Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Екстерно Испитување!

+19
kojgode
Lastojca
Батерфлај
RoTkViCa
корун
REGINA
Gallowsraven
petar
комшивка
OmeN
Рокси
KaTeRiNcE
The Breaking Dawn
Џајко
Marej
blesava008
Mary Jane
METALBOY
мирАл
23 posters

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by Lastojca Саб Мај 09, 2009 9:11 pm

абе понеделник пак дан имат протести ?
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by METALBOY Пон Мај 11, 2009 12:13 pm

Lastojca напиша:абе понеделник пак дан имат протести ?
Не! Сите на учење Smile
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by Батерфлај Пон Мај 11, 2009 11:38 pm

METALBOY напиша:
Lastojca напиша:абе понеделник пак дан имат протести ?
Не! Сите на учење Smile

Нормално на учење,на кого му се ојт после 10 јуни нашколо Smile
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by комшивка Вто Мај 12, 2009 1:05 am

е убо де, сега ојме по 7 часа, со испитвења и тестој (ај писмениве морат да ги прајме), а на 11, 12 јуни ако ојме ќе ојме по 1 сат и само за заебавање онака... Rolling Eyes
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by METALBOY Вто Мај 12, 2009 9:34 am

Не одам на 11 зш бев цел ден четвртокот (само на физичко сјојдов, епа ке одам на физичко) geek
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by Батерфлај Чет Мај 14, 2009 8:10 pm

Аа,географија и германски полагам. За географија ај, ама германски.... Evil or Very Mad
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мај 14, 2009 8:26 pm

јбг ние македонски и географија (ГЕОГРАФИЈА!!!!!!!!!!) Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by Mary Jane Чет Мај 14, 2009 11:42 pm

хахахахахаха, леле на кецов шо среќа им се погодиRazz
ние информатика најверојатно, то е најдобрата вест во целиов ужасSmile
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мај 14, 2009 11:51 pm

ми се плачит.
мразам географија и абер неам.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by kojgode Пет Мај 15, 2009 12:23 am

Ние мат и историја ќе метиме излеа ЧД.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by METALBOY Пет Мај 15, 2009 9:33 am

Информатика, ама колку е официјално и колку е веродостоен изворот незнам
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by Рокси Пет Мај 15, 2009 11:27 am

Ние врска неаме шо ќе полагаме.
Некој велет музичко, некој велет историја и француски... ај ваљда класнион ќе се сетит да не’ известит за да не „лутаме“.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by Џајко Пет Мај 15, 2009 7:01 pm

физика бе...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by Punk Пет Мај 15, 2009 7:04 pm

географијааааа Evil or Very Mad Evil or Very Mad Sad Sad Sad
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by Marej Пет Мај 15, 2009 8:51 pm

Џајко напиша:физика бе...

МУХАХАААААААААААААААААААААААААААААААХХХХХХХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by комшивка Пет Мај 15, 2009 11:21 pm

kojgode напиша:Ние мат и историја ќе метиме излеа ЧД.

Cool

а слушнав на 7кана им се "погодило" германски и хемија... Rolling Eyes
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by Marej Саб Мај 16, 2009 2:51 am

Jas da polagav fizika kje go ostaev prazen zhimi sve. A ko sho pram na 1vi eksteren makedonski, utredenta mi e rodenden, oooooOOOOOOOOooooooooooo prichini za slavenje miljon.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by ноунејм Нед Мај 17, 2009 5:14 pm

паѓа на уставен сто посто
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by Батерфлај Нед Мај 17, 2009 7:37 pm

ноунејм напиша:паѓа на уставен сто посто

џоа грета ја слушам Very Happy
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by Gallowsraven Нед Мај 17, 2009 8:50 pm

Морат да паднет на уставен зш ние со географија наебавме јако....
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by ноунејм Нед Мај 17, 2009 9:04 pm

Батерфлај напиша:
ноунејм напиша:паѓа на уставен сто посто

џоа грета ја слушам Very Happy


идентификувај се
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by KaTeRiNcE Нед Мај 17, 2009 9:05 pm

Gallowsraven напиша:Морат да паднет на уставен зш ние со географија наебавме јако....
леле ман сеа глеаф на странана шо е ...географија ааа наебафме,а и поке професори рекоја ќе паднит зш не ни кажаја на точен датум ко требаше,ајдее дајбожее Smile
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by Ane Пон Мај 18, 2009 12:06 am

Социологија и германски ај социологија ок ама германски леле Neutral
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by комшивка Пон Мај 18, 2009 11:21 pm

то шо проф. немет врска со резултатите од екстерниве и шо немат ни плата ни нишо да му намалет ми се чинит е најголемо срање Neutral
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мај 18, 2009 11:38 pm

ај нек паднит на уставен
ќе ми поминит младоста дур научам географија Crying or Very sad Crying or Very sad rabbit
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 4 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот