Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најдобар кафич во градов

+50
ladyD
METALBOY
p4eli4ka
dario
Ane
KaTeRiNcE
ноунејм
Ivana
kirce
RoTkViCa
Рокси
The Breaking Dawn
princess
Фазлија
PhiLL * E
Lastojca
FalcoN eYe
tHeJunKy
Marej
П.
Bleak
twilight
sk1t
комшивка
zzz
DamjanMitreski
мирАл
Punk
TONI
L S D
malina
pankerishte
Master
mitan
Stavre Dzikov
karov
Odyssey
T&T
Џајко
Fantom
Alexandra
Jordison
sokol
Ludi Milojko
fairy
корун
Mary Jane
hollow
kojgode
Болиглава
54 posters

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Odyssey Чет Јан 15, 2009 8:59 pm

Kadmooo beee!!!
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by karov Саб Јан 17, 2009 10:56 pm

Razz zamene KAIRO SANKO e najdobriot izbor ama zasega
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Stavre Dzikov Пон Јан 19, 2009 1:53 am

Абе дефинитивно според мене најубав кафич е Jazz and Blues a.k.a The duck..најрелаксирачка атмосвера имат таму....
Stavre Dzikov
Stavre Dzikov
Адаптер4е

Age : 59
Број на мислења : 11

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by mitan Пон Јан 19, 2009 2:10 am

Odyssey напиша:Kadmooo beee!!!
Комплетна подршка од мене имаш...а и ликвид мојт да го стајме тука...со мислиш???
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Odyssey Пон Јан 19, 2009 2:16 am

mitan напиша:
Odyssey напиша:Kadmooo beee!!!
Комплетна подршка од мене имаш...а и ликвид мојт да го стајме тука...со мислиш???

Не бе ликвид конкуренција им се на кадмо не зборви така, томе ќе те стрелат.
А ликвид брат убо е сега преку зима, ама на лето мн е мало, кадмо терасана ооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо. А сеа ново ќе отворет истине газди на плажа после куба, то само за на лето нормално.
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Jordison Пон Јан 19, 2009 2:56 am

Mary Jane напиша:
Jordison напиша:STILS :D bas ko doma se osekjam

Ама не ти сметат Драганче да го гледаш таму?

koj e toj sea? :D
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by kojgode Пон Јан 19, 2009 3:03 am

Jordison напиша:

koj e toj sea? :D
На маса ќе дремам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Jordison Пон Јан 19, 2009 3:17 am

waawadadwawfawdawsdsawaw smrdit
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by kojgode Пон Јан 19, 2009 3:37 am

Jordison напиша:waawadadwawfawdawsdsawaw smrdit
Шо смрдит море тој е тој Драганче Митрески - На маса ќе дремам.
Не беше шега.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Odyssey Пон Јан 19, 2009 3:50 am

kojgode напиша:
Не беше шега.

Драганче беше Шема и Уште е!
хахахахаха
селјак опран
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Master Пон Јан 19, 2009 6:48 am

а дома се рачунат???
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Mary Jane Пон Јан 19, 2009 1:35 pm

Odyssey напиша:
kojgode напиша:
Не беше шега.

Драганче беше Шема и Уште е!
хахахахаха
селјак опран

На некои помали деца им е омилен пејач, ова без зезање...
Зато не треба да пуштет секакво ѓубре на ТВ, зошто лошо влијае...

И до Мастер: Се рачунат, ак плаќаш данок, за вршење на угостителска дејност...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by pankerishte Сре Јан 21, 2009 7:42 pm

Немам.ништо посебно.Да да Струга дуру работеше тоа Република...хуххуху...какви денови иаме поминувано таму.До сабаље пијанчење.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by malina Чет Јан 22, 2009 10:21 pm

СПОРЕД МЕНЕ ЏЕЗ & БЛУС Е НАЈДОБРО
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Jordison Чет Јан 22, 2009 10:40 pm

kojgode напиша:
Jordison напиша:waawadadwawfawdawsdsawaw smrdit
Шо смрдит море тој е тој Драганче Митрески - На маса ќе дремам.
Не беше шега.

Ne bese za tebe Wink
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by L S D Чет Јан 22, 2009 10:40 pm

Jas mislam kadmo pa vie kako sakate Smile
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by TONI Пет Јан 23, 2009 2:29 pm

Нема најдобар кафич за мене.Редовно одам Balance ама незначит и дека е најдобар.Се ми зависит до расположението и друштвото со кое сум излезен.
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Punk Пет Јан 23, 2009 2:31 pm

Баланс...
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by мирАл Пет Јан 23, 2009 6:02 pm

Најдобар кафич во градов ви е PERLA. местополжба наспорти тинекс на туристичка!!!! хаххаха Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by DamjanMitreski Саб Јан 24, 2009 8:23 pm

Mary Jane напиша:
Odyssey напиша:
kojgode напиша:
Не беше шега.

Драганче беше Шема и Уште е!
хахахахаха
селјак опран

На некои помали деца им е омилен пејач, ова без зезање...
Зато не треба да пуштет секакво ѓубре на ТВ, зошто лошо влијае...

И до Мастер: Се рачунат, ак плаќаш данок, за вршење на угостителска дејност...
spored tebe ako ne se prikazvit toa sekakvo gjubre* aj kazi mi kako ke postanat poznati tie so ne se, ili ti mislis deka orginalna i unikatna muzika se ragat* od nisto za nekolku momenti :D

DamjanMitreski
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 6
Хоби(работа) : Ucam, zasega i uzivam
Забавен? : da

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Mary Jane Саб Јан 24, 2009 9:11 pm

DamjanMitreski напиша:
Mary Jane напиша:
Odyssey напиша:
kojgode напиша:
Не беше шега.

Драганче беше Шема и Уште е!
хахахахаха
селјак опран

На некои помали деца им е омилен пејач, ова без зезање...
Зато не треба да пуштет секакво ѓубре на ТВ, зошто лошо влијае...

И до Мастер: Се рачунат, ак плаќаш данок, за вршење на угостителска дејност...
spored tebe ako ne se prikazvit toa sekakvo gjubre* aj kazi mi kako ke postanat poznati tie so ne se, ili ti mislis deka orginalna i unikatna muzika se ragat* od nisto za nekolku momenti :D

Ти го сметаш Драганче за музичар? Пфффф
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by zzz Саб Јан 24, 2009 9:21 pm

кадмо а сега и она новоно шапо (chapeau)
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 9:26 pm

zzz напиша:кадмо а сега и она новоно шапо (chapeau)
Кј е то?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Odyssey Саб Јан 24, 2009 9:38 pm

kojgode напиша:
zzz напиша:кадмо а сега и она новоно шапо (chapeau)
Кј е то?
Сигурно некоја нова дупка е или некој подрум
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by zzz Саб Јан 24, 2009 9:43 pm

Odyssey напиша:
kojgode напиша:
zzz напиша:кадмо а сега и она новоно шапо (chapeau)
Кј е то?
Сигурно некоја нова дупка е или некој подрум


то е спроти гратскана аптека во новине згради и не е дупка туку ногу е убо
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар кафич во градов - Page 2 Empty Re: Најдобар кафич во градов

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот