Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Екстерно Испитување!

+19
kojgode
Lastojca
Батерфлај
RoTkViCa
корун
REGINA
Gallowsraven
petar
комшивка
OmeN
Рокси
KaTeRiNcE
The Breaking Dawn
Џајко
Marej
blesava008
Mary Jane
METALBOY
мирАл
23 posters

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Екстерно Испитување! - Page 5 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by METALBOY Вто Мај 19, 2009 12:50 pm

едит: англиски ми се падна - шубо, книга не фаќам Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 5 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by RoTkViCa Вто Мај 19, 2009 3:34 pm

комшивка напиша:
kojgode напиша:Ние мат и историја ќе метиме излеа ЧД.

Cool

а слушнав на 7кана им се "погодило" германски и хемија... Rolling Eyes

хаха уште за потсмев сме ....ГЕРМАНСКИ алооо кој учит германски во генерацијана жити мајка?????

а за паѓање, ако паѓало ќе паднеле само 2 члена ми се чинит...не цел
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 5 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by Lastojca Сре Мај 20, 2009 2:02 pm

Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 5 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by METALBOY Сре Мај 20, 2009 6:38 pm

Веќе свеисто ми е дали сме полагале или не.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 5 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by Ane Сре Мај 20, 2009 7:15 pm

И конечно дознавме НЕ ПОЛАГАМЕ!!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 5 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мај 21, 2009 12:20 am

најсреќен чоек сум во моментов.јееееееееее
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 5 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by *UnIqUe* Чет Мај 21, 2009 12:26 pm

AAAAAAAAAaaaaaa...... се прерадваав ееј Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 5 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by METALBOY Нед Дек 06, 2009 10:56 pm

А за оваа година? Изгледа ке има екстерни Екстерно Испитување! - Page 5 Icon_cry
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Екстерно Испитување! - Page 5 Empty Re: Екстерно Испитување!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот