkViCa
Рокси
The Breaking Dawn
princess
Фазлија
PhiLL * E
Lastojca
FalcoN eYe
tHeJunKy
Marej
П.
Bleak
twilight
sk1t
комшивка
zzz
DamjanMitreski
мирАл
Punk
TONI
L S D
malina
pankerishte
Master
mitan
Stavre Dzikov
karov
Odyssey
T&T
Џајко
Fantom
Alexandra
Jordison
sokol
Ludi Milojko
fairy
корун
Mary Jane
hollow
kojgode
Болиглава
54 posters

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by корун Саб Јан 24, 2009 11:00 pm

Mary Jane напиша:
DamjanMitreski напиша:spored tebe ako ne se prikazvit toa sekakvo gjubre* aj kazi mi kako ke postanat poznati tie so ne se, ili ti mislis deka orginalna i unikatna muzika se ragat* od nisto za nekolku momenti :D

Ти го сметаш Драганче за музичар? Пфффф

Од Митревци е, морат.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Odyssey Нед Јан 25, 2009 3:07 am

корун напиша:
Mary Jane напиша:
DamjanMitreski напиша:spored tebe ako ne se prikazvit toa sekakvo gjubre* aj kazi mi kako ke postanat poznati tie so ne se, ili ti mislis deka orginalna i unikatna muzika se ragat* od nisto za nekolku momenti :D

Ти го сметаш Драганче за музичар? Пфффф

Од Митревци е, морат.
Зш брачеди сте или нешо ова она?
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by корун Нед Јан 25, 2009 3:45 am

Од две мајки близнаци.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by комшивка Нед Јан 25, 2009 2:40 pm

корун напиша:Од две мајки близнаци.

Лее јас пак чуди се од кај ми личет со корунов толку многу.. Ај жити се донеси нашкола еден автограм.. Да не ти барам долна облека да помирисам Laughing Laughing
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by sk1t Пон Јан 26, 2009 3:01 am

Very Happy segde e ubo samo da znajs da si naprajs da ti e ubo inace The Best KADMO
sk1t
sk1t
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 24
Хоби(работа) : Fudbal
Забавен? : Isprobaj :D

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by twilight Сре Јан 28, 2009 5:08 pm

дефинитвно Баланс Smile а иначе секој си имат различен вкус така да то е то
twilight
twilight
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 25

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Bleak Пон Фед 02, 2009 1:05 am

Значит: Ликвит, Баланс, Аквариус, Џезз Инн посље Стилс, Влади и то а да и Ља Терасс убо е за чашитење (демек Wink ) Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by П. Пон Фед 02, 2009 1:18 am

pankerishte напиша:Немам.ништо посебно.Да да Струга дуру работеше тоа Република...хуххуху...какви денови иаме поминувано таму.До сабаље пијанчење.
РЕПУБЛИКАААААААААААА Sad Sad Sad
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Master Пон Фед 02, 2009 1:43 am

Џез дефинитивно онака за опуштање....
И Аквариус, порано секој ден таму киснев.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Marej Пон Фед 02, 2009 2:59 am

Fibo.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Punk Пон Фед 02, 2009 1:51 pm

Bleak напиша:Значит: Ликвит, Баланс, Аквариус, Џезз Инн посље Стилс, Влади и то а да и Ља Терасс убо е за чашитење (демек Wink ) Smile
Блажо брат ликвид коа си ојден?
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 02, 2009 2:15 pm

Punk напиша:
Bleak напиша:Значит: Ликвит, Баланс, Аквариус, Џезз Инн посље Стилс, Влади и то а да и Ља Терасс убо е за чашитење (демек Wink ) Smile
Блажо брат ликвид коа си ојден?
неморат тој да е ојден за да речит дек е убо Wink
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by pankerishte Пон Фед 02, 2009 4:35 pm

Ликвид бе...срање
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by FalcoN eYe Вто Фед 03, 2009 3:29 am

Аквариус! скоро секој ден сум таму...а и Кадмо исто така е супер особено во летен период на терасана Laughing
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Lastojca Пет Фед 13, 2009 12:32 am

во градов најдобар кафич е Јазз&Blues без конкуренција стварно местоно е супер...многу ретко да одам таму е нај!
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 13, 2009 12:39 am

Кафич...


Дома на тАраса !
нескафе 50
турско 30
кока кола 50
спрајт поретко
фанта и то ...
коктел ТАРАСА 100
и тд!
евтино но квалитетно...
па повелете наминете !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Фазлија Пет Фед 13, 2009 12:47 am

Ајван плажа, сараиште.....
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 35
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by princess Чет Мар 05, 2009 12:03 pm

kadmo naj friendly- atmosvera i liquid ne e loso
princess
princess
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 11

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мар 05, 2009 5:21 pm

Lastojca напиша:во градов најдобар кафич е Јазз&Blues без конкуренција стварно местоно е супер...многу ретко да одам таму е нај!

мн точно Laughing Laughing
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Bleak Пет Мар 06, 2009 1:32 am

Punk напиша:
Bleak напиша:Значит: Ликвит, Баланс, Аквариус, Џезз Инн посље Стилс, Влади и то а да и Ља Терасс убо е за чашитење (демек Wink ) Smile
Блажо брат ликвид коа си ојден?

Не морам да ти кажам кога сум ошол или кога ке одам Ликвит... Laughing иначе прашај го хендрик ак не... страшни работи... Rolling Eyes
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Рокси Пет Мар 06, 2009 8:01 am

Jazz & Blues дефинитивно!
Други Баланс и Џез ин... барем тие се понормални мест за излегвење во охридов наш насушен... другиве појкето се ср*ња
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 06, 2009 1:03 pm

јас најмногу си ги сакам :Ликвид,Кадмо и Куба Либре ...доста се
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by kirce Саб Мар 07, 2009 10:05 pm

стариот добар стилс хахаах не бе акваријус и... хахаха ескејп хахахахах хахаха и фешан ми е убо понекоаш
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Ivana Саб Мар 14, 2009 2:54 am

Jazz & Blues :D The Duck Cafe a i Aquarius vo sekoj slucaj Smile
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by ноунејм Нед Мар 15, 2009 3:24 pm

куба ми се бендисува.. исто така и карпе со својата тераса
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 3 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот